تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

SEO چیست و چگونه میتواند کارآمد واقع گردد؟

مجموعه : دنیای آنلاین
SEO چیست و چگونه میتواند کارآمد واقع گردد؟

SEO یا Search Engine Optimization بهترین راهی است که کاربران شما بتوانند شما را از طریق جستجو وب سایت شما در آن مرتبط است را پیدا کنند.. این کاربران به دنبال چیزی هستند که شما به آنها ارائه می دهید. بهترین راه برای دستیابی به آنها از طریق موتور جستجو است.


موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

عملکرد SEO موتور جستجو می تواند در دو مرحله خلاصه شود: ردیابی و فهرست بندی.
پیگیری

موتور جستجوگر وب با خزیدن با آنچه که رباتها خوانده می شوند ، سفر می کند. این صفحات از طریق پیوندها طی می شوند. از این رو اهمیت ساختار پیوندی خوب است. درست همانطور که هر کاربر هنگام مرور محتوای وب انجام می دهد ، آنها از یک پیوند به لینک دیگر حرکت می کنند و داده هایی را در آن صفحات وب که در اختیار سرورهای خود قرار می دهند ، جمع می کنند.

روند ردیابی با لیستی از آدرسهای وب از خزیدن و نقشه های قبلی ارائه شده توسط سایر صفحات وب آغاز می شود. پس از دسترسی به این وب سایت ها ، ربات ها برای بازدید از آنها به دنبال پیوند به صفحات دیگر می شوند. ربات ها به خصوص به سایت های جدید و تغییر در وب سایت های موجود جذب می شوند.

این رباتها خودشان هستند که تصمیم می گیرند کدام صفحات را بازدید کنند ، چند بار و چه مدت آنها وب سایت را پیگیری می کنند ، بنابراین مهم است که زمان بارگذاری بهینه و محتوای به روز شده داشته باشید.

SEO  بسیار متداول است که یک صفحه وب باید خزیدن برخی از صفحات یا محتوای خاص را محدود کند تا از ظهور آنها در نتایج جستجو جلوگیری کند. برای این کار ، به رباتهای موتور جستجو می توان گفت كه صفحات خاصی را از طریق پرونده “robots.txt” خز نمی كنند.
نمایه سازی

هنگامی که یک ربات وب سایت را خزید و اطلاعات لازم را جمع آوری کرد ، این صفحات در یک فهرست قرار می گیرند. در آنجا آنها با توجه به محتوا ، اختیارات و اهمیت آنها طبقه بندی می شوند. به این ترتیب ، هنگامی که پرس و جو را به موتور جستجو می کنیم ، آسانتر می توان نتیجه ای را که بیشتر مربوط به جستجوی ما باشد به ما نشان داد.

SEO  در ابتدا موتورهای جستجو براساس تعداد دفعات تکرار یک کلمه بودند. هنگام انجام جستجو ، آنها این اصطلاحات را در فهرست خود ردیابی کردند تا دریابند که کدام صفحات را در متون خود داشته اند و موقعیتی را که دارای زمان بیشتری بوده ، بهتر نشان می دهند. در حال حاضر ، آنها پیشرفته تر هستند و شاخص های خود را بر اساس صدها جنبه مختلف بنا می کنند. تاریخ انتشار ، درصورتی که حاوی تصاویر ، فیلم ها یا انیمیشن ها ، میکروفرمت ها و غیره باشد. آنها برخی از این جنبه ها هستند. اکنون آنها اولویت بیشتری به کیفیت محتوا می دهند.

SEO  هنگامی که صفحات خزیده و نمایه سازی می شوند ، زمان اجرای الگوریتم فرا می رسد: الگوریتم ها فرآیندهای رایانه ای هستند که تصمیم می گیرند کدام صفحات قبل یا بعد از آن در نتایج جستجو ظاهر شوند. جستجو را انجام داده و الگوریتم ها را در فهرست ها بررسی می کنند. از این طریق آنها می توانند با در نظر گرفتن صدها عامل موقعیت یابی ، صفحات مناسب ترین را کسب کنند. و همه اینها در یک میلی ثانیه اتفاق می افتد.

 

 

What Is SEO Search Engine Optimization?

The first search engines emerged in the early 1990s. Until Google appeared in 1996, many were created, including Yahoo. The boom of the Web began. People realized that you could really make money with them. Thus they concluded that they needed to attract traffic. What was the best method of attracting traffic? Search engines At that time the owners of the websites began to think how they could reach the top positions … SEO was born!

SEO is one of the “disciplines” that has changed the most in recent years. We just have to look at the large number of updates that have been Penguin and Panda, and how they have taken a 180 degree turn to what was understood by SEO until recently. Now with SEO, what Matt Cutts himself calls “Search Experience Optimization” or what is the same, “everything for the user” is pursued.

Here’s the best SEO provider in St. Louis  https://aviationwebdesign.net/st-louis-seo/

 

Why is SEO important?

The most important reason why SEO  is necessary is because it makes your website more useful for both users and search engines. Although they still cannot see a web page as a human does. SEO is necessary to help search engines understand what each page is about and whether or not it is useful for users.

تبلیغات