تبلیغات

تبلیغات

دوربین مخفی در دخمه شیطانی مرد رمال

مجموعه : جامعه و سیاست
دوربین مخفی در دخمه شیطانی مرد رمال
این مرد با نصب دوربین مخفی در دخمه شیطانی خود، از زنان جوان فیلم می گرفت تا در فرصت مناسب از آنها سوءاستفاده كند. مدتی قبل ماموران پلیس امنیت عمومیسمناناز طریق اطلاعات مردمی در جریان فعالیت مردی قرار گرفتند كه مدعی بود با دعانویسی و جادو، هر مشكلی را حل می كند.
 
طبق اطلاعاتی كه در اختیار پلیس قرار گرفته بود، بیشتر طعمه های این مرد زنان جوان بودند كه برای بخت گشایی یا جلب مهر و محبت همسرشان نزد مرد رمال می رفتند تا از طلسم های او استفاده كنند. این در حالی بود كه بعد از پرداخت مبالغ هنگفتی به این مرد، نه تنها مشكلاتشان حل نمی شد كه به آن افزوده هم می شد.
 
با صدور دستور قضایی، تیمی از ماموران پلیس، تحقیقات محلی درخصوص فعالیت مرد رمال را شروع كردند. بررسی ها نشان می داد كه كاسبی این مرد چنان رونق گرفته بودكه هر كس می خواست وی را ملاقات كند می بایست از یك هفته قبل وقت می گرفت.
 
ماموران همچنین متوجه شدند كه روزانه افراد زیادی در آرزوی حل شدن مشكلاتشان نزد این مرد می روند و او از این طریق پول هنگفتی به جیب می زند. بعد از تكمیل تحقیقات، دستور بازداشت مرد رمال صادر شد و ماموران كه از قبل محل فعالیت او را شناسایی كرده بودند، قدم به آنجا گذاشتند. در یك عملیات ضربتی متهم و زن جوانی كه همدست او بود، دستگیر شدند و زمانی كه ماموران سرگرم بازرسی محل فعالیت وی بودند راز مهمی را كشف كردند.
 
تحقیقات نشان می داد كه مرد رمال با نصب دوربین های مخفی در دخمه شیطانی خود از زنان جوانی كه راز دلشان را نزد او فاش می كردند یا برای گرفتن طلسم و جادو نزد او می رفتند، فیلم تهیه می كرد و این فیلم ها را در خانه اش نگهداری می كرد.
 
به گزارش فارس، سرهنگ نصری، رئیس پلیس استان سمنان، با بیان این خبر در جمع خبرنگاران گفت: بررسی ها نشان می دهد كه متهم با گفتن جملات احساسی و سوءاستفاده از باورهای مذهبی مردم، آنها را فریب می داده و از طعمه هایش مبالغ هنگفتی دریافت می كرده است.
 
وی ادامه داد: تا كنون بیش از 2 هزار نفر از سراسر كشور برای حل مشكلاتشان نزد این مرد رفته و هدف كلاهبرداری های او قرار گرفته اند.
 
سرهنگ نصری با بیان اینكه متهم قصد داشته با تهیه فیلم از طعمه هایش از این فیلم ها برای ایجاد رابطه نامشروع با زنان جوان استفاده كند، تاكید كرد: خوشبختانه با اقدام بموقع پلیس تمامی فیلم های ضبط شده توسط این مرد قبل از انتشار یا سوءاستفاده كشف شدند و مرد رمال و همدستش در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.
 
منبع : همشهری 

تبلیغات