تبلیغات

تبلیغات

ایده هایی برای چیدمان پائیزی

ایده هایی برای چیدمان پائیزی

جعبه کوچک و کهنه چوبی را به سه قسمت تقسیم  سه شمع با پایه استوانه ای درگوشه ها و وسط جعبه قرار دهید، ما بین شمع ها را از گل هایی با رنگ های پائیزی(نارنجی، زرد، قرمز و …) بپوشانید و با قرار دادن در اسفنج جای آنها را محکم کنید، دقت کنید که گلها از شعله شمع فاصله داشته باشند. در پایان شاخه های درخت انگور را دور تا دور جعبه بپیچید.

 

این جعبه زیبا برای تزئین میز غذا خوری یا جلوی پنجره گزینه بسیارخوبی است.

 
 ایده هایی برای چیدمان پائیزی
 
اگرچه شما می توانید حلق آویزهای جالبی در فروشگاه ها پیدا کنید؛ بی شک این حلقه آویز زیبا با ساخت آسان شما را وسوسه می کند تا دست بکار شده و هنر دست خود را برای تزئین در ورودی خانه انتخاب کنید.

مخروطی از مس مفتول یا هر فلز دیگری را انتخاب کرده و با پوشش پلاستیکی آنرا بپوشانید سپس از پارچه های توری دور ریز برای روی آن کمک بگیرید. در مرحله بعد داخل مخروط را از فوم گل برای کمک به مرطوب نگه داشتن گل وگیاه مخروط پر کنید. در نهایت مخروط را با انواع گیاهان و علف های خود رو تزئین کنید.

 ایده هایی برای چیدمان پائیزی
 

خوش آمدگویی به پاییز رنگارنگ در خانه خود را با این درخچه زیبا انجام دهید. در گلدان سفالی یا مرمری فوم گل قرار داده و چند شاخه نازک خشک درخت را در وسط آن فرو برده و انتهای آنرا با روبان محکم کنید تا هم فرم خود را از دست نداده و هم درخچه را زیبا نماید سپس فوم پر شده از برگ های پائیزی را در بالای آن قرار داده ودر پایان مابین برگ ها و روی گلدان را با پوشال و یا چوب و ریشه های نازک خشک تزئین کنید.

 

از این درخچه برای تزئین راه روی ورودی خانه و یا تزئین میز عسلی پذیرایی(در اندازه کوچک) می توانید استفاده کنید.

 ایده هایی برای چیدمان پائیزی
 
با قرار دادن  گل های تازه ( با رنگهای پائیزی) در قوری چینی یا سوپ خوری و … تزئینی خاص برای آشپزخانه خود فراهم کنید.
 ایده هایی برای چیدمان پائیزی
 
برای تزئین بالای شومینه از قاب چوبی و رشته ای از برگ های پائیزی کمک بگیرید. قاب را با یکی از رنگ های پائیزی رنگ کرده و برگ ها را به روبان وصل کنید و دو سر روبان را به دو گیره کوچک در دو طرف قاب متصل کنید.
 ایده هایی برای چیدمان پائیزی
 
شاخه ای کوتاه با برگ های زرد شده انتخاب کرده و در کیسه ای که با شن و قلوه سنگ پر کرده اید قرار دهید و نخ های کیسه را بکشید تا شاخه در جای خود محکم شود. این تزئین ساده به  میز عصرانه جلوه ای زیبا میبخشد.
 ایده هایی برای چیدمان پائیزی
 
a