تبلیغات

تبلیغات

جزئیات از مرگ گریختن محصولی و هیئت همراه

مجموعه : مجله خبری
جزئیات از مرگ گریختن محصولی و هیئت همراه

نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی جزئیات حادثه فرود اضطراری بالگرد وزیر رفاه و تامین اجتماعی از سمنان را شرح داد.

حجت الاسلام حسن ملک محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در سمنان با تائید خبر فرود اضطراری بالگرد حامل وزیر رفاه و تامین اجتماعی و هیئت همراه در بازگشت از سمنان گفت: بالگرد در ساعت 5 بعدازظهر از منطقه محروم کوه‌زر به سمت تهران حرکت می کرد که با شرایط بد جوی روبرو و منجر به فرود اضطراری آن شد.

وی ادامه داد: طوفان شن، هوای غبار آلود و باد شدید باعث شد تا بالگرد از حالت عادی خارج شود و با مهارت تحسین برانگیز خلبان به دلیل جلوگیری از سانحه و خطر سقوط مجبور به فرود اضطراری در بیابانهای شهرستان ورامین شود.

جزئیات از مرگ گریختن محصولی و هیئت همراه

 

به گفته وی بعد از گذشت 1.5 ساعت توقف در بیابانهای شهرستان ورامین برج مراقبت فرودگاه اجازه پرواز صادر کرد و با بهبود شرایط جوی بالگرد به سمت فرودگاه مهرآباد حرکت و بالگرد ساعت 20.30 مقارن با اذان مغرب در فرودگاه مهرآباد نشست.

وی با بیان اینکه در این بالگرد صادق محصولی وزیر رفاه، احمد اسفندیاری سرپرست سازمان بهزیستی کشور، مدیر کل روابط عمومی وزارت رفاه، رئیس دفتر وزیر و محافظین وزیر نیز حضور داشتند، گفت: به دلیل شرایط بد جوی برنامه شهرستان گرمسار از سفر حذف شده بود و از دامغان بالگرد به مقصد تهران در حال پرواز بود.

نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی یاد آور شد: وضعیت حال همه سرنشینان بالگرد خوب بوده است و فقط رئیس دفتر وزیر به دلیلی حادثه دچار مشکل شده بودند که توسط پزشک مستقر در بالگرد مداوا شدند.

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات