تبلیغات

تبلیغات

برترین گوشی های موبایل برای عکاسی

برترین گوشی های موبایل برای عکاسی
برترین گوشی های موبایل برای عکاسی
 
 
در میان تلفنهای همراه که هر یک از خدمات و تواناییهای متفاوتی برخوردارند گوشیهای دوربین داری که از وضوح تصویری بالا برخوردارند یا "عکس دوست" به شمار می‌روند به گونه ای…
 نشریه دیلی تلگراف از میان تلفنهای همراه موجود سه گوشی را که از توانایی های عکاسی و تصویربرداری بالایی برخوردار بوده و نزد کاربران از محبوبیت ویژه ای برخوردارند را انتخاب و معرفی کرد.
در میان تلفنهای همراه که هر یک از خدمات و تواناییهای متفاوتی برخوردارند گوشیهای دوربین داری که از وضوح تصویری بالا برخوردارند یا "عکس دوست" به شمار می روند به گونه ای مورد استقبال بیشتر کاربران قرار می‌گیرند.
عکاسی با تلفن همراه در حال تبدیل شدن به شاخه ای مجزا از عکاسی است و همین امر باعث شده شرکتهای تولید کننده تلفنهای همراه برای تولید گوشی مجهز به دوربینی قدرتمند با وضوح و کیفیت بالای تصویری با یکدیگر به رقابت بپردازند.
نشریه دیلی تلگراف سه مدل از گوشیهای تلفن همراهی که به عنوان گوشیهای پرطرفدار کاربران علاقمند به عکاسی یا فیلم برداری شناخته شده اند را معرفی کرده است:
سونی اریکسون Vivaz Pro: این گوشی که از ظاهری زیبا نیز برخوردار است، بیشتر یک دوربین است تا تلفن همراه. توانایی های بالای تصویربرداری ویدیویی این گوشی نواقص نرم افزارهای تحت "سیمبیان" آن را جبران می کند. دوربین این تلفن همراه از وضوح تصویری پنج مگاپیکسل برخوردار است، طول عمر باطری آن در حداکثر میزان استفاده 12 ساعت بوده و نمایشگر آن 3.2 اینچی است.
سامسونگ Wave: این تلفن همراه از سیستم عامل جدید شرکت سامسونگ به نام Bada استفاده می کند اما برترین نکته درباره این تلفن همراه دوربین عکاسی محبوب و کارآمد آن است که در کنار آن نرم افزارهای ویرایش تصویر موجود در گوشی استفاده از این دوربین را برای کاربران دوست داشتنی تر می کند. دوربین این گوشی نیز پنج مگاپیکسلی بوده و طول عمر باطری آن در حداکثر استفاده 15 ساعت اعلام شده است. همچنین حافظه دو گیگا بایتی داخلی آن را می توان با کارتهای حافظه تا 32 گیگابایت افزایش داد.
موتورولا Milestone XT720: این گوشی که نسبت به دو مدل قبلی بالاترین وضوح تصویری را دارا است با دوربین هشت مگاپیکسلی اش تصاویر با شکوهی را به ثبت می رساند و توانایی های بهترین دوربینی که شرکت موتورولا طی سالهای اخیر تولید کرده است را به رخ می کشد. این گوشی که سیستم عامل آن اندروید 2.1 است از طول عمر باطری کمتری نسبت به دو مدل بالا برخوردار بوده و نمایشگر آن 3.7 اینچی است.
 

تبلیغات