تبلیغات

تبلیغات

مأمورنماها دختر جوان را ربودند

مجموعه : مجله خبری
مأمورنماها دختر جوان را ربودند

جام جم آنلاین: 3 مرد جوان که خود را به عنوان مامور معرفی کرده بودند با عنوان بدحجابی دختر جوان را ربودند و او را مورد آزار و اذیت دادند.

به گزارش فارس ، شامگاه پنجشنبه 9 اردیبهشت امسال مأموران مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ از وقوع یک حادثه با خبر شدند.

مأموران طی تماس یک دختر جوان با این مرکز دریافتند این فرد از سوی 3 جوان ربوده شده و پس از آزار و اذیت توسط این افراد در منطقه‌ای رها شده است.

پرونده این دختر جوان در پایگاه یکم پلیس آگاهی تشکیل و به دادسرای امور جنایی تهران فرستاده شد و به این ترتیب با دستور دادیار شعبه سوم دادسرا تحقیق از شاکی پرونده آغاز شد.

شاکی که دختر جوان 20 ساله‌ای بود مدعی شد حوالی ساعت 2 در اتوبان بابایی برای رفتن به منزل منتظر خودرو بودم که یک خودروی ریو سفید رنگ با 3 سرنشین ایستاد و این افراد خود را مأمور معرفی کردند.این 3 جوان که خود را وابسته به یک نهاد معرفی کردند و با نشان دادن بی‌سیم و گاز اشک‌آور عنوان کردند به دلیل بد حجابی باید به همراه آنها به مقررشان بروم.پس از آنکه من از سوار شدن به خودرو امتناع کردم این افراد مرا تهدید کردند که به این ترتیب مجبور شدم سوار خودرو شوم و این تازه ابتدای مشکلات من بود.

این دختر جوان مدعی شد این افراد مرا به نقطه نامعلومی بردند و و پس از رسیدن به آن محل ،‌ مورد آزار و اذیت قرار دادند و سپس در نقطه‌ای نامعلوم رهایم کردند.

با مشخص شدن زوایای پنهان این پرونده دادیار شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستورات لازم را برای شناسایی و دستگیری این افراد صادر کرد.

تبلیغات