تبلیغات

تبلیغات

شوهر شکنجه‌گر قصاص می‌شود

مجموعه : مجله خبری
شوهر شکنجه‌گر قصاص می‌شود

جام جم آنلاین: مردی که پس از 11 ساعت شکنجه ، همسرش را به قتل رسانده بود ، با حکم دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد.

به گزارش فارس ، صبح 27 مهر سال گذشته، یک کارگر شهرداری کشف جسد زن جوانی در خیابان مفتح را به مأموران کلانتری 107 فلسطین خبر داد.

مأموران کلانتری با حضور در محل، متوجه شدند که جسد متعلق به زن جوانی است که چادری دور او پیچیده شده است. جسد به پزشکی قانونی ارسال و مشخص شد که وی بر اثر شکنجه به قتل رسیده است.

یک روز بعد از کشف جسد، خانواده زن جوان به پزشکی قانونی آمدند و جسد دخترشان را شناسایی و از داماد خود به اتهام قتل دخترشان شکایت کردند.

تحقیقات برای شناسایی شوهر مقتول آغاز شد و بعد از دستگیری، وی به ارتکاب قتل همسرش اعتراف کرد.

 

جلسه رسیدگی به این پرونده ، امروز در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران و به ریاست قاضی محمدسلطان همت ‌یار برگزار شد و اولیای‌ دم ضمن شکایت مجدد از متهم، تقاضای خود را قصاص اعلام کردند.

در ادامه جلسه ، متهم در جایگاه قرار گرفت و ضمن قبول اتهام قتل همسرش گفت: هنوز نمی‌دانم در زندگی چه مشکلی با همسرم داشتم که او را کشتم. من او را با سیم آنتن کشتم.

قاضی از او سؤال کرد که پس علت شکستگی بینی مقتول چیست که متهم در جواب گفت: شاید با مشت او را زده باشم. او را آن قدر زدم تا حالش به هم خورد، به طوری که توان حرف زدن نداشت. او را به سمت بیمارستان بردم ولی مقابل بیمارستان با نگهبان دعوایم شد و بدون اینکه او را معالجه کنم، به خانه برگشتم.

نادر، در پاسخ به سؤال قاضی که همسرت را به چه جرمی کشتی؟ گفت: همسرم بی‌گناه کشته شد.

قاضی از متهم درباره علاقه به همسرش سؤال کرد که وی گفت: من او را به شدت دوست داشتم و به خاطر همین دوست داشتن زیاد، او را می‌زدم. قرار بود از هم جدا شویم ولی روز حادثه بر اثر صحبت کردن او با همسر موقت سابق من، با او درگیر شدم. همسر سابقم به او زنگ می‌زد و از او می‌خواست از من جدا شود تا دوباره با من ازدواج کند.

قاضی با اشاره به جراحات گسترده روی بدن مقتول، مانند شکستگی بینی، کبودی گسترده در بدن، خونریزی دور چشم و زیر ابرو، پارگی لب، خراشیدگی شدید در گردن، بازو، ساعد و همچنین سوختگی در قسمت ران و کف پا، از متهم علت اقدام به چنین جنایتی را سؤال کرد که وی گفت: ‌هیچ توجیهی برای این کار ندارم.

یکی از اعضای خانواده مقتول‌ با بیان اینکه اظهارات متهم دروغ است، گفت: او فردی معتاد است و قبلاً هم به خاطر اعتیاد او، یک بار خواهرم از او جدا شده بود ولی با اصرار او، خواهرم دوباره با او ازدواج کرد.

نادر گفت: حدود 24 ساعت همسرم را به صندلی بسته بودم و دراین مدت حدود 11 ساعت او را شکنجه کردم.بعد از قتل، زخم‌های او را با جوراب پانسمان و لباسی مرتب تن او کردم سپس او را سوار خودرو کردم و در شهر چرخاندم تا اینکه در فرصتی مناسب او را در خیابان مفتح که خلوت بود از ماشین بیرون انداختم.

بعد از اظهارات متهم،‌ قاضی همت‌یار ختم جلسه را اعلام و صدور حکم را به مشورت با اعضای دادگاه موکول کرد.

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات