تبلیغات

تبلیغات

در بیست سالگی چه بپوشیم؟ چه نپوشیم؟

مجموعه : زنان
در بیست سالگی چه بپوشیم؟ چه نپوشیم؟

در هر دهه ی سنی باید رنگ های خاصی را بپوشید و از یک سری از رنگ ها دوری کنید . که این ده ها بین ده های بیست ، سی ، چهل ، پنجاه تقسیم می شود و تمام این دهه ها را ما به تفکیک
 
برایتان توضیح می دهیم
در هر دهه ی سنی باید رنگ های خاصی را بپوشید و از یک سری از رنگ ها دوری کنید . که این ده ها بین ده های بیست ، سی ، چهل ، پنجاه تقسیم می شود و تمام این دهه ها را ما به تفکیک برایتان توضیح می دهیم اما هر یک را در مقاله ی جدا گانه شرح می دهیم ، اکنون در این ترجمه به افرادی می پردازیم که در ده بیست به سر می برند .
هنگامی که در دهه ی بیست هستیم باید چه رنگ های را ارجحیت دهیم ؟ این توصیه های که در این جا ذکر می شود به نقل از یکی از طراحان لباس مزون های فرانسه ، به نام ژولیا آندور است .
1.در سن و دهه ی بیست سالگی شما در بهترین سنی هستید که انتخاب های زیادی برای لباس پوشیدن دارید و می توانید تمام رنگ ها را با هم ترکیب کنید و تک تک رنگ ها استفاده کنید زیرا شما جوان هستید و زیبایی کامل را دارید و حتی اگر رنگی تیره را بپوشید ، باز هم زیبایی ذاتی شما به علت سن کمی که دارید حفظ می شود . و معمولا رنگ های سفید و مشکی به دختر خانم ها و خانم ها توصیه می شود زیرا حذابیت آنها را چند برابر می کند .
2.با پوشیدن لباس های با رنگ های کم رنگ و ملایم بیشتر حالت رمانتیک و عاشقانه ای را به خود می دهید.
3. اگر می خواهید جلب توجه بیشتری داشته باشید و جذاب تر به نظر برسید ، به شما توصیه می کنیم که از رنگ های شاد و به اصطلاح قوی استفاده کنید . منظور از رنگ های قوی ، همان رنگ های گرم می باشند .
4.اگر می خواهید بیشتر فانتزی به نظر برسید بهتر است ادر انتخاب رنگ های دقت کنید ، زیرا هر رنگی را نباید انتخاب کنید و بعضی از رنگ ها شما را پیرتر نشان می دهند ، اگر چنین قصدی دارید بهنر است از ضمائم فانتزی استفاده کنید مانند گوشواره ها ی و یا زیورآلات فانتزی و بهتر است رنگ ها را برای این کار دخالت ندهید. اگر هم می خواهید از رنگ ها استفاده کنید از رنگ های استفاده کنید که تضادی با هم داشته باشند اما نه در حد زیاد مانند : آبی و زرد . و البته باید یک نکته را هم در مورد این دو رنگ یعنی آبی و زرد را متذکر شویم : رنگ زرد بیشتر به افرادی می آید که دارای پوستی مات هستند و می توانند با پوشیدن لباس های با این رنگ زیبایی خود را افزایش دهند و رنگ آبی ، البته بیشتر به افرادی می آید که دارای پوستی روشن هستند .
5.حال بر عکس باید از چه رنگ هایی دوری کنیم و رنگ هایی را که متعلق به این دهه ی و سن شما نیستند را نپوشیم ؟ بهتر است از لباس های که طرح ها و شکل های بزرگ دارند و یا عکس هایی روی آنها چاپ شده است را نپوشید و البته نباید لباس های راه راه را فراموش کنید زیرا آنها نیز مهم هستند و اگر لاغر هستید بهتر است از لباس های با راه راه های افقی استفاده کنید و اگر چاق تر هستید بهتر است از لباس های با راه راه های عمودی استفاده کنید و این راه راه هر رنگی را می توانند داشته باشند و توصیه ی خاصی که برای شما داریم این است که در این دهه ی بیشتر از رنگ های شاد و گرم استفاده کنید . و به کرات بهتر است از زیورآلات زیبا و فانتزی استفاده کنید که مناسب این سن هستند و برای شما زیبایی دو چندانی را به همراه می آورند .
6.کمربند نیز جزو ضمائم محسوب می شود . و بهتر است از کمربندهای شکل دار و هم چنین تزیین شده و نگین دار استفاده کنید . و در آخر هم یک نکته را متذکر می شویم و آن این است که سادگی بهترین و قشنگ ترین زیبایی را به شما هدیه می کند .
 
 
 

تبلیغات