تبلیغات

تبلیغات

بهترین خودروهای شاسی بلند 2014 + عکس

بهترین خودروهای شاسی بلند 2014 + عکس
آشنایی ومعرفی با بهترین خودروهای شاسی بلند 2014, خودروهای شاسی بلند جمع و جور با بهره وری سوخت مناسب یکی از پرطرفدارترین محصولات در بازار هستند.
 
 

در این جا ما لیستی از شاسی بلند‌های جمع و جور جدید و یا بروز شده برای سال ۲۰۰۵ در این جا در دسترس است و ما قصد داریم تا در صورت قصد خرید یک محصول شاسی بلند بهترین‌ها را به شما معرفی کنیم.

بهترین خودروهای شاسی بلند 2014 + عکس

Honda HR-V 2015
با مصرف سوخت مناسب و ویژگی‌های خوب مدل جمع و جور مذکور با یک قیمت مناسب و مقرون به صرفه به بازار عرضه شده است.
داخل کابین نیز مدرن و به روز ساخته شده است و فضای بار ایده آلی را شاهد هستیم.

 

بهترین خودروهای شاسی بلند 2014 + عکس

 

۲۰۱۵ Lexus NX
انتظار می‌رود که لکسوس جدید NX مشتاقانه توسط بسیاری از خریداران مورد استقبال قرار گیرد که با خطوط تیز در طراحی خود به خوبی در قالب‌های شهری جاگرفته است.

 

جدیدترین لکسوس در ۳ نسخه ارائه خواهد شد که عبارتند از ۲۰۰t, 200t به همراه پکیج F Sport و ۳۰۰h هیبریدی که قیمت گذاری آن هنوز اعلام نشده است.

 

در داخل کابین نیز شاهد چندین فناوری ایمنی فعال مانند هشدار خروج از خط و همچنین رنگ آمیزی طبق سلیقه مشتریان هستیم.

 

بهترین خودروهای شاسی بلند 2014 + عکس

۲۰۱۵ Honda CR-V
نسخه دوباره طراحی شده ۲۰۱۵ هوندا CR-V ظریف تر و به نوعی تصفیه شده تر است که طراحی جلوپنجره‌های آن جسورانه تر بوده و طراحی عقب خودرو نیز دچار تغییر و تحولاتی نیز شده است.

 

LED‌های روشن در طول روز و پنرج‌های عقب رنگی به صورت استاندارد در خودرو وجود دارند که دارای شروع قیمت ۲۵۹۹۰ دلاری است.

 

در ضمن در داخل کابین نیز شاهد بروز رسانی‌هایی همچون فناوری هوندا لینک و امکانات ایمنی همانند سیستم ترمز قبل از برخورد و سیستم پیشرفته کروز کنترل تطبیقی هستیم که بدین ترتیب امکانات لوکس تر از همیشه است.

بهترین خودروهای شاسی بلند 2014 + عکس

 

۲۰۱۵ Audi Q3
این محصول جمع و جور آئودی هم اکنون در بازار موجود است که من با شما شرط می‌بندم که دارای شرایط بهتری نسبت به Q5 و Q7 است که البته شروع قیمت آن از ۳۸ هزار دلار است.

در داخل کابین نیز هر آنچه شما می‌خواهید تدارک دیده شده است که سیستم Quattro تمام محور آنرا برای شما تدارک دیده است و سیستم سقف آسمان پانوراما و سیستم‌های رسانه ای بسیار عالی و کیفیت صندلی بسیار بالا سفری خوب را برای شما رقم می‌زند.

 

بهترین خودروهای شاسی بلند 2014 + عکس

۲۰۱۵ Mercedes-Benz GLA

نسل جدید GLA مرسدس بنز خودروساز آلمانی دارای مشخصات اسپرت بوده و ترکیب نوری ۳ گانه LED‌های چراغ جلو هماهنگ با پنجره‌های مشبک بوده و برای محیط‌های شهری نیز دارای اندازه مناسب است و شروع قیمت آن از ۳۷۲۰۰ دلار است.

آیا ترجیح می‌دهید که همچنان سنتی بمانید و یا اینکه از آخرین مدل GLA لوکس بهره ببرید که برای شما فوق العاده راحت است و دارای فضای بار به مقدار ۱۲۳۵ لیتر است که برای ذخیره سازی هر چیزی حتی چادر و کیسه خواب کافی به نظر می‌رسد.

بهترین خودروهای شاسی بلند 2014 + عکس

 

۲۰۱۵ Porsche Macan
نسل جدید مکان پورشه جمع و جور تر و البته مقرون به صرفه تر و موثرتر است که بدین ترتیب یکی از بهترین محصولات شاسی بلند خط تولید پورشه را شاهد هستیم که دارای طراحی بسیار زیبا و اسپرت است که البته شروع قیمت ۵۴۳۰۰ دلاری نیز دارد.

 

در داخل کابین مکان نیز شاهد طراحی ارگونومیک هستیم دقیقا همان انتظاری که از یک محصول پورشه دارید در پیش روی شما قرار داد و صندلی‌های اسپرت منطبق با حالت بدن و سیستم چند منظور فرمان به خوبی یک تجربه رانندگی لذت بخش را به شما هدیه می‌کند.

 

بهترین خودروهای شاسی بلند 2014 + عکس

۲۰۱۵ Jeep Renegade
با یک سیستم ۴*۴ دوست داشتنی این خودرو جمع و جور و کوچک به هر کجا که دوست داشته باشید سرک می‌کشد که در پیش روی خریدار دو موتور قرار می‌گیرد تا این بزرگ مرد کوچک به عنوان یک گزینه ایده آل آف رود در پیش روی خریداران باشد که البته هنوز قیمت گذاری رسمی‌آن اعلام نشده است.

 

در داخل کابین نیز شما اعتباری خوب به شخصیت خود بخشیده و تمامی‌امکانات مدرن در پیش روی شما قرار دارد که به اندازه کافی برای پنج نفر مناسب است.

بهترین خودروهای شاسی بلند 2014 + عکس

 

 ۲۰۱۵ Lincoln MKC
ترکیب یک خودرو خاص اسپرت کراساوور و یک محصول لوکس خودرو لینکلن بازوی لوکس ساز فورد خودروساز آمریکایی است که با خطوط تیز خود به خوبی چشم‌ها را می‌نوازد که شروع قیمت ۳۹۹۴۰ دلاری نیز دارد.

 

برای مدل ۲۰۱۵ شاسی بلند لوکس لینکلن دو گزینه موتوری اکوبست در دسترس است که عبارت است از یک موتور ۲٫۰ لیتری و یک موتور ۲٫۳ لیتری به همراه محفظه هوشیار مسافران در دسترس است .

 

 

تبلیغات