تبلیغات

تبلیغات

آیا از روزمره‌گی زندگی زناشویی خود خسته شده اید؟ما هشت راه حل برای شما داریم!!

چطور باید از این شرایط خارج شد ؟ ما هشت توصیه به شما می‌دهیم که راه گشای شما خواهند بود با ما همراه باشید…
 
آیا در زندگی زناشویی شما هم هیچ گونه هیجانی وجود ندارد و شما از این زندگی روزمره و تکراری خسته شده اید ، و روتین بودن مسائل روزمره در عشق شما وارد شده است ؟
در دنیای مدرن امروز و زندگی‌های الان ، زنان و شوهران حداکثر دو بار در روز یکدیگر را می‌بینند . صبح هنگامی که بیدار می‌شوند و هر یک آماده می‌شوند تا به محل کا ر خود بروند و شب هنگام وقتی که از کار برگشته اند و هر دو آن قدر خسته هستند که دیگر قدرت و حوصله ای برای صحبت کردن با یکدیگر ندارند . پس تنها دو بار و آن هم نه به طور کامل یکدیگر را ملاقات می‌کنند .
 
اما چطور باید از این شرایط خارج شد ؟
ما هشت توصیه به شما می‌دهیم که راه گشای شما خواهند بود :
 
1. بدون اینکه برنامه خاصی ترتیب بدهید به مسافرت‌ها ی و یا پیک نیک‌های کوچک بروید : وقتی که به این کار بپردازید ، می‌توانید زمانی را به خود و همسرتان اختصاص دهید از خود و صحبت‌هایی که در این مدت در دلتان مانده بود منتظر فرصتی بودید تا آن را به همسرتان انتقال دهید ، صحبت کنید . بخصوص برای خانم‌ها صحبت کردن با همسرشان حتی در مورد مسائل روزمره یک نیاز است . و هنگامی که این نیاز تامین نشود باعث می‌شود که زنان به طور ناخود آگاه از همسر خود دوری کنند . اگر احساس می‌کنید دچار روزمره گی شده اید حتما یک سفر برای خود ترتیب دهید ، تا از این احساس و خستگی‌های خانه دور شوید .
 
2. همواره سعی نداشته باشید که برای همه ی کار‌های زندگی تان برنامه ترتیب دهید. در مواقعی هم که بدون برنامه ریزیس کاری را انجام می‌دهید حتی می‌تواند برایتان جالب تر از همیشه باشد . زیرا هنگامی که قبل از انچام هر کاری برنامه ریزی کنید دیگر شما به آسانی نمی‌توانید،  حتی کارهای کوچک را انجام دهید . برای مثال همیشه برای آخر هفته‌ها این برنامه را دارید که به دیدن خانواده ی خود و همسرتان بروید . شاید این کار برای خانم‌ها کسل کننده نباشد اما مردان تنوع طلبند و از این برنامه هفتگی خسته خواهند شد پس بهتر است برنامه‌های خود را تغییر دهید و با همسر خود برای تعطیلاتتان برنامه ریزی‌های جالب و مفتحی را ترتیب بدهید .
 
 3. کارهای و فعالیت‌های تازه ای را با همکاری یکدیگر شروع کنید ، زندگی مشترک بر اساس فعالیت‌های دو نفره پایه ریزی شده است . ورزش‌های پر هیجان و مفرح را با حضور دیگری و با هم تجربه کنید . ورزش‌هایی مانند پیاده روی ، دوچرخه سواری و یا ورزش‌های فکری را آغاز کنید تا از لحاظ روحی به یکدیگر نزدیک تر شوید . ورزش‌هایی مانند : یوگا و … .
 
4.سعی کنید از جنبه ی جنسی برای یکدیگر جذاب باشید : همان طور که می‌دانید یکی از پایه‌های زندگی هر خانواده ای بر اساس روابط جنسی بین زن و مرد شکل می‌گیرد . و از کلمات عاشقانه بیشتری استفاده کنید ، یکدیگر را با نهایت عشق صدا بزنید تا روابط شما مستحکم تر شود .
 
5. به ظاهر خود برسید : فراموش نکنید کار بیرون از خانه و یا رسیدگی به مسائل خانه و فرزندانتان نباید مانع این باشد که شما بزرگترین وظیفه ی خود یعنی همسر بودن را فراموش کنید . به خرید بروید لباس‌های زیبا با رنگ‌های شاد را برای خود تهیه کنید ، به خود برسید و همیشه مرتب و تمیز باشید، یادتان باشد که شما در برابر همسر تان وظایفی دارید و اگر این نکات را رعایت نکنید و این روزمرگی ادامه یابد ممکن است همسرتان از شما دوری کند.
 
6. با همسرتان صحبت کنید : در بیشتر مواقع خانواده‌های که مشکل دارند و به بن بست می‌رسند به این علت است که نمی‌توانند مشکلات خود را با صحبت کردن بین خودشان حل کنند و قادر به صحبت کردن معمولی با یکدیگر نیستند . و مانند دو فرد غریبه با یکدیگر رفتار می‌کنند و یا گاهی اصلا زمانی برای اینکه با یکدیگر صحبت کنند را ندارند ، اگر این مطلب در مورد شما صدق می‌کند می‌توانید به هنگام صرف شام با یکدیگر صحبت داشته باشید .
 
7. از نکات ریز نیز استفاده کنید : نکاتی مانند اینکه میز شامتان را زیبا بیارائید با شمع‌ها ، گل‌ها و … چون مسلما هر شخص سلیقه ی بخصوص خود را دارد و به یکدیگر بدون اینکه مناسبتی در میان باشد هدیه بدهید، به شوهرتان یا خانم تان گل یا هدیه ی که خیلی کران نیاشد هدیه دهید تا به او یاد آور شوید که کسی در دنیا وجود دارد که او را خیلی دوست دارد و به خاطر او زندگی را ادامه می‌دهد . این نکات کوچک به طور باور نکردنی زندگی تان را تغیر می‌دهد.
 
8. یکدیگر را در حد افراطی محدود نکنید : اگر خانم و یا آقا می‌خواهد ساعاتی را با دوستانش و یا خانواده اش و بدون شما سپری کند ، ممانعتی با او نداشته باشید . هر انسانی حق دارد آزاد باشد و کارهای شخصی را که میل دارد به تنهایی انجام دهد . و بعلاوه در لحظاتی که از یکدیگر دور هستید ، قدر و ارزش طرف مقابل را می‌توانید به خوبی درک کنید . و هنگامی که دوباره بخواهید به رابطه تان باز گردید ، قدر با هم بودن را بهتر می‌دانید و از تمام لحظه‌هایتان استفاده می‌کنید .

تبلیغات