تبلیغات

تبلیغات

تزیینات با شمع

مجموعه : هنر در خانه
روشن کردن شمع روی میز شام ، پذیرائی و یا آشپزخانه احساس آرامش زیبائی به شما میدهد. الان دیگر پائیز رسیده و تاریکی در راه است و شمع بهترین گزینه برای این شبهای دراز است.شما وقتی در وان دراز کشیده اید و یک شمع در حمام روشن کنید که بوی دلپذیری دارد روح شما را آنچنان نوازش میدهد که شب با آرامش میخوابید و استرس از شما دور میشود

شمع یکی از اشیایی است که می توان با مهارت در زیبایی نمودن منزل از ان استفاده نمود . قرار دادن شمع ها به صورت گروهی و در کنار هم تاثیر بیشتر و دلنشین تری از استفاده تکی از انها خواهد داشت هم چنین قرار دادن شمع در برابر ایینه جلوه ان را به خصوص در موقع روشن بودن چندین برابر می کند .

قرار دادن مجموعه ای از شمع های هم رنگ با دکوراسیون اتاق خواب در میز کنار تخت یا بر روی میز توالت تاثیر خیلی زیادی دارد .

یکی دیگر از موارد که زیبایی شمع را صد چندان می کند قرار دادن مجمو عه ای از قاب عکس های خانوادگی و شمع های هم رنگ بر روی میزی در کنار نشیمن با یک رومیزی سنتی است .

استفاده از شمع در حمام و توالت نیز جالب توجه خواهد بود .

هم چنین می توان در مهمانی های خیلی خاص ظرف تخت شیشه ای را پر از اب نمود و شمع های زیبای شناوری بر روی ان قرار داد و در وسط میز شام از ان استفاده نمود .

بهتر است ظرفهایی که شمع را در ان قرار می دهیم و به عنوان جاشمعی از ان استفاده می کنیم را با گل ، دانه های اجیل ، دانه های قهوه و یا میوه های کوچک پر کنیم . ظر فهای سفای ، جام های شیشه ای ، برخی از لیوان های زیبا می توانند جا شمعی های جالبی باشند .

 

تبلیغات