تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

6راه‌حل ساده‌ برای زیباتر به نظر رسیدن!!!

6راه‌حل ساده‌ برای زیباتر به نظر رسیدن!!!

6راه‌حل ساده‌ برای زیباتر به نظر رسیدن!!!

خیلی‌ها فکر می‌کنند برای زیباتر به نظر رسیدن لازم است جراحی زیبایی کنند، گونه‌ها را برجسته کنند، پوست‌شان را بکشند و… اما
بهتر است بدانید هیچ زیبایی به پای زیبایی طبیعی شما نخواهد رسید. در اینجا به شما چند قانون ساده را یادآور می‌شویم که مطمئنا با رعایت آن زیباتر از همیشه جلوه خواهید کرد.
1. صاف بایستید جالب است بدانید خانم‌هایی که صاف می‌ایستند و حالت قوز کرده ندارند، جوان‌تر به نظر می‌رسند.
پس یاد بگیرید برای زیباتر به نظر رسیدن و دور شدن از دردهای ماهیچه‌ای و همچنین سردرد که وابسته به حالت اشتباه قرار گرفتن گردن است، صاف بایستید و بنشینید. می‌توانید در یک کلاس یوگا ثبت‌نام کنید تا راست ایستادن و نشستن را به شما آموزش دهد. انجام مرتب تمرینات یوگا می‌تواند سبب تقویت ماهیچه‌ها به ویژه ماهیچه‌های اندام پایینی شود. صاف ایستادن نه تنها سبب می‌شود ماهیچه‌های شما سالم و قوی باشد بلکه لاغرتر و زیباتر به نظر خواهید رسید.

4. سیگار نکشید
اگر سیگاری‌ هستید استفاده مکرر از کرم‌های ضد چروک و ماسک‌های تقویت کننده و آب‌رسان فایده‌ای نخواهد داشت. سیگار تمام تلاش‌های شما را نقش بر آب می‌کند. سیگار سلول‌های پوست را اکسید کرده و روند پیری آنها را سرعت می‌بخشد. توصیه ما به شما این است که سیگار را ترک کنید چون ترک سیگار به پوست اجازه می‌دهد توانایی تولید سلول‌های جدید را هر چه سریع‌تر پیدا کند و چین و چروک کمتری روی پوست بیفتد. هر چه زودتر سیگار را ترک کنید شانس دوباره داشتن پوستی صاف و روشن برای شما بیشتر می‌شود.

تبلیغات