تبلیغات

تبلیغات

گفتگوی خواندنی علی کفاشیان درباره زندگی خانوادگی اش

گفتگوی خواندنی علی کفاشیان درباره زندگی خانوادگی اش

گفته های علی کفاشیان درباره زندگی خانوادگی اشخبرساز شد. علی کفاشیان مدام درباره فوتبال حرف می‌زند اما مصاحبه اخیر همسرش درباره زندگی شخصی‌شان باعث شد این بار سؤالات متفاوتی از رئیس فدراسیون فوتبال بپرسیم.

به گزارش تکناز، «خبر ورزشی» با این مقدمه، گفت‌وگوی خود با رئیس فدراسیون فوتبال را منتشر کرده که مشروح آن در پی می‌آید:

 

* هم‌محله‌ای‌ها و همسایه‌ها چطور؟

والا آنها که به من خیلی لطف دارند. وقتی فوتبال می‌بازد انتقاد می‌کنند، وقتی می‌بریم خوش‌اخلاق هستند اما در کل برخوردشان با من خیلی خوب است چون خودشان با همه چیز آشنا هستند و می‌دانند ما در فوتبال چقدر کارمان سخت است. هر وقت من را می‌بینند، کلی سؤال از فوتبال دارند و من هم همیشه جوابشان را می‌دهم.

 

* به خنده‌هایتان ایراد نمی‌گیرند؟

چرا، بعضی‌ها می‌گویند چرا اینقدر می‌خندید؟ یک‌سری‌ها هم از آن طرف می‌گویند بیشتر بخند! مانده‌ام این وسط که بخندم یا نخندم. نظرات متفاوت است ولی من کار خودم را می‌کنم!

 

* می‌گویند پدر دست و دلبازی هستید.

ببینید من در خانه فوق‌العاده مهربان و منطقی هستم.

 

* همسرتان گفته بود که یک شوهر نمونه و پدر خوب هستید.

به من لطف دارند ولی خودم سعی می‌کنم برخوردم با اعضای خانواده خوب باشد. همیشه در خانه، خوش‌اخلاق‌ترین آدم من هستم. با کسی رفتار بد نمی‌کنم، به‌هر‌حال ما باید الگو باشیم. از طرفی سعی می‌کنم همه خواسته‌های اعضای خانواده را تأمین کنم. تا جایی که بتوانم از بچه‌ها و همسرم حمایت می‌کنم.

 

* حاج‌آقا همسرتان گفته زیاد دوست ندارد با شما بیرون برود!

نه بابا این‌طور نیست. ایشان منظورشان این بود که برای خرید دوست ندارد با من بیرون برود.

 

* چرا؟

راستش ما که بیرون می‌رویم، مردم مدام سؤال می‌پرسند. آنها خیلی پیگیر اخبار روز فوتبال هستند و تا من را می‌بینند، سؤال یادشان می‌آید. من هم که خوش‌اخلاقم و عادت دارم با مردم گرم برخورد کنم. به خاطر همین می‌ایستم و به سؤالات آنها پاسخ می‌دهم. به همین خاطر از خرید می‌افتیم و بنده خدا همسرم منتظر می‌ماند.

 

به این دلیل دوست ندارد با من به خرید برود ولی برای رفت و آمدهای دیگر مشکلی نداریم. البته من خودم سعی می‌کنم خریدهای خانه را تنهایی انجام بدهم تا همسرم اذیت نشود وگرنه در مراسم‌ و رفت و آمدهای فامیلی راحت می‌رویم و مشکلی نیست.

 

* پسرتان که قبلا گفته بودند همسرتان موافق حضورتان در فوتبال نیست. در مصاحبه هم تلویحا این را گفتند.

بله، خب می‌بیند روی من چقدر فشار است، به خاطر همین یک‌وقت‌هایی می‌گویند چرا خودت را اذیت می‌کنی و در فوتبال نمان. بالاخره من الان تمام زندگی‌ام را روی فوتبال گذاشته‌ام.

 

* یعنی همسرتان از این بابت ناراحت است؟

بله، وقتی تمام فکر و ذکرم فوتبال شود، دیگر کمتر به خانه و خانواده می‌رسم. الان شرایطم اینطوری است. شب و روز درگیر فوتبال هستم، با این حال همسرم از من کاملا راضی است!

 

 

 

منبع: پرشین وی

 

 

تبلیغات