تبلیغات

تبلیغات

تولید و عرضه خودرو شاسی بلند و جدید S5 + عکس

تولید و عرضه خودرو شاسی بلند و جدید S5 + عکس

خودرو شاسی بلند و جدید  اس پنچ در راه بازار . تولید آزمایشی خودرو شاسی بلند S5 در ایران به اتمام رسید و این خودرو به زودی توسط شرکت کرمان موتور راهی بازار خواهد شد.

 

محمدرضا میرعلینقی مدیرعامل شرکت کرمان موتور در حاشیه بازدید از خط تولید این خودرو با اعلام این خبر افزود: با توجه به برنامه بلند مدتی که با همکاری شرکت JAC تدوین کرده ایم، در صدد هستیم تا تنوع محصولات این شرکت را در بازار ایران افزایش داده و سهم قابل قبولی از بازار را به دست آوریم.

 

وی افزود: در سالهای اخیر با توجه به استقبال گسترده مشتریان ایرانی از خودروهای شاسی بلند و همچنین پس از تجربه موفق خودرو لیفان X60، تلاش می کنیم تا با عرضه خودرو S5 همچنان حضور مؤثری در بازار داشته باشیم.

 

مدیرعامل کرمان موتور، با بیان اینکه با ورود S5 رقابت در بازار خودروهای شاسی بلند ایران جذاب تر می شود، گفت: وجه تمایز اصلی S5 برخورداری از موتور دو لیتری و مجهز به توربوشارژ است و این خودرو با گیربکس شش سرعته دستی و سیستم انتقال قدرت دیفرانسیل جلو عرضه خواهد شد.

 

وی در رابطه با نحوه قیمت گذاری این خودرو در بازار ایران اعلام کرد: با توجه به برنامه کرمان موتور برای ساخت داخل کردن این خودرو، تلاش خواهیم کرد تا قیمت گذاری معقولی نسبت به دیگر رقبای موجود در بازار داشته باشیم و به طور حتم با این رویکرد رقابت خودروهای شاسی بلند زیر 80 میلیون تومان در بازار ایران جذاب تر خواهد شد.

 

میرعلینقی با بیان اینکه خودرو S5 پیشرانه قوی تری نسبت به سایر رقبای موجود در بازار دارد، تصریح کرد: یکی از مشخصه های بارز این خودرو برخورداری از استاندارد یورو 5 بوده و در عین حال  مجهز به سیستم EOBD است.

 

وی گفت:این خودرو علاوه بر برخورداری از امکاناتی همچون سان روف، کیسه های هوای سرنشینان جلو، پخش فایل های تصویری با فرمت MP5 و سنسور دنده عقب که در محصولات این بخش از بازار کاملاً طبیعی است، از امکانات منحصر به فردی همچون کامپیوتر سفری، سیستم کنترل کشش TCS، پایداری الکترونیکی ESP، کنترل سرعت خودرو در سرپایینی HDC، کنترل ایستایی در سربالاییHAC  برخوردار است.

 

مدیرعامل شرکت کرمان موتور در رابطه با نحوه پیش فروش این خودرو گفت: با توجه به شرایط موجود در بازار ایران، ارائه تسهیلات متنوع فروش را در دستور کار قرار داده ایم و تلاش خواهیم کرد درخواست های مشتریان با هر نوع توان مالی را پوشش دهیم.

 

وی گفت: این شرکت از ابتدای سال چندین طرح ویژه فروش با شرایط متنوع را برای مشتریان ارائه کرده که با استقبال گسترده مردم مواجه شده و به طور حتم در ادامه مسیر نیز همین سیاست دنبال خواهد شد.

 

 

تبلیغات