تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین های سونی اریکسون وارد بازار می شوند

جدیدترین های سونی اریکسون وارد بازار می شوند
مدیرعامل شرکت پارس تلون نماینده جدید سونی اریکسون از ورود گوشی های جدید این برند تا یک ماه آینده به بازار تلفن همراه خبر داد.

شهرام شوشتریان با بیان این مطلب اظهار داشت: این شرکت تصمیم دارد تا یک ماه آینده میزان واردات گوشی های جدید سونی اریکسون را به طور چشمگیری دربازار افزایش دهد.
وی افزود: گوشی های XPERIA X10 mini ، Zylo ، Aspen و Vivaz pro به زودی با ضمانت نامه رسمی این شرکت در سطح بازار تلفن همراه عرضه خواهند شد.
وی تصریح کرد: بیشترین حجم واردات گوشی های سونی اریکسون گوشی هایی با صفحه نمایش لمسی هستند، چرا که میزان تقاضای این نوع گوشی ها در میان علاقه مندان بالاتر از سایر مدل ها می باشد.
هم اکنون پارس تلون، سیتادل، تلکام، پارس کامتل و پارس نیکاتل از جمله نمایندگان اصلی سونی اریکسون در ایران به شمار می آیند.
در شرایطی که به گفته اغلب دست اندرکاران بازار، بیش از 90 درصد بازار در اختیار قاچاقچیان است. سونی اریکسون بعد از نوکیا بالاترین سهم بازار را در ایران دارد.
یشترین حجم واردات گوشی های سونی اریکسون گوشی هایی با صفحه نمایش لمسی هستند، چرا که میزان تقاضای این نوع گوشی ها در میان علاقه مندان بالاتر از سایر مدل ها می باشد
 
 
 

تبلیغات