تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

عکس‌های خبری روز

مجموعه : گالری عکس روز
عکس‌های  خبری روز
پل بونوم خلبان انگلیسی در حال پرواز در جریان رقابت انتخابی ردبول ایر ریس در روز هشتم مه بر فراز ساحل شهر ریودوژانیرو در برزیل.

 

 

عکس‌های  خبری روز
 
مایکل کیلیانگ بازیکن تیم رگبی لیونز تلاش می‌کند خود را از چنگ کورتیز هایو بازیکن تیم بلوز در ورزشگاه کوکاکولا پارک شهر ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی برهاند.
 
عکس‌های  خبری روز
 
آشپزهای لبنانی در روز هشتم مه در محله فانار در شرق بیروت به دور کاسه بزرگ هوموس (غذایی برپایه نخود که محبوب لبنانی‌هاست) به وزن 10 هزار و 452 کیلوگرم جمع شده‌اند.
 
عکس‌های  خبری روز
 
تصویر راسپوتین خرس قطبی در حال شنا در پشت محوطه شیشه ای محل نگهداری‌اش در پارک دریایی مارینلند در آنتیب در جنوب شرقی فرانسه در روز هشتم مه. این پارک دریایی به تازگی صاحب دو خرس قطبی نر و ماده به نام‌های راسپوتین و فلوگ شده است.
 
عکس‌های  خبری روز
 
به نظر می‌رسد نیکلا سارکوزی رئیس جمهور فرانسه در حال سوگند یاد کردن است ولی در واقع از همتایان اروپایی‌اش پس از اجلاس سران اتحادیه اروپا در شهر بروکسل در شب هفتم مه خداحافظی می‌کند.
 
عکس‌های  خبری روز
 
کودکان افغان به همراه پدرشان با خونسردی دو تفنگدار دریایی آمریکایی که در دو جهت مختلف در ناحیه کاریز سیدی در ایالت هلمند مراقب اطراف هستند را نگاه می‌کنند.
 
عکس‌های  خبری روز
 
روبن خوس موتورسوار اسپانیایی سوار بر موتور ب‌ام‌و در حالی که از سوی ماکس بیاجی موتورسوار ایتالیایی در جریان رقابتهای قهرمانی جهان سوپر بایک در روز هشتم مه در پیست مونزا ایتالیا تعقیب می‌شود.
 
عکس‌های  خبری روز
 
یک زن بازدیدکننده در مقابل صورتهای بزرگ در غرفه اتحادیه آفریقا در ورلد اکسپوی شانگهای ژست گرفته است.
عکس‌های  خبری روز
 
تصویر عبور یک خانواده کوچک فیلها از جاده‌ای در پارک وحش پیلانسبرگ در نزدیکی شهر روستنبورگ آفریقای جنوبی.
 
عکس‌های  خبری روز
 
یک مرغ دریایی در هنگام طلوع خورشید تلاش می‌کند از آبهای آلوده به نفت در ساحل گلف پورت در ایالت می‌سی‌سی‌پی بیرون بیاید.
 

تبلیغات