تبلیغات

تبلیغات

دستگیری عوامل صدور قبض جریمه بدحجابی

مجموعه : مجله خبری
دستگیری عوامل صدور قبض جریمه بدحجابی
این قبوض با شماره ملی غیرمعتبر و شماره حساب نامعلوم چاپ شده بود که برخی از متهمان آن شناسایی شدند و به زودی تحویل مقامات قضایی خواهند شد .

جانشین فرمانده نیروی انتظامی از دستگیری عوامل صدور قبوض جعلی جریمه بدحجابی خبر داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، سردار رادان در جمع خبرنگاران در بیرجند با بیان اینکه به تازگی در برخی از مناطق کشور افرادی قصد داشتند قبض های جعلی را بـه عنوان مبارزه بـا بدحجابی توزیع کنند افزود: این قبوض با شماره ملی غیرمعتبر و شماره حساب نامعلوم چاپ شده بود که برخی از متهمان آن شناسایی شدند و به زودی تحویل مقامات قضایی خواهند شد .

وی افزود : تـوقیف این قبوض دلیل بـر متوقف کردن طرح مقابله با بدحجابی نیست بلکه رویکرد نیروی انتظامی برای اجرای طرح عفاف وحجاب افزون بر برخورد قانونی ، فرهنگ سازی در جامعه است .

جانشین فرمانده نیروی انتظامی همچنین افـزایش جریمه هـای راهنمایی و رانندگی را گامی موثر برای اصلاح وضع ترافیکی دانست و افزود : این اقدام برای دفاع از حقوق 90 درصد از شهروندان و برخورد با 10 درصد از متخلفان قوانین رانندگی است .

سردار رادان گفت: تبدیل گواهینامه های فعلی به هوشمند به صورت آزمایشی در استان های تهران ، اصفهان ، فـارس ، آذربـایجان غربی و شرقی اجرا می شود و تا پایان شهریور در کشور اجرا خواهد شد .

وی افزود: در این گواهینامه ها تمام جرائم و تخلفات رانندگی به نام فرد متخلف ثبت خواهد شد .

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات