تبلیغات

تبلیغات

بهرام رادان در حال بازی فوتبال با کودکان افغانی!!

مجموعه : مجله خبری
بهرام رادان در حال بازی فوتبال با کودکان افغانی!!
این بازیگر دارنده سیمرغ بلورین بازیگری به مدت یك سال به عنوان سفیر برنامه جهانی غذا ماموریت یافته و در صورت توافق، این مأموریت به مدت دو سال تمدید می‌شود…

 

«بهرام رادان» كه از طرف سازمان ملل به عنوان اولین سفیر ایرانی برنامه جهانی غذا (WFP) انتخاب شده است، در نخستین فعالیت خود از مهمان‌شهر شهید ناصری در ساوه بازدید كرد. او در بخشی از این
بازدید با كودكان افغان فوتبال بازی كرد. به «بهرام رادان» كه از طرف سازمان ملل به عنوان اولین سفیر ایرانی برنامه جهانی غذا (WFP)
انتخاب شده است، در نخستین فعالیت خود از مهمان‌شهر «شهید ناصری» در ساوه بازدید كرد تا از وضعیت غذایی و معیشت پناهندگان افغان ساكن در این مهمان‌شهر مطلع شود.
این بازیگر در دیدار با ساكنان، كودكان و معلمان این مهمان‌شهر، با آنها در مورد وضعیت غذایی و معیشت‌شان گفتگو كرد.
همچنین در این بازدید چند ساعته، وی به بررسی وضعیت نانوایی‌های این مهمان‌شهر پرداخت و هنگام توزیع مواد غذایی بین پناهندگان حضور یافت.
رادان همچنین در بخشی از برنامه‌‌اش در بین كودكان،‌ در بازی فوتبال آنها شركت كرد و در كنار آنها به بازی پرداخت.
بیش از یك میلیون پناهنده افغان در ایران حضور دارند كه 35 هزار نفر آنها در مهمان‌شهرها ساكن هستند و از خدمات بهداشتی، غذایی و آموزشی بهره می‌برند.
دفتر برنامه جهانی غذا امیدوار است بعد از آشنایی رادان با مشكلات غذایی كه در ایران وجود دارد و ایده‌گرفتن در طول بازدید‌هایش، بتواند با توجه به ذهنیت و برنامه‌هایی كه در نظر دارد و البته توان و انرژی خود كمك‌های بیشتری را از منابع مختلف برای رفع این كمبودها جذب كند و در سفرهایی كه به نقاط مختلف جهان دارد اطلاع‌رسانی مناسب انجام دهد.
این بازیگر دارنده سیمرغ بلورین بازیگری به مدت یك سال به عنوان سفیر برنامه جهانی غذا ماموریت یافته و در صورت توافق، این مأموریت به مدت دو سال تمدید می‌شود.

بهرام رادان در حال بازی فوتبال با کودکان افغانی!!
 
براساس این گزارش، به نظر می‌رسد بازدید از محل اقامت پناهندگان افغان گامی در مسیر فعالیت محسوس و موثر نخستین سفیر ایرانی برنامه جهانی غذا برای ارتقای وضعیت غذایی اقشار آسیب‌پذیر است و می‌تواند با برنامه‌های مشابه ادامه پیدا كند
 

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات