تبلیغات

تبلیغات

این هم دروغ سیزده پارسال(عکس)

مجموعه : مجله خبری
این هم دروغ سیزده پارسال(عکس)

 

روزنامه گل نوشت:

سال جدید برای مدافع ملی‌پوش سپاهان اصلا خوش‌یمن نبوده است. هادی عقیلی در بازی رفت سپاهان مقابل پاختاكور به دلیل برخورد با بازیكن حریف دچار پارگی لب شد و مجبور شد با بخیه‌هایی كه در ناحیه صدمه دیده‌اش وجود داشت بازی برگشت را برای تیمش به میدان برود.

 

عقیلی در شروع نیمه دوم بازی سپاهان مقابل استیل‌آذین از زمین بازی اخراج شد و این اتفاق در شرایطی افتاد كه شاگردان قلعه‌نویی نیمه اول را با برتری به رختكن رفته بودند. 10 نفره شدن سپاهان باعث شد استیل‌آذینی‌ها فشار برای جبران نتیجه را بیشتر كنند و تیم اصفهانی در نهایت بدون كسب امتیاز زمین را ترك كند.

 این موضوع باعث شد پیكان انتقادات را به سمت هادی عقیلی نشانه رود. البته این تمام بدبیاری‌های عقیلی در سال جدید نبوده است.

 

یكشنبه خبری روی خروجی یكی از سایت‌ها قرار گرفت كه طبق آن عقیلی هنگام عزیمت با سپاهان به تهران با یك خانم غریبه در كافی‌شاپ فرودگاه اصفهان دیده شده و از سوی ماموران حراست مورد سوال قرار می‌گیرد و در نهایت كار به درگیری فیزیكی می‌كشد. البته سایتی كه این خبر را انعكاس داده بود در آن اسمی از هادی عقیلی نبرد اما كدهایی داد كه كاملا مشخص بود منظورش این بازیكن است. با این حال عقیلی اتفاقی كه در فرودگاه اصفهان برای او افتاده را تایید كرده و درصدد رفع اتهام از خود برآمده است.

از بازی با استیل‌آذین شروع كنیم.

بازی خوب پیش می‌رفت كه تصمیمات اشتباه داور در نیمه دوم همه‌چیز را به هم ریخت. اخراج من و قلعه‌نویی باعث شد تیم ما از هم بپاشد. نیمه دوم با اخراج زود‌هنگام من آغاز شد و همین موضوع جو منفی بسیار بدی در تیم حاكم كرد. سپاهان در نیمه اول خیلی خوب بازی كرد و همه این مساله را دیدند.

فكر می‌كنی داور در اخراج تو اشتباه كرد؟

فكر می‌‌كنم توپ بالای سر من و غلامی بود و هر دو ما در حال نگاه كردن توپ بودیم. برای همین برخوردی با هم داشتیم و هر دوی ما به زمین افتادیم ولی داور تصمیم گرفت كه مرا اخراج كند. معتقدم تصمیم داور در این صحنه كاملا اشتباه بود.

در این فصل بارها این مساله عنوان شده كه داوری‌ها به سود سپاهان بوده است…

من همیشه معتقد بوده‌ام كه اشتباهات داوری عمدی نیست. به نظر من آنهایی كه چنین نظری دارند حداقل با اتفاقات بازی ما مقابل استیل‌آذین تغییر عقیده دهند.

از خبری كه در برخی سایت‌ها و روزنامه‌ها در خصوص تو عنوان شده بود اطلاع داری؟

اگر منظورتان اتفاقی است كه در فرودگاه اصفهان افتاد، بله خبر دارم. من نمی‌خواهم جانماز آب بكشم، مختصر می‌گویم كه خدا جای حق نشسته است. من همیشه حلقه‌ام دستم است و عكس بچه‌ام روی گوشی‌ام است. از طرفی معمولا همسرم مرا تا فرودگاه همراهی می‌كند.
اما در خبر آمده بود كه تو با یك خانم غریبه در كافی‌شاپ فرودگاه اصفهان در حال گفت‌وگو بوده‌ای…

اصلا فرودگاه اصفهان كافی‌شاپ ندارد. آن خانم، همسر یكی از دوستان من بود كه در لیست انتظار قرار داشت و از من خواست كه برای او بلیت تهیه كنم. من هم موضوع را به سرپرست تیم‌مان گفتم تا اگر شود به او كمك كنیم. در ضمن اگر خانمی بخواهد صحبت كند دیگر من مقصر نیستم.

بنابراین تاكید داری كه مرتكب اشتباهی نشده‌ای؟

من فقط می‌خواهم به كسانی كه به این موضوع دامن زدند یاد‌آوری كنم كه خدایی وجود دارد و بعد از مرگ‌شان باید پاسخگوی اعمال‌شان باشند. آبروی مسلمان از حج واجب‌تر است و اینكه افرادی با آبروی من بازی كردند درست نیست. ما به هنگام سفر با لباس فرم سپاهان هستیم و مگر می‌شود در این شرایط من با خانم غریبه در كافی‌شاپ باشم. من چند سال است كه در این فوتبال حضور دارم و همه مرا می‌شناسند. از طرفی كادر‌فنی سپاهان دو میز آن طرف‌تر از من نشسته بود و واقعا چه كسی در این وضعیت چنین خطایی مرتكب می‌شود.

پس چرا در مقابل حراست فرودگاه از خودت دفاع نكردی و حقایق را نگفتی؟

من اصلا نمی‌دانم آنها چه كسانی بودند. فكر می‌كنم این موضوع برنامه‌ریزی شده بود و این افراد می‌خواستند هرطور شده به من گیر بدهند.

قصد شكایت از آن افراد را هم داری؟

یكی از خود این آقایان به من گفت كه تو بازیكن آبروداری هستی و برو شكایت كن اما من واقعا نمی‌خواهم این موضوع را ادامه دهم و فكر می‌كنم مسوولان باشگاه پیگیر موضوع هستند. این افراد صادقانه برخورد نكردند و من مطمئنم كه جایی چوب این موضوع را می‌خورند. ما كه كسی را نداریم و تنها امیدمان به خداست.

با باخت سپاهان مقابل استیل‌آذین هنوز هم از قهرمانی سپاهان مطمئنی؟

خدا را شكر كه تیم‌های رقیب ما هم نتیجه نگرفتند. ما می‌توانستیم فاصله را بیشتر كنیم اما همین كه كمتر نشد باز هم خوب است. در قهرمانی سپاهان هم هیچ شكی ندارم

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات