تبلیغات

تبلیغات

“تلفن اینترنتی ” گوگل عمومی شد

مجموعه : دنیای آنلاین
خدمات تلفن اینترنتی گوگل موسوم به google voice كه به طور محدود در دسترس عده‌ای از كاربران قرار گرفته بود به طور عمومی در آمریكا عرضه شد.

به گزارش پی سی ورلد، Google Voice برنامه ای برای مدیریت تماس های تلفنی از طریق اینترنت بوده و از این پس كاربران بدون دریافت دعوت نامه و به طور عمومی هم می توانند از آن استفاده كنند.

تاكنون یك میلیون نفر در آمریكا با دریافت دعوت نامه از این خدمات استفاده كرده بودند و حساب های كاربری شخصی برای خود ایجاد كرده بودند. یكی از مهم ترین امكانات این سرویس عبارت است از اختصاص یك شماره اختصاصی به هر كاربر. در صورت تماس با این شماره، خط كاربر در منزل ، محل كار یا حتی گوشی همراه وی زنگ خواهد خورد.

Google Voice دسترسی به خدمات پستی صوتی را هم ممكن می كند. تماس های داخل امریكا و كانادا با استفاده از این سرویس به رایگان انجام می شود و هزینه تماس های بین المللی هم بسیار ناچیز است.

كنفرانس تلفنی هم یكی دیگر از خدماتی است كه از این طریق ارائه می شود. كارشناسان معتقدند Google Voice رقیبی جدی برای نرم افزار تلفن اینترنتی اسكایپ محسوب می شود كه هم اكنون برترین نرم افزار VoIP در جهان است.

 

تبلیغات