تبلیغات

تبلیغات

چگونه آتش شور و شهوت را دوباره شعله‌ور سازیم؟

زوج‌ها طی روز كه از هم دورند، احساس میل و نیاز به هم می‌كنند؛ ولی به خانه كه می‌آیند آن احساس از دست می‌رود. شوهر سر كار، جای زنش را خالی می‌بیند و برانگیخته می‌شود. او بسیار حیرت می‌كند كه آن شوق وقت رسیدن به خانه چه می‌شود. زن نیز شاید احساس كند دلش عشق‌بازی طولانی می‌خواهد، اما به هنگام رسیدن به خانه همه‌چیز فرق می‌كند، اثری از آن شور و عشق نیست.

یكی از دلایل، شاید دلخوری‌های كوچك بر طرف نشده از جر و بحثی باشد كه روز قبل یا پیش از آن داشته‌اند. شاید مسئله تا حد زیادی هم حل و فصل شده باشد، ولی با دل چه می‌شود كرد؟

چون سطح احساسات جارو كشیده نشده، گرد و خاك و خاطره‌ی به جا مانده نیز می‌تواند كار خود را بكند. عدم توافق در هنگام دوری از هم به آسانی فراموش می‌شود؛ اما وقتی به خانه بر می‌گردند، آن احساس ناخوشایند، به شكل مبهمی بیدار می‌شود و ناگهان جذابیت را از بینشان محو می‌كند. از مزایای شعله‌ور شدن شور و شهوت تأثیرش بر بهبود رابطه است. عشقی كه در رابطه‌ی جنسی اوج می‌گیرد، گرد و خاك را می‌شوید و لبه‌های ناصاف را هموار می‌كند.

هرچند بر مبنای قانون مبتنی بر تجربه، رابطه باید برقرار شود تا بتوان از سكس لذت برد؛ گاهی سكس پرمحبت و پر عطوفت می‌تواند رابطه را به طور فاحشی بهبود بخشد. پذیرش سكس از طرف زن، عشق مرد را نسبت به وی به جریان می‌اندازد؛‌ و از طرف دیگر، حتی اگر زن سرد هم باشد، پرداختن به سكس با شوهر و احساس عشق مرد در حین رابطه‌ی جنسی باعث ذوب شدن یخ‌ها شده و شور و گرمی سابق را برایش باز می‌گرداند.

ضمناً، شاید زوج‌ عادت به سكس مرتب نداشته باشند. پس، در هنگام دوری از هم آزاد می‌شوند كه امیال جنسی خود را احساس كنند، ولی هنگام برگشت به خانه همان عادت همیشگی به سكس نداشتن بر آن‌ها حاكم می‌شود. یك بار كه سكس جامه‌ی فراموش شدن می‌پوشد، بدون مهارت‌های پیشرفته‌، بازگرداندن آن به حالت عادی مشكل‌تر می‌شود؛‌ اما با آگاهی از این كه چه فوت و فن‌هایی مورد نیاز است، حتی وقتی شهوت خوابیده،‌ غالباً به آسانی می‌توان آن را دوباره بیدار كرد.

یكی از ساده‌ترین و موثرترین روش‌ها برای شعله‌ور ساختن دوباره‌ی شور و شهوت جنسی، بیرون زدن از خانه و دست زدن به گریز رمانتیك است. شب را در هتل بگذرانید. از هوای صاف طبیعت و یا منظره‌ای زیبا لذت ببرید. تفریح كنید. خلاصه، از روزمرگی و هرچیز آشنا و مأنوس گریز بزنید، مسئولیت‌ها را رها كنید و به تازگی برسید. اوقاتتان هر چه در محیط بكرتر و زیباتری بگذرد، برایتان بهتر است.

توصیه می‌كنم دست كم ماهی یك شب را بیرون از خانه بگذرانید. اگر رفتن به مكان تفریحی یا شهر مجاور برایتان مقدور نیست، به هتل محلی بروید. گاهی رفتن به تخت‌خواب متفاوت، می‌تواند بسیار موثر باشد.

به خصوص، زنان برای برانگیخته شدن نیاز به تغییر محیط دارند. تغییر آنان را به طور موقت از احساس مسئولیت در قبال خانه و خانواده رها می‌كند. محیط زیبا دل زن را به روی طراوت و زیبایی درونی‌اش می‌گشاید.

چه موقع باید گریز زد؟

اشتباه مردها این است كه برنامه‌ریزی برای رفتن به گردش و تفریح را می‌‌گذارند برای وقتی كه زن آمادگی برای سكس پیدا كند. این اشتباه بزرگی است،‌ چون گریز و گردش است كه زن را سر خلق می‌آورد و گرمی را به او برمی‌گرداند. اگر مرد برنامه‌ریزی برای تفریح را تا وقت میل جنسی یافتن زن به تعویق اندازد، ممكن است انتظارش به پایان نرسد و اوضاع روز به روز بدتر شود.

اگر زن برای مدت طولانی فرصت گریز نیابد و مجالی برای آزادی و بروز احساسات رمانتیكش پیدا نكند، خلق و خویش به طور روزافزونی ضد سكس خواهد شد. خرمن شور و شهوت زن در صورتی شعله‌ی آتش را لمس می‌كند و به او دوباره احساس زیبا بودن و دوست داشتنی بودن دست می‌دهد كه گهگاهی از زندگی روزمره و مسئولیت‌های روزانه خلاص شود. تنها گنجاندن برنامه‌ی تفریح و گردش در جریان زندگی مشترك است كه احساسات رمانتیك زن را سرزنده نگه می‌دارد.

به هنگام رفتن به تفریح، این را به خاطر داشته باشید كه زن شما پیش از یافتن میل به عشق و عشق‌بازی نیاز به صحبت كردن دارد. اگر راه طولانی است، بگذارید تا در آرامش حرف بزند. زنان، به خصوص، وقت حرف زدن امكان می‌یابند از استرس رها شده و آن را پشت سر بگذارند.

بعد از چنین سفر طولانی‌ای،‌ زن تمدد اعصاب یافته و به احتمال زیاد با روحیه‌ی خوبی به مقصد و تخت‌خواب نو می‌رسد. به او ناگهان احساس تازه‌ای دست می‌دهد كه در خانه هرگز دست نمی‌داد. شاید فوراً سكس بخواهد. شاید هم ابتدا دلش هوای پیاده‌روی كند یا بخواهد از غذا خوردن لذت ببرد. به هر حال،‌ وقتی احساس كند از او مراقبت می‌شود، احساس مسئولیت برای مراقبت از دیگران در او متوقف می‌شود و شهوت درونی‌اش فرصت می‌یابد تا خود را نشان دهد.

راه دیگر برای ایجاد آرامش در زن، در صورتی كه از خرید خوشش بیاید، بردن او به خرید است. هرچند خرید برای مردان خیلی خسته‌كننده است، اكثر فروشگاه‌های زنانه صندلی‌هایی برای مردان دارند كه وقتی زن مشغول آزمودن انواع لباس‌هاست، در آن بیاسایند. صرفاً‌ گشت و گذار در فروشگاه و فكر كردن به چیزهایی كه دوست دارد، زن را آرام می‌كند تا از دلواپسی درآید و به احساس كردن نیازهای خود بپردازد. حتی اگر خرید هم نكند، بازهم این كار برایش سودمند و خوشحال كننده است.

برای زن كاوش درون و كشف خواهش‌ها مفید است. با این كار خواسته‌ها و امیال خود را می‌شناسد و به صراحت فرصت می‌یابد آنان را تجربه كند. یك خرید كوتاه برایش شاید همین كار را بكند. زن به هنگام خرید نیازها و میل‌هایش را بیدار می‌كند ومجال می‌یابد به خوشی‌ها گریز بزند.

اگر به زن خوش بگذرد و همه‌چیز را تحسین كند، ممكن است مرد نیز سر حال آید. وقتی زن از محیط لذت می‌برد،‌ مرد از نظر عاطفی احساس افتخار كرده و خوشحال می‌شود. این حس موفقیت نیز چه بسا مرد را برانگیزد و كاملاً تحریك كند. به این شكل، با پشت سر نهادن مسائل، زن و مرد می‌توانند با صمیمیت به لذت بردن از هم بپردازند.

كسی منكر تأثیر رفتار بدیع و خودجوش نیست. اگر گریز خودجوشی به دست آید، بی‌شك می‌تواند اوقاتی از عشق و عشق‌بازی غیرقابل توصیف را برایمان به همراه داشته باشد؛ ولی غالباً ما چنان مشغول دیگران می‌شویم یا در برابر دیگران احساس مسئولیت می‌كنیم كه دست زدن به چنین رفتار غیرمترقبه‌ای برایمان به هیچ‌وجه آسان نیست. از این رو، گریز زدن برنامه‌ریزی شده هم به عنوان یك برنامه، تحقق‌پذیر می‌شود و هم به زن فرصت بیشتری برای در تماس بودن با امیالش را می‌دهد و او را مطمئن‌تر می‌كند كه به آینده با امید به كامیابی لبخند بزند.

تبلیغات