تبلیغات

تبلیغات

كیف‌قاپی از آرایشگاه‌ های زنانه

مجموعه : مجله خبری
كیف‌قاپی از آرایشگاه‌ های زنانه

جام جم آنلاین: زن و مرد جوان معتاد به كراك كه از آرایشگاه‌های زنانه كیف‌قاپی می‌كردند با تلاش مأموران پلیس دستگیر شدند.

 

 

به گزارش فارس ،‌ عصر 10 خرداد امسال 2 نفر به علت مظنونیت به سرقت از آرایشگاه‌های زنانه توسط مأموران كلانتری 151 یافت‌آباد دستگیر و با تشكیل پرونده مقدماتی و ارسال به شعبه پنجم داسرای امور جنائی تهران ، به دستور امجدیان بازپرس این شعبه ، پرونده جهت رسیدگی تخصصی به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

این 2 متهم به اسامی علی 38 ساله و مینا 24 ساله كه در حین تردد با یك دستگاه موتور سیكلت در محدوده خیابان سلطانی بوده ، دستگیر و در بررسی‌های بعدی مشخص شد آنان هیچ نسبتی با یكدیگر نداشته و در منزل در محدوده پاسگاه نعمت‌آباد تحت عنوان رابطه نامشروع با هم زندگی می‌كنند. در بازرسی از محل زندگی این 2 نفر تعدادی كیف زنانه و مقداری مواد مخدر از نوع كراك كشف شد.

همچنین مشخص شد در ماه‌های اخیر شكایاتی از آرایشگاه‌های واقع در محدوده جنوب و جنوب غرب تهران به پایگاه پنجم واصل شده مبنی بر این كه خانم جوانی به عنوان مشتری به آرایشگاه مراجعه و در زمان انتظار نوبت، در فرصت به دست آمده كیف یكی از مشتری‌ها را سرقت و سریعاً از محل متواری می‌شده است.

با دستگیری این 2 نفر با دعوت از تعدادی از این مالباختگان به پایگاه پنجم، یكی از آنها مینا را به عنوان سارق كیف خود زمانی كه به آرایشگاه رفته بود، شناسایی كرد.

مالباخته به افسر پرونده گفت: در روز سرقت، با برداشتن كیفم توسط سارق ، من همان لحظه متوجه شدم و ابتدا فكر كردم وی كیفم را به جای كیف خود اشتباهی برداشته است اما وقتی كه پشت سر وی از آرایشگاه خارج شدم دیدم این فرد مثل برق ترك یك دستگاه موتور كه روشن و آماده، منتظر وی بود،‌ شده و از آنجا متواری شدند.

سرهنگ كارآگاه علی‌اكبر اسدی رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: متهم و همدست وی در مقابل افسر پرونده سرقت را انكار كردند اما با توجه به شناسایی آنان توسط شاكی و از طرفی سرقت‌های مشابه بسیار در سطح تهران ، از مالباختگان دعوت می‌شود جهت پیگیری موضوع و شناسایی متهمان به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ یا شعبه پنجم بازپرسی دادسرای جنایی تهران مراجعه یا با شماره تلفن 51055465 تماس حاصل كنند.

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات