تبلیغات

تبلیغات

فال 12 اسفند ماه 1388

فال 12 اسفند ماه 1388
 
 
فروردین: شاید به حد كافی با خودتان روراست نبوده اید. سعی كنید به جای این كه مسائل را نادیده بگیرید به این فكر كنید كه چه كاری را باید و چه كاری را نباید انجام بدهید.

 

اردیبهشت : اگر همسرتان کمی بی حوصله است و تصمیم دارد مشکل ایجاد کند نفس عمیقی بکشید و خودتان را درگیر نکنیدو به زودی ستارگان آرامش می گیرند و اگر افراط کرده باشید بعداً‌ پشیمان می شوید.

 

خرداد:  امروز، روزی نیست كه بتوانید قانون را نادیده بگیرید. در واقع این مسئله حتی به ذهنتان خطور هم نمی كند، البته اگر در شرایط خیلی مجبور شوید وسوسه می شوید این كار را انجام دهید اما امروز نباید این كار انجام شود زیرا مطمئناً‌ دستگیر می شوید.

تیر:  معلوم نیست چرا یک نفر سعی دارد ایده های شما را بی خود به حساب آورد از همه عجیب تر این که تاکنون فکر می کردید این شخص حامی شماست.اگر نمی توانید علت این رفتار را بفهمید بهتر است آن را پای حسادت بگذارید.

 

مرداد :امروز شما بسیار دوست داشتنی هستید و مورد توجه دیگران قرار می گیرید. این امر موجب می شود شما در هر جمعی كه وارد می شوید، محبوب باشید. شیر یكی از دو علامتی است كه علامت عشق است و در این زمان شما از مسیر خود خارج می شوید تا این امر را به اثبات برسانید. هم چنین با تمام وجود خود را درگیر كاری می كنید كه در حال حاضر مشغول انجام آن هستید. چرا كه در انجام آن از قلب و روح تان مایه می گذارید. یادآوری می كنم، شما از افراد مورد علاقه تان، انتظار دارید كه از شما پیروی كنند.

 

شهریور: یک شخص حرف های جالب و باورنکردنی می زند.زمانی که مطمئن شدید آن ها شما را اذیت نکرده اند و جدی گفته اند تازه می فهمید که جالب تر از آن چیزی هستند که فکر می کردید و آن ها را نادیده گرفته اید.

 

مهر : روابط همیشه با اساس دادن ها و گرفتن ها صورت می گیرد و شما امروز بسیار خوشحال خواهید شد اگر بتوانید در مواقع لزوم سازش و مصالحه را جانشین عمل و عکس العمل سازید.در حقیقت زمانی عالی برای این است که راجع به مسائل با دوستان نزدیک و یا شریک زندگی تان به گفتگو نشسته و این شانس را به همه بدهید که نقطه نظراتشان را ابراز کنند.صحبت درباره تفاوت های تان و گوش دادن به یکدیگر بهترین راه ممکنه برای  بهتر ساختن روابط تان می باشد.

آبان : زندگی در حال حاضر در جریان است.گاهی اوقات احساسات آبانی شما را تحت تاثیر قرار می دهد و دمدمی مزاج می شوید.اما در حال حاضر بسیار مهربان و رئوف هستید.رفتارهای عشقی،زندگی اجتماعی و روابط نزدیک همه به خوبی جریان دارند.بنابراین از لحظات لذت ببرید.

 

آذر امروز به راحتی عصبانی می شوید. گرچه این مسئله برخورنده می شود، ولی آنچه در ذهن شماست باید گفته شود. بدون این كه سعی كنید در این مورد مودب باشید یا قسمتی از حرفتان را نزنید. در عین حال ارزش آن را ندارد كه زیادی مسئله بزرگی بوجود بیاورید.

 

دی  : امروز بعد از تحت كنترل گرفتن نگرانی های لحظه ای می توانید دوباره شروع به تفكر در مورد آینده ای روشن كنید. اكنون زمان استفاده كردن از آن چه كه در گذشته یاد گرفته اید و اعتقاد به تصوراتتان می باشد.

 

بهمن  : امروز بسیار موفق هستید  از این که نتیجه همه کارها به راحتی انجام می شود و همه چیز بر وفق مرادتان است . امروز در حال و هوای شوخی و تفریح هستید و این شوخ طبعی و قدرت سرگرم کردن دیگران شما را نزد آنها عزیز می کند. امروز توانایی فوق العاده ایی برای بیان استعدادهایتان دارید پس حتماً به آنها اهمیت دهید.

 

اسفند :  مادامیکه در نور آفتاب خود را گرم می کنید فکری برای شریک زندگیتان کنید البته اگر کسی را که دوست داشتید شما را به علت این که او را فراموش کرده اید ببخشد.امشب یک هیاهوی مخصوص از آنها درست کنید. اگر این کار را بکنید خیلی خوشحال خواهید شد.

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات