تبلیغات

تبلیغات

برخورد تریلی با پراید !!

مجموعه : مجله خبری
برخورد تریلی با پراید !!
اورژانس كشور مهمترین حادثه 24 ساعت گذشته را برخورد یك دستگاه تریلی با یك دستگاه پراید در محور سربیشه – نهنبدان در خراسان جنوبی ظهر عنوان كرد كه این حادثه در روز جمعه 7 خرداد اتفاق افتاد كه به موجب این حادثه ، هر 8 نفر سرنشین سواری پراید كشته شدند.
 

بنا بر اعلام مركز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشكی، در پی سقوط یك دستگاه مینی‌بوس به دره‌ای در محور فیروزکوه – سیدآباد 2 نفر كشته و 16 نفر نیز زخمی شدند كه پس از اقدامات اولیه و تخصصی فوریت‌های پزشكی مجروحان با آمبولانس‌های زمینی و امداد هوایی به سه بیمارستان‌ منتقل شدند.

اورژانس كشور سومین حادثه مهم 24 ساعت گذشته را مربوط به واژگونی یك دستگاه اتوبوس در محور بزرگراه قم – تهران دانست و در خصوص جزئیات اعلام كرد كه این حادثه در ساعت 4:30 صبح شنبه 8 خرداد اتفاق افتاد كه با اعزام 4 دستگاه آمبولانس یك نفر فوتی و 12 نفر مجروح این حادثه به بیمارستان قم منتقل شدند.

همچنین مركز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشكی وزارت بهداشت ،آمار هفتگی حوادث ویژه طی هفته گذشته را شامل 43 حادثه ویژه، 93 اعزام آمبولانس، 246 اعزام به بیمارستان‌ها و تخلیه 46 مورد فوتی از محل حوادث ذكر كرد.

شایان ذكر است حوادث ویژه از سوی این مركز حوادثی شامل زلزله، سیل و سایر حوادث طبیعی و یا حوادثی است كه در آن بیش از 5 مصدوم و 3 فوتی به مركز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشكی هر استان گزارش شود.

 

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات