لاغر شدن با نوشیدن آب، درست یا غلط؟ نتیجه 40 سال آب ندادن به باغچه توسط این مرد (+عکس) روشی وحشتناک و عجیب برای تبلیغ عسل !(+عکس) ۱۰ ارزش تربیتی و مهم که باید به کودکان بیاموزیدسیر ترشی صنعتی بهتر است یا خانگی؟موفقیت جراحی نوزاد عجیب 8 دست و پایی ! + عکسطرز تهیه و خوشمزه کردن زیره پلو کرمانیعجیب‌ترین روش‌های سفارش غذا در دنیا هشدار جدی درباره داروهای تبلیغی شبکه‌های ماهواره‌ای پوستر جشنواره فیلم کن 2014 رونمایی شد (+عکس)تصاویری از اتومبیل بی ام و M4 سال 2015فراموش کن (زیبای عاشقانه)شما باورتان می شود این ها کیک باشند؟ + (تصاویر)مساجد مهم جهان از نظر معماری، تاریخی و سیاسیپسر بچه هندی با بیشترین انگشت رکوردار گینس شد + عکس اولین گفتگوی خانوادگی و خصوصی نرگس محمدیرویایی ترین دهکده های ساحلی ایتالیا + (عکس)شیر مادر چه فوایدی دارد؟بهترین مقاصد مسافرتی در بهار + (تصاویر)بد قیافه ترین بازیگران موفق + تصاویرآشنایی و معرفی هنر گچمه بافی + تصویر7 آزمایش و تست مهم که خانم ها باید انجام بدهندخطرات عفونت پنهان درگلو عشق مادربزرگ به نوه اش !+ عکسمدل های ساعت مچی دخترانه بنفش رنگ سالکاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه18 قانون طلایی دالای لاما برای زندگی بهتر
پنج شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۳    ساعت: ۵:۴۵
تبلیغات
www.tapcd2012.ir      www.tapcd2012.ir
جستجوی مطالب
 

مصاحبه خواندنی با پدر ارغوان رضایی عکسهای جالب از ارغوان رضایی

روزهای اوج گیری ارغوان رضایی تنیسور ایرانی الاصل فرانسه فرارسیده است. او در کمتر از شش ماه موفق شده در دو رویداد بزرگ، خوش بدرخشد؛ ابتدا قهرمانی در جایزه بزرگ بالی و حالا قهرمانی در جایزه بزرگ مادرید که او را بیش از هر زمان به جمع ده تنیس باز جهان نزدیک کرده و طرفدارنش را امیدوار ساخته که بتوانند یک هم خونشان را در صدر تنیس جهان بدانند. اتفاقی که در این مدت افتاده، تغییر مربی اش بوده است؛ مربی ای که برخلاف نظرات برخی کارشناسان، به زعم پدر ارغوان، مربی ایده آلی است.

 

مصاحبه خواندنی با پدر ارغوان رضایی عکسهای جالب از ارغوان رضایی

 

به گزارش خبرنگار ورزشی تابناک؛ دیوید مراد اغلو که او را به اشتباه ترک می‏خواندند توانسته زیر نگاه پدر ارغوان، تمریناتی را برای رضایی 23 ساله در نظر بگیرد که او را در مدتی نه چندان طولانی به ده بازیکن برتر تنیس حرفه ای جهان نزدیک کند و در این زمینه نیز تا بدین جای کار موفق بوده است.
 
 
 مصاحبه خواندنی با پدر ارغوان رضایی عکسهای جالب از ارغوان رضایی
 
 
بوسه مادر و پدر ارغوان پس از قهرمانی اش در جایزه بزرگ اندونزی       
 مصاحبه خواندنی با پدر ارغوان رضایی عکسهای جالب از ارغوان رضایی
 

رضایی برای رسیدن به جمع چهار تا ده تنیسور برتر دنیا، به حدود 2 هزار امتیاز نیاز دارد؛ امتیازی که به گفته پدرش می‏تواند در زمین‏های رولند گاروس که برخی رسانه‏ها به واسطه ناآشنایی با ابتدایی ترین مسائل تنیس "رولند گاروش" نامیده بودند(!)، بدست آورد.

 

مصاحبه خواندنی با پدر ارغوان رضایی عکسهای جالب از ارغوان رضایی

در خصوص وطن پرستی ارغوان شک و شبهه ای نیست و او حتی در سخت ترین شرایط که شدیدترین حملات علیه ایرانی‏ها و ایرانی‏ تبارها در کشورهای اروپایی وجود داشته، تبار ایرانی اش را فریاد زده است و از این حیث محبوبیت ویژه‏ای نزد ایرانیان داخل و خارج از کشور دارد. رضایی سال گذشته یک بار پس از رولند گاروس 2009 و پیش از انتخابات ریاست جمهوری با تابناک به گفت و گو نشست. او با همان لهجه شیرینی اش آن زمان تاکید کرد که راکت هایش را به شخص احمدی نژاد هدیه نداده، بلکه به رئیس جمهور ایران هدیه کرده و جنبه سیاسی نیز نداشته است اما انگار با این مصاحبه همه مشکلات حل نشد.

 


 

مصاحبه خواندنی با پدر ارغوان رضایی عکسهای جالب از ارغوان رضایی

پدرش در این باره تلاش می‏کند این موضوع را باز کند و یادآور شود که ارغوان به هیچ عنوان سیاسی نیست و با همین محوریت گفت و گویی جامع که بخش هایی از آن نیز فنی می‏شود را با تابناک ورزشی انجام داد. ارسلان رضایی که در جایگاه پدر و دلسوز اولین مربی ارغوان از زمانی بوده که او توان حمل یک راکت را داشته، در ابتدای این گفت و گو با اشاره به اینکه دخترش در حال تمرین تنیس است، یادآور شد که بسیاری از روزنامه ها، سایت ها و خبرگزاری‏ها با او تماس گرفته اند و او صحبت کرده و قرار شده این صحبت ها را به نقل از ارغوان رضایی درج کنند! حرکتی که پدر ارغوان در جریان نیست در روزنامه نگاری تا چه حد غیرحرفه ای است اما خبرگزاری ها و روزنامه های داخلی که در جریانند انجام داده‏اند و برخی مصاحبه های انجام شده با پدر ارغوان که به نام ارغوان درج شده ثمره همین گاف همکاران رسانه ای ماست.           

 

مصاحبه خواندنی با پدر ارغوان رضایی عکسهای جالب از ارغوان رضایی


بسیاری از کارشناسان خارجی اعتقاد داشتند که ارغوان رضایی در فینال نمی‏تواند نتیجه بگیرد و اتفاق دیگری جز این پیروزی می افتد.

 

مصاحبه خواندنی با پدر ارغوان رضایی عکسهای جالب از ارغوان رضایی


همه آنها در اشتباه بودند و پیش از فینال هم با من مصاحبه داشتند که می‏بازد و من گفتم که اشتباه می‏کنید. نه اینکه غرور داشته باشم اما واقعیت آن است که هرکس بیشتر تمرین و کار کرده باشد، او نتیجه بهتری به دست می‏آورد و تاکید کردم که فکر نمی‏کنم امشب ونوس ویلیامز کاپ داشته باشد چرا که ارغوان در ترکیه طی دو ست ویلیامز را زده بود که آنها تعجب کردند اما تنیسوری که تلاش می‏کند نباید دست کم گرفت و هرکس که تلاش کند، نتیجه اش را می‏گیرد.

 

مصاحبه خواندنی با پدر ارغوان رضایی عکسهای جالب از ارغوان رضایی

 

بعد از این مسابقات مهم ترین رویداد مسابقات رولند گاروس به عنوان دومین گرانداسلم سال میلادی است؛ ارغوان سال گذشته تا یک هشتم نهایی بالا آمدند. تصور می‏کنید امسال چقدر رشد داشته باشد؟
ارغوان برای شماره یک شدن تمرین کرده و برای شماره یک شدن باید تمام این بازیها را ببرد. باید در هفت مسابقه تا فینال رولند گاروس شرکت کند اما رقابت سنگینی وجود دارد و تمام 132 شرکت کننده در این رویداد برای پیروزی می‏آیند و هرکس از نظر روحی، تکنیکی و بدنی کار کرده باشد، موفق تر خواهد بود. به همین دلیل اینکه بخواهم بگویم ارغوان تا کجای جدول بالا خواهد آمد، نامعلوم است، چون هرچیزی که بگویم ممکن است عکسش در بیاید. به قول معروف ما پیغمبر نیستیم که بتوانیم پیش بینی کنیم اما در ارزیابی که دارم با توجه به آنکه روی فرم است، می‏تواند بهتر از دوره قبل ظاهر شود.

پس منتظر چهره قدرتمندتری نسبت حضور گذشته‏اش در این گرانداسلم باشیم. آیا تصور می‏کنید با توجه به آنکه دخترتان با قهرمانی در مادرید تا رتبه 16 رده بندی تنیس بازان حرفه ای جهان صعود کرده،  نتایجی که در رولند گاروس به دست می‏آورد، او را به جمع ده تنیسور برتر جهان یا حتی جایگاهی بهتر از دهمی ارتقاء دهد؟
احتمالاً چنین خواهد بود. یک سال گذشته و یک سال سرعت، استقامت و بدنسازی کار کرده و از لحاظ تاکتیکی و تکنیکی هم رشد داشته است و به همین دلیل برای نتایج بهتر مسابقه خواهد داد که امیدواریم این نتایج هم به دست بیاید و ارغوان در فرانسه بتواند موفق ظاهر شود.

در خصوص امتیازات هم باید متذکر شوم که اینها ماندگار نیست و مثلاً اگر ارغوان سال آینده نتواند از قهرمانی اش دفاع کند، 100 امتیاز این رویداد از مجموع امتیازاتش کم می‏شود و اگر در رولند گاروس تا یک هشتم نهایی صعود کند، همان امتیاز سال گذشته اش حفظ شده و کسر نمی‏شود و در صورتی که صعود داشته باشد و به یک نیمه نهایی یا فینال صعود کند، امتیازات بیشتری به دست خواهد آورد. قهرمانی گراند اسلم پاریس بیش از دو هزار امتیاز دارد که در صورت به دست آوردنش، ارغوان نفر چهارم تنیس جهان خواهد شد و اگر نایب قهرمان یا پایین تر شود، به همین نسبت امتیازات کمتری به دست خواهد آورد.

 

 

با توجه به قوانین تنیس، قرعه کشی هم که تاثیری در سبک شدن و تسهیل در صعود ارغوان به مراحل بالاتر رولند گاروس ندارد؟
نه تاثیری ندارد، چون 16 نفرات صدر رده بندی تنیس جهان در جدول مسابقات تقسیم می‏شوند و برای سایرین قرعه کشی می‏شود. روال هم به این شکل است که نفر اول در یک سوی جدول قرار میگیرد و نفر دوم تنیس زنان جهان در سوی دیگر جدول و به همین ترتیب برترین ها به عنوان سرگروه قرار می‏گیرند و سایرین نیز تقسیم می‏شوند که مراسم قرعه کشی نیز با حضور چند بازیکن‏ برگزار می‏شود تا شائبه تقلب پیش نیاید و این ورزشکاران در پایان قرعه کشی باید صحت این قرعه کشی را تایید کنند.

در خصوص مربیان دخترتان که شما و پاتریک مراد اغلو که در رسانه ها به عنوان فرانسوی دارای اصالت ترکی معرفی شده، این دیدگاه نزد کارشناسان وجود دارد که باید کادر فنی قوی تری برای قرار گرفتن ارغوان میان ده تنیسور برتر جهان به کار بگیرید. نظر خودتان چیست و آیا فکر می‏کنید آقای مراد اغلو مربی ایده آل هستند یا در نظر دارید مربی بزرگ تری هم به خدمت بگیرید؟
پاتریک ترک نیست و اصالت ترکی نیز ندارد. پدرش اهل قبرس یونانی است و مادرش فرانسوی است و زمانی که ترک ها حمله کرده بودند به آنجا، پدرش برای اینکه در امان بماند، اسمش را به ترکی تغییر داد و مراد اغلو به معنی "پسر مراد" گذاشت. او که زمانی ایجینت بوده، پدری میلیاردر دارد و پس از آنکه از شغل ایجنتی خسته شد، پدرش به او سرمایه ای داد که آکادمی مجهز تنیسش را تاسیس کرد. ما روابط نزدیک و دوستانه‏ای با پاتریک و خانواده و فرزندانش داریم و من هم شخصاً روی عملکردش نظارت دارم و همه چیز زیر نظر خودم انجام می‏شود.

اولین جرقه‏ای که زد در بالی بود و دومین مسترز را بعد از بالی در مادرید برد و ارتباط خوبی میان مربی و ارغوان برقرار است و هرچه می‏گوید ارغوان انجام می‏دهد که پاتریک هم گفته من تمرین‏های ارسلان را انجام می‏دهم، نه تمرین های دیگران را و می‏دونید تمرین های من به چه صورت است. من بچه خیابان سرباز هستم و از بچه های محل‏های قدیمی ام بپرسید، می‏گویند که من در کارم چه پشتکاری دارم. من از 5 سالگی که با ارغوان تنیس را شروع کردم با این هدف بود که شماره یک جهان شود و امروز شروع نکردم. نه به خاطر تفریح بود و نه خاطر پول درآوردن و به خاطر اینکه بگوید فرانسوی هستم. من این کار را کردم که بگویم یک ایرانی شماره یک جهان است. این اتفاقی نبوده که دخترم تا اینجا رسیده و با حریفانش مبارزات سختی داشته است.

در بحث فنی، یکی از مواردی که مطرح می‏شود و می‏گویند می‏تواند مانع از حضور ارغوان رضایی در میان چند تنیسور برتر جهان شود، وزن ایشان است و اندام بعضاً ایشان با سافینا، شاراپوا یا همین خواهران ویلیامز مقایسه می‏شود که با توجه به سرعت گیر بودن اضافه وزن، عنوان می‏شود که باید وزن ارغوان برای ارائاه بازی ایده آل تر، کاهش یابد.
بله، حرفتان کاملاً درست است و به همین دلیل برایش برنامه بدنسازی در نظر گرفته ایم. مدت‏ها است روی این مسئله کار می‏کنیم، مرتب وزن کم می‏کند و هر روز ناشتا یک الی یک ساعت نیم باید بدود و بعد صبحانه راحت می‏خورد و ناهار و شام سبکی هم می‏خورد. به همین دلیل توانست در مادرید به خوبی حرکت کند که این روند نیز ادامه خواهد داشت.

 

 

در عین حال که خانم رضایی برای حضور در ترکیب تیم ملی فرانسه جهت شرکت در جام فدراسیون‌ها (FedCup) دعوت شد، بحث حضور ایشان نیز توسط برخی مسئولان فدراسیون تنیس ایران طرح و توسط گروهی از رسانه‏ها در داخل ایران دامن زده شد. با توجه به آنکه شرایط حضور ارغوان در ایران متفاوت است و باید با لباس طراحی شده برای بانوان تنیس که حالت یک تی‏شرت و شلوار را دارد، استفاده کند، آیا شاهد حضور او در تیم ملی بانوان ایران خواهیم بود؟ و اگر بحث تیم ملی ایران قطعی نشود، حضورش در تیم ملی فرانسه تا چه میزان قطعی خواهد بود؟
بارها هم ارغوان و هم من گفته‏ام که قبل از المپیک پکن درخواست دادیم که ارغوان برای ایران در المپیک بازی کند و امتیازش را نیز داشت اما متاسفانه فدراسیون تنیس ایران گفت نمی‏شود و از زمانی که ارغوان به ایران می‏آید باید حجابش را رعایت کند که گفتیم این معلوم است و هیچ صحبت و شکی هم در آن نداشتیم. پس از این گفتند که باید حجابش را در خارج از کشور هم داشته باشد، حال آنکه WTA اجازه نمی‏دهند تنیسوری حتی با یک تی شرت وارد زمین شود و لباس باید یقه دار باشد یا مثل زن‏هایی رکابی می‏پوشند و بدنشان را نشان می‏‏دهند، باشد که ارغوان لباس یقه‏دار می‏پوشد.

اگر WTA به تنیسورهای ایران اجازه می‏دهد با آن لباس بروند و مسابقه بدهند، علتش این است که رده بندی شان خیلی خیلی پایین است اما در رده بندی های بالا چنین امکانی نیست و اصلاً ارغوان با لباس کاملاً پوشیده و شلواری که طراحی شده، طبق قوانین نمی‏تواند مسابقه دهد و مثلاً در همین مسابقات مادرید با این لباس راهش نمی‏دادند و اگر هم راه می‏دادند، اصلاً نمی‏توانست به خوبی عمل کند، چون بازی سطح بالا است. بازیکنی غیرحرفه ای که با این پوشش بسته می‏رود به مسابقات ده هزار دلاری هند و یک مسابقه می‏دهد و می‏بازد را نمی‏توان با یک بازیکن حرفه‏ای که در جایزه سه میلیون دلاری شرکت می‏کند، در یک ظرف قرار دارد.

با این اوصاف برخلاف تحلیل‏های رسانه‏ها، ارغوان ملی‏پوش ایران نخواهد شد؟
ببینید. تیم ملی فرانسه ارغوان رضایی را برای مسابقات جام فدراسیون‌ها (FedCup) خواست اما ارغوان شرکت نکرد که تیم ملی فرانسه در غیاب دخترم به آمریکا باخت و در حال سقوط به دسته دوم بودند و برای اینکه سقوط نکنند باید برابر آلمان به پیروزی می‏رسیدند و از میان این دو کشور یکی باید به دسته دوم می‏رفت. دوباره التماس کردند و عنوان کردند که باید ارغوان بیاید و ما احتیاج داریم که به همین خاطر ارغوان یک بازی برای فرانسه کرد و آلمان اینچنین به دسته دوم رفت. به همین دلیل طبق قوانین ارغوان تا پنج سال برای کشور دیگری جز فرانسه نمی‏تواند بازی کند. اگر برای ایران بازی کند، به واسطه اینکه برای دو کشور بازی کرده، فرانسه و ارغوان را جریمه می‏کنند.

موضوع دیگری که باید بپردازیم، مسئله اهدای راکت‏های تنیس به احمدی نژاد است که علی رغم صحبت‏هایتان در همان مقطع، حواشی اش جمع نشد و در خارج از کشور نیز مسائلی مطرح شد.
برخی مخالفان می‏گویند ارغوان دو راکت به آقای احمدی نژاد رئیس جمهور ایران هدیه داد، حال آنکه ارغوان این دو راکت را به آقای احمدی نژاد نداد، به ملت ایران داد که نماینده شان احمدی نژاد بود. او این راکت‏ها را به مردم ایران به این خاطر داد که بگوید به مردم کشورش که من با این راکت‏ها مبارزه می‏کنم و من با اینها در میدان‏ها می‏جنگم و الا آقا احمدی نژاد یک کسی هست که چند سال دیگر تمام می‏شود و می‏رود اما این راکت‏های تنیس برای ملت ایران است.

دخترم وارد سیاست نمی‏شود و هیچ رنگی را نمی‏شناسد. ارغوان از بچگی در زندان ورزش بوده و فقط ورزش کرده است. اگر یک عید نوروز داشتید، ارغوان آن عید نوروز را نداشته و اگر شما یک روز جسن تولد داشتید، ارغوان برای خودشان یک روز جشن تولد نداشته، اگر شما یک روز دیدن مادربزگتان رفتید، ارغوان یک روز وقت نکرد دیدن مادربزرگش برود. ارغوان زندگی اش را وقف تنیس و امروز خوشحال است که راهش را ادامه داده است و امروز به نام یک ملت که 2500 سال در تاریخ قدمت دارد، به مبارزه می‏پردازد.

 

 

شما این مطلب را بیان کردید اما شایعه‏ای وجود دارد که ارغوان رضایی در چند مسابقه آخرش به خاطر همین مسائل اخیر، پلاک طلایی که نقشه ایران بوده را نبسته است. آیا حقیقت دارد و علتش چه بوده است؟
ارغوان چهار ماه است که نقشه ایرانی که بر گردن می‏انداخت برداشته اند و دزدیده‏اند. در یکی از مسابقات اخیر این پلاک بزرگ که طلای خالص بود و دستگاه پخش آهنگش را از او برداشتند که قرار است قبل از رولند گاروس یکی از ایران بیاورند و به گردنش بیاندازد.

در همین رابطه، ما در ایران بر روی موضوع ایرانی بودنش خیلی مانور دادیم که برخی از مخاطبان ما حمله می‏کردند که چرا چنین می‏کنیم و اصلاً به ما ربطی ندارد و رضایی با امکانات فرانسه و در این کشور رشد کرده و نباید این مسئله را به نام ایران مصادره کرد و حالا که قهرمان شده، مکرر بگوییم که ایرانی است! آیا مردم ایران حق دارند بگویند ارغوان به عنوان یک قهرمان ایرانی است یا نه؟
ببنید ارغوان هیچ وقت خارجی نبوده و من از خانواده هایی نیستم که بروم خارج و اسمم یا ملیتم را عوض کنم. خیلی از خانواده ها این کار را کرده‏اند و خیلی‏هایشان هم نکرده‏اند و وقتی وارد خارج شده‏اند، اولین کاری که کردند، اسمشان را عوض کردند، دومین کاری که کردند به بچه‏هایشان اصلاً اجازه ندادند فارسی حرف بزنند و شروع به صحبت به انگلیسی و زبان‏های آن کشورها کردند، حتی گفته‏اند، افغانی، ترک یا ایتالیایی هستیم اما نگفتند ایرانی هستیم و امروزه بزرگ شده‏اند و بچه‏هایشان زبان فارسی بلد نیستند و عذاب می‏کشند و نمی‏توانند با پدر و مادرشان مکاتبه کنند.

من تا امروز یک ایرانی بودم و بچه هایم هم یک ایرانی هستند و ارغوان برای ایران بازی می‏کند. متاسفانه شرایط دامن و لباس و قوانین اجازه نمی‏دهد رسماً برای ایران بازی کند و اگر بگذارند نشان می‏دهد که ایرانی‏ها بیش از این قدرت دارند. من هنوز پاسپورت ایرانی دارم و هیچ وقت تا به حال آمریکا نرفتم و نخواهم رفت. اینها با انگلیسی‏های کثیف دنیا را زیر سلطه خودشان گرفته اند و همه بدبختی مردم از سر انگلیسی‏ها و آمریکایی‏ها است. فکر می‏کنید من افتخار می‏کنم ارغوان برای فرانسه بازی می‏کند؟ نه، این باعث خجالت من است. یک روز آرزو می‏کردم تیم ملی ایران بازی کنم و امروز دخترم بازی می‏کند و نمی‏دانم چگونه بگویم که دختر یک ایرانی وطن پرست است. بچه ها بعضی وقت‏ها با پرچم ایران به استادیوم می‏آیند که من تشکر می‏کنم.

