تبلیغات

تبلیغات

ابلاغ پیام مقام معظم رهبری (حادثه تروریستی در زاهدان)

مجموعه : مجله خبری
ابلاغ پیام مقام معظم رهبری (حادثه تروریستی در زاهدان)
ابلاغ پیام مقام معظم رهبری به مردم شهیدپرور سیستان و بلوچستان
به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان در مراسم تشییع شهدای انفجارهای تروریستی زاهدان پیام تسلیت و سرشار از محبت ایشان را به مردم این استان، خانواده‌های شهدا و مجروحان این جنایات تروریستی ابلاغ كرد.
وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب سلام گرم خود را به مردم این استان رسانده‌اند و ضمن آرزوی سلامتی برای مجروحان و علودرجات برای شهدا در پیام خود به مردم، شكیبایی و حفظ وحدت مردم و مسلمانان شیعه و سنی را خواستار شده‌اند.
27 تن از شهدای حادثه تروریستی مسجد جامع زاهدان امروز بر دستان مردم سیستان و بلوچستان در گلزار شهدای زاهدان تشییع و تدفین شدند.
 به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، 27 شهید حادثه تروریستی مسجد جامع زاهدان امروز با حضور گسترده روحانیون، علما، فرهنگیان، دانشگاهیان و اقشار مختلف مردم به خاك سپرده شدند.
در این مراسم مردم با سردادن شعارهای مرگ بر آمریكا، مرگ بر وهابی، مرگ بر منافق، حسین حسین شعار ما شهادت افتخار ما اعلام كردند: دشمنان بدانند خون شهدا افتخاری برای مردم سیستان و بلوچستان است.
مردم شهید پرور سیستان و بلوچستان در این مراسم از قوه قضائیه خواستند، با اشرار و خود فروخته‌های وهابی برخورد قاطعانه داشته باشد و مسئولان مربوطه امنیت پایداری را در این استان برقرار كنند.
مردم استان پیكر پاك شهدا را ار مقابل مسجد جامع تا گلزار شهدای زاهدان همراهی و در گلزار شهدا به خاك سپاردند.
تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی در زاهدان

تبلیغات