تبلیغات

تبلیغات

گران‌ترین گوشی تلفن همراه در بازار تهران قیمتش چقدر است؟

گران‌ترین گوشی تلفن همراه در بازار تهران قیمتش چقدر است؟

گوشی های از قبیل ورتو، فراری ، سرن و غیره که دارای قیمت های گزاف هستند و برای متمولین جامعه به شمار می‌آیند تنها به صورت سفارشی و محدود وارد بازار تلفن همراه می‌شود.

 

 

به گفته فروشندگان، گران ترین گوشی تلفن همراه موجود در بازار همچنان در اختیار برند ورتو با مارک فراری قرار دارد.

 

"علی نظری" یکی از فروشندگان در گفت و گو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اعلام کرد: هم اکنون گوشی ورتو با مارک فراری و با قیمت 20 میلیون تومان به عنوان گران ترین گوشی در بازار تلفن همراه به شمار می‌آید.

 

وی افزود: این در حالی است که طی دو سال گذشته گوشی هایی با قیمت 30 تا 50 میلیون هم در بازار عرضه می‌شد اما مورد تقاضای مردم قرار نگرفت.

 

وی با اشاره به مشخصات فنی این گوشی ادامه داد: این مدل ورتو فاقد هر گونه امکانات پیشرفته است و قیمت بالای آن تنها به دلیل برند و ظاهر متفاوت این گوشی است.

 

نظری تصریح کرد: این گوشی که دارای طراحی ساده ای است فاقد دوربین عکاسی و حافظه بالا است.

 

 

این فروشنده خاطر نشان کرد: گوشی های از قبیل ورتو، فراری ، سرن و غیره که دارای قیمت های گزاف هستند و برای متمولین جامعه به شمار می‌آیند تنها به صورت سفارشی و محدود وارد بازار تلفن همراه می‌شود.

 

 

در همین حال یکی دیگر از فروشندگان گوشی معتقد است : فروشگاه هایی که گوشی های اصلی ورتو و سایر برند های معتبر جهانی را به صورت اصلی وارد بازار می‌کنند تنها به صورت محدود در بازار موجود هستند.

 

"پیام دانش" افزود: در زمان حاضر گوشی های چینی مشابه همین مارک ها به قیمت های پایین در مراکز بزرگ خریدوفروش گوشی تلفن همراه موجود است که با قیمت های مختلف در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

 

وی ادامه داد: قیمت این نوع گوشی ها بنا به سلیقه فروشندگان تعیین و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

 

این فروشنده ادامه داد: برخی از این گوشی‌های چینی که با مارک های نظیر ورساچی، گوچی، دی اند جی و غیره که از پوشش طلا و یا سنگ های گران قیمت ساخته شده اند با قیمت‌های گزاف در بازار عرضه می‌شود.

 

وی گفت: برخی از فروشندگان با سوء استفاده از ناآگاهی خریداران، این گوشی را چند برابر قیمت واقعی به فروش می‌رسانند.

 

وی به منظور جلوگیری از این حرکت به تمامی‌خریداران پیشنهاد کرد که افراد این گوشی ها را از فروشگاههای معتبر خریداری کنند.

 

تبلیغات