و به عنوان سوال آخر، چه زمانی ارغوان به ایران بازخواهد گشت؟
اگه خدا بخواهد و قسمت شود پیش بینی کرده ایم که برای بعد از رولند گاروس به ایران بیاییم و دیداری دوباره از وطن مان و همچنین دوستان و آشنایان داشته باشیم.

 

 پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تعداد بازدید ۴۰۶۴ بار

ارسال به کلوب ارسال به فبس بوک ارسال به گوگل ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید

ارسال این مطلب به ایمیل دوستان :
پربازدید ترین این بخش
مصاحبه با لاله اسکندری و همسرش ۲ روز بعد از ازدواج+تصاویر دیدنیمصاحبه جنجالی مهناز افشار با جومونگ + عکسگفتگوی اختصاصی با شهاب حسینی و همسرشصحبت های حمید گودرزی درمورد ثروت همسرش+عکستصویر جنجالی از الیکا عبدالرزاقی در جمع …مجری میلیونر ایرانی که هنوز مجرد هست + عکس بازیگر معروفی که با یک دعوا بازیگر شد !+ عکسآزاده نامداری و فرزاد حسنی چگونه به هم رسیدند؟ سید جـواد هاشمی به اتفاق همسر و فرزندان به همراه عکسمحسن یگانه از زندگی و همسرش می گوید + مصاحبه کنایه های بهرام رادان به گلشیفته فراهانی + عکسرامبد جوان از من خواستگاری نمود ! + عکسماجرای حمله یک شرور به بازیگر ایرانی (+عکس)عکسهای آزاده نامداری مجری تلویزیون به همراه مصاحبه با اومصاحبه باسیاوش خیرابی و خوانواده اش در روز تولدشدختر 24ساله عرب شگفتی ساز شد: برنده شدن عنوان دوشیزه سال 2010 امریکا! ( عکس)علی ضیا مجری ماه عسل به همراه پدرش و مادر (+عكس)فرار امین حیایی و همسرش از تهران + عکستصاویر خانه عزت‌الله انتظامی + گزارشمجری تلویزیون : 15 میلیون پول لباس هایم شد !+ تصاویر

 

مجله خبری
موفقیت جراحی نوزاد عجیب 8 دست و پایی ! + عکس هشدار جدی درباره داروهای تبلیغی شبکه‌های ماهواره‌ایبا انصراف از دریافت یارانه از بیمه رایگان بهره مند شوید 3 همسایه ایران در رتبه بالاترین هزینه های نظامی در جهان بز گلپایگانی که 6 قلو زایمان کرد !+ عکس زنی که با کفش پاشنه بلند مردی را به قتل رساند !+ عکس گروگان گیری عجیب با ساتور در وسط خیابان (+ تصاویر) محرم جدیدترین سلاح ارتش جمهوری اسلامی ایران آزادی زن پرتاب کننده کفش به سمت هیلاری کلینتون (+عکس) آخرین قیمت سکه‌، طلا و ارز در بازار (+جدول) اقدام وحشیانه سعودی ها با این زن مسیحی (+عکس) اتهام به قتل کودک ۹ ماهه پاکستانی ! (+عکس) حراج نخستین ناو هواپیمابر هند (+عکس) افرادی که موفق به ثبت نام یارانه نشدن چیکار کنند ؟ دختر 15ساله عربستانی قهرمان جهاد نکاح شد!+ عکس در نظرسنجی های خلیج فارس یا خلیج ع رب ی شرکت نکنید پرسود ترین بازار در سال 2014 چیست ؟ زمان نام نویسی و درخواست یارانه جدید براساس کد ملی اولین شهردار زن محجبه تاریخ ترکیه برگزیده شد (+عکس) آغاز ساخت بلند ترین برج جهان در عربستان (+عکس)