تبلیغات

تبلیغات

زن جوان ، شوهرش را کشت و سوزاند

مجموعه : مجله خبری
زن جوان ، شوهرش را کشت و سوزاند
جام جم آنلاین: زن جوان با همدستی 2 نفر از دوستانش، شوهر 54 ساله خود را در یک جنایت هولناک به قتل رساند و جسد وی را سوزاند.

به گزارش فارس،‌ عصر یکی از روزهای آبان سال گذشته 2 مرد جوان 24 و 21 ساله با مراجعه به مسئولان دادسرای امور جنایی تهران دادیار جنایی تهران را از وقوع یک حادثه با خبر کردند.

این 2 مرد جوان مدعی شدند پدر 54 ساله‌شان که صاحب یک کارخانه بوده است مدتی است مفقود شده و از این فرد اطلاعی در دست نیست.


 

تحقیقات آغاز شد تا اینکه مشخص شد این مرد میانسال تا کنون 3 بار ازدواج کرده که ازدواج آخر وی با یک زن 30 ساله بوده و به صورت موقت انجام شده است.

بررسی‌های تکمیلی نشان داد همسر سوم این فرد رفتاری غیر عادی دارد و به این ترتیب این فرد به عنوان متهم اصلی پرونده فقدان این مرد میانسال شناخته شد.

با دستگیری این زن جوان، وی منکر هرگونه ارتکاب جرمی شد و مدعی شد او هم از فقدان همسرش بی اطلاع است و خوشجال می‌شود که از وی اطلاعی در دست داشته باشد.

سرانجام پس از گذشت 4 ماه این زن در تاریخ 9 فروردین امسال لب به اعتراف گشود و مدعی شد شوهرش را به قتل رسانده و جسد وی را سوزانده است.

این زن مدعی شد روز حادثه همسرم را با خوراندن قرص‌های خواب آور بی‌هوش کردم و سپس وی را داخل یک اتاق حبس کرده و سپس شیر گاز شهری را باز کردم تا فوت کند.پس از گذشت 3 ساعت همسرم از خواب بیدار شد و از من پرسید چرا بوی نامطبوع در اتاق پخش شده که من هم با اسپری خوشبو کنند کمی هوای اطاق را خوشبو کردم.پیش از اقدام به قتل همسرم موضوع را با یکی از دوستانم درمیان گذاشتم او هم موضوع را با نامزد 25 ساله خود مطرح کرد و به این ترتیب این افراد برای کمک به من به منزلم آمدند.

این زن گفت: پس از آنکه شوهرم برای بار دوم از بوی نامطبوع گاز گله کرد به او حمله کردم و از وی پرسیدم آیا می‌خواهد وی را خفه کنم که شوهرم در بی حالی مطلق مدعی شد نمی‌توانم این کار را انجام دهم.پس از اینکه شوهرم مدعی شد من نمی‌توانم این کار را انجام دهم به کمک نامزد دوستم اقدام به خفه کردن وی کردم و سپس با چاقویی که از آشپزخانه برداشتم ضربات متعددی به پیکر وی وارد کردم.سرانجام پیکر شوهرم را داخل حمام خانه شستیم تا خون وی در راه پله نریزد سپس با کمک نامزد دوستم وی را به اسلامشهر منتقل کرده و در آنجا با بنزین به آتش کشیدیم.

بازپرس جنایی تهران درباره این پرونده گفت: تحقیقات نشان داد مأموران پلیس در اسلامشهر در همان زمان جسد این مرد را کشف کرده‌اند اما به دلیل مجهول بودن هویت وی قادر به شناسایی آن نبودند.

وی با اشاره به اینکه این زن برای ارتکاب این جنایت تاکنون 3 انگیزه مختلف مطرح کرده گفت: وی انگیزه اولیه خود را هوسران بودن همسرش عنوان کرده است.همچنین مدعی شده مقتول قرار بوده پس از 10 روز وی را به عقد دائم خود در بیاورد اما این کار را نکرده و پس از گذشت 4 ماه قصد داشته از وی جدا شود.

بازپرس جنایی تهران گفت: این فرد مدعی شده شوهرش قصد داشته تا اموال وی را به سرقت ببرد و وی را بدون هیچ‌گونه وسیله به خانه پدرش بازگرداند.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات