تبلیغات

تبلیغات

داماد حمام خون راه انداخت

مجموعه : مجله خبری
داماد حمام خون راه انداخت

جام جم آنلاین: فردی که همسر و والدین همسرش را پس از کشتن، سر بریده بود، توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ مراد جعفری، جانشین فرمانده انتظامی زنجان افزود: متهم به قتل به هویت «مرتضی – ج» 31 ساله در پی بروز اختلافات خانوادگی طی اقدامی جنون آمیز اقدام به قتل همسر و والدین وی کرده بود، پس از 72ساعت از سوی ماموران پلیس دستگیرشد.

وی ادامه داد: این حادثه در روز شنبه 11اردیبهشت‌ماه امسال در روستای «سعیدآباد» از توابع شهرستان ایجرود به وقوع پیوست که در پی آن، متهم پس از درگیری با همسرش، او و مادرزن و پدرزنش را با ضربات متعدد قمه به قتل رساند و سر این افراد را برید.

سرهنگ جعفری اضافه کرد: پس از اعلام وقوع این حادثه به مرکز فوریت‌های پلیسی (110) منطقه تحت کنترل ماموران پلیس قرار گرفت و با مراقبت از رفت و آمد روستاییان، سعی در حفاظت از سایر اهالی شد.

به گفته جانشین فرماندهی انتظامی زنجان با توجه به خروج متهم از روستا و عزیمت وی به استان گیلان، عوامل انتظامی به این استان اعزام شدند که متهم پس از آگاهی از این موضوع، بار دیگر به شهرستان ایجرود مراجعت کرد.

وی گفت: ماموران پلیس کلیه نقاط شناسایی شده در روستا را به صورت مکرر مورد بازرسی قرار دادند و در نتیجه «مرتضی» که در 5 کیلومتری روستا مخفی شده بود، شناسایی شد.

سرهنگ جعفری با بیان این که فرد موردنظر پس از آگاهی از محاصره خود توسط پلیس اقدام به خودکشی کرد، افزود: ماموران این متهم را دستگیر کردند که در حال حاضر «مرتضی» در یکی از بیمارستان‌های زنجان بستری است.

گفتنی است این فرد در سال گذشته با همسر خود علیرغم مخالفت والدینش ازدواج کرده بود که تنها با گذشت چند ماه با بروز اختلافات، درگیری‌ها آغاز شد و در نتیجه به قتل زن مقتول انجامید.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات