تبلیغات

تبلیغات

سرد كننده های جنسی زنان

چرا باید سرد كنندهای جنسی را بشناسیم ؟

 

 همان طور كه میدانید عشق ورزی یكی از مهمترین اجزاء سازنده یك رابطه  پایدار است ، در روابط جنسی كلا دو چیز همیشه مهم بوده است ، رابطه جسمی و رابطه عاطفی .

 

در روابط كوتاه مدت كه بیشتر به هدف لذت جویی یا كسب بقا صورت میگیرند ، تاكید بروی رابطه بدنی است اما اگر خواهان یك رابطه بلند مدت با همسرتان هستید نمیتوانید صرفا به برقراری یك رابطه جسمی بسنده كنید و خیالتان را راحت كنید كه فقط به صرف عمل دخول و سكس میتوانید زندگی شیرین و خوبی را تجربه كنید .

 

برای اینكه بتوانید رابطه جنسی تان را همیشه گرم نگه دارد و به فراخور آن زندگی شیرینی را تجربه كنید باید نیازها و خواسته های طرف مقابلتان را نیز در نظر بگیرید و با شناسایی رفتارهایی كه موجب سرد شدن رابطه تان میشود از عواقب احتمالی جلوگیری كنید.

 

همه مان این مثل معروف را شنیدیم كه پیشگیری بهتر از درمان است ، لذا به همه آقایون عزیز توصیه میكنم تا نكات آمده شده در این مقاله را به دقت مطالعه كنند تا بتوانند با عواملی كه خود میتوانند ایجاد كنند و باعث واكنشهای منفی در خانمشان شوند ، آشنایی پیدا كنند و از این به بعد از تكرار این كنشها و رفتارها جلوگیری كنند .

 

مردان زیر برای خانمها سرد كننده  و بی ارزش هستند :

 

 

۱-      مردهایی كه با بدن زنها آشنا نیستند .

۲-      مردهایی كه بیش از حد روی بدن زن خشونت اعمال میكنند .

۳-      مردهایی كه به هنگام سكس كثیف كاری میكنند . ( قابل توجه كسانیكه در اثر فیلمهای پرنو گرافی تمایل دارند منیشان را بروی بدن زن خالی كنند ، شكلات به بدن زنان بمالند و ادرارشان را روی سینه های زنان خالی كنند و …… هزار جور كثافت كاری دیگه )

۴-      مردهایی كه بیش از حد خشونت اعمال میكنند .

۵-      مردهایی كه از بهداشت شخصی پایینی برخوردارند. ( قابل توجه كسانیكه دهانشان همیشه بوی بد میدهد ، ناخنهایشان بلند و زیرشان پر از چرك است ، بدنشان بوی عرق متئفن میدهد ، دستهایشان پینه های زبر و خشن دارد ، پاها و جورابهای بد بو و كثیف دارند ، ریش های پشمالو دارند و …… )

۶-      مردهایی كه بیش از حد به ظاهر ، قیافه و سرو و وضع زن اهمیت میدهند. ( قابل توجه كسانیكه به اندام زنانشان خیلی توجه میكنند و خود وجود زنانشان را فراموش میكنند )

۷-      مردهایی كه زن ها را بر اساس ارگاسم ( رسیدن به اوج لذت جنسی ) او طبقه بندی میكنند . ( قابل توجه كسانیكه مدام از همسرشان میپرسند “ارضاء شدی ؟” و بجای اینكه به عشق ورزی در رابطه رو بیاورد ، اشتباها به ارگاسم بدنی زن توجه میكنند و ارگاسم جسمی زن را برای خود موفقیت میدانند و به آن میبالند ! )

۸-      مردهایی كه زن را مجبور به معاشقه ی …… میكنند . ( قابل توجه كسانیكه خودخواهانه همسرشان را وادار میكنند و اجبار را بر رابطه شان حاكم میكنند ! )

۹-      مردهایی كه زیاده از حد نگران عملكرد و توان جنسی خود هستند . ( قابل توجه كسانیكه مدام در این خیال اند كه زود انزالی دارم ، آلتم كوچیكه ، نمیتونم بیشتر از ۱۰ دقیقه سكس كنم و …….. )

۱۰-   مردهایی كه با تلویزیون روشن عشق ورزی میكنند ! ( قابل توجه كسانی كه دوست دارند مثل بازیگران فیلمهای پرونوگرافی با همسرشان رفتار كنند و به جای سكس كردن با خانمشان در ذهنشان با هنرپیشه فیلم سوپر سكس میكنند ! )

۱۱-   مردهایی كه هروقت مست یا نئشه هستند نیاز جنسی پیدا میكنند و حتما باید در این اوقات سكس كنند .

۱۲-   مردهایی كه بلافاصله پس از اتمام سكس و اطفاء شهوت به لحاظ احساسی و عاطفی از زن دور میشوند .

۱۳-   مردهایی كه وقت كافی صرف تحریك كردن زن شان و پیشنوازش نمیكنند و بلافاصله سراغ عمل دخول میروند .

۱۴-   مردهایی كه عادات شخصی زشت و چندش آور دارند . ( دست كردن در بینی ، گرفتن ناخنها روی زمین ، آروغ كندن ، باد در كردن ، عطر تند زدن و ……. از جمله عادات چندش آور برای زنان میباشند ! )

۱۵-   مردهایی كه دوست ندارند به همسر خودشان معاشقه ….. بدهند . ( قابل توجه كسانیكه گفتن كلمه دوستت دارم را برای مردان عار میدونن و مردی را به سختی و بی احساسی میدونند )

۱۶-   مردهایی كه اشتغال ذهنی وسواس گونه و بیش از حدی به بدن خود دارند ( قابل توجه پروش اندام كاران ) .

۱۷-   مردهایی كه با دیگران خوش رفتار نیستند . ( قابل توجه كسانیكه مدام تویه كوچه و خیابون و در حال رانندگی به این و اون فوحش میدن و به مردم احترام نمیگذارند )

۱۸-   مردهایی كه زنشان را دوست ندارند و نسبت به او هیچ احساسی ندارند .

 

جمع بندی و نتیجه گیری :

 

همان طور كه میبینید این ۱۸ مرد با اعمالشان باعث میشوند تا زنانشان نسبت به رابطه با آنها سرد شوند و شور و شوق جنسی شان را از دست بدهند ، پس همین جا به همتون توصیه میكنم كه اگر جزو این ۱۸ دسته مرد هستید حتما تجدید نطری كلی در نحوه عادات و رفتارهایتان بكنید زیرا ادامه این وضعیت موجب سرمزاجی جنسی خانمتان میشود و بر همگان پوشیده نیست كه اگر این فرمول در رابطه تان حاكم شود نتایجی خوشی در زندگی تان برجای نمیگزارد .

 

سرد مزاجی = خیانت جنسی یا خیانت احساسی یا خیانت فكری  + دعوا + غرغر كردن + ایجاد سوالات مبهم ( چرا دیر میایی ؟  ، تا الان كجا بودی ؟ و … ) + طلاق + بی میلی نسبت به زندگی مشترك + ………. + خطرات بسیار جدی برای آینده مشتركتان

 

مردان عزیز ، لطفا یك بار دیگر سرد كنندهایی كه برایتان ذكر كردم بخوانید و تا حد امكان سعی كنید تا عاداتتان را طوری تنظیم كنید كه منجر به سرد كردن رابطه تان نشود چون در این صورت فرمول بالا در زندگیتان اجرا خواهد شد و لذت و خوشی از زندگیتان رخت خواهد بست .

تبلیغات