تبلیغات

تبلیغات

جنجال کنسرت بنیامین درلس آنجلس

مجموعه : مجله خبری
جنجال کنسرت بنیامین درلس آنجلس

 
 

کنسرت اخیر " بنیامین بهادری " خواننده پاپ ایرانی در شهر لس آنجلس آمریکا با حواشی های زیاد و انتقادات شدید برخی تلویزیون ها و سیاسییون اپوزیسیون خارج نشین همراه بوده است

 

در کنسرت اخیر بنیامین بهادری در یکی از تالارهای بزرگ و اصلی شهر لوس آنجلس بیش از 6 هزار ایرانی ساکن کالیفرنیای آمریکا شرکت داشتند و از این کنسرت استقبال کردند .

با این حال برخی تلویزیون های اپوزیسیون خارج نشین با انتقاد از این کنسرت و استقبال ایرانی های مقیم کالیفرنیا از آن ، این ایرانی ها را متهم به بی غیرتی و ریختن پول به جیب جمهوری اسلامی و مسایلی از این دست کردند .
" کانال یک " یکی از تلویزیون های اپوزیسیون در این زمینه با انتقاد شدید از ایرانی های مقیم آمریکا بنیامین را متهم کرد که با همکاری شبکه لابی حکومت ایران در آمریکا به این کنسرت آمده و صدها هزار دلار پول به جیب زده است !

این شبکه حتی پا را از این فراتر گذاشت و اعلام کرد که در آمدهای حاصل از این کنسرت به ایران نمی رود و در داخل آمریکا صرف هزینه های لابی حکومت جمهوری اسلامی در آمریکا می شود .

در یکی از برنامه های این کانال که از بنیامین با عنوان " مداح جمهوری اسلامی " نام برده می شد ، از اینکه بنیامین در داخل ایران در مدح امام زمان ( عج ) می خواند و با این حال در خارج از ایران ایرانیان مقیم آمریکا با استقبال و حرارت به کنسرت او می روند انتقاد شد .

کنسرت بنیامین در لوس آنجلس با حاشیه هایی نیز همراه بود و بنا به گزارش برخی رسانه ها در حاشیه این کنسرت عده ای از مخالفان جمهوری اسلامی با تجمع در مقابل محل برگزاری کنسرت با آتش زدن روسری و سر دادن شعارهایی با واکنش پلیس آمریکا مواجه شدند .

همچنین محسن رجب‌پور مدیر برنامه های بنیامین طی توضیحاتی در خصوص کنسرت بنیامین ، مصاحبه خود با یک شبکه لس آنجلسی را تکذیب کرد.
به دنبال اجرای بنیامین بهادری در لس‌آنجلس، برخی رسانه‌ها اقدام به انتشار اخباری مبنی بر حضور این خواننده به همراه محسن رجب‌پور در یک برنامه تلویزیونی لس آنجلسی کردند؛ پس از انتشار این اخبار رجب‌پور که در حال حاضر به همراه گروهش در آمریکا به سر می‌برد، گفت: بر خلاف انتشار برخی اخبار در سایت‌های داخلی و هجمه‌ای که طی این مدت در آمریکا بر ما وارده شده، ‌نه من و نه بنیامین هیچ مصاحبه‌ای با تلویزیون‌های لس‌آنجلسی نداشته‌ایم و این تصاویر پخش شده به صورت مونتاژ از روی اینترنت گرفته شده است.

وی ادامه داد: ساعت‌ها قبل از ورود ما به فرودگاه ۱۰ دوربین فیلمبرداری از شبکه‌های مختلف بدون هیچ دعوتی از سفر ما به آن کشور فیلم گرفتند و یکی از این شبکه‌ها با استفاده از یکی از این فیلم‌ها مدعی حضور ما در استودیو شده، این در حالی است که ما اصلا مجری این شبکه تلویزیونی را نمی‌شناسیم.

وی در توضیح بیشتر گفت که یک خبرنگار بدون داشتن لوگوی میکروفن از ما مصاحبه گرفت و این مصاحبه در یک کانال تلویزیونی لوس آنجلس پخش شد و بعد شایعه شد که ما با این تلویزیون مصاحبه کرده ایم .

رجب پوربا اشاره به صحبت‌ خواننده‌های لس‌آنجلسی اشاره کرد و افزود: «از یک ماه قبل شبکه‌های لس‌آنجلسی این کنسرت را تحریم کردند و از مردم می‌خواستند در آن شرکت نکنند. حتی شایعاتی درباره کنسرت منتشر کردند. مثلا حضور در کنسرت با حجاب اجباری است یا اینکه جمهوری اسلامی به گروه اجازه خروج از کشور را نمی‌دهد. حتی مدعی شدند ما خواننده خوب نداریم و می‌خواهیم به هر ترتیب مردم را به سالن بیاوریم."

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات