تبلیغات

تبلیغات

در رستوران مجلل زندانی ها غذا بخورید (عکس)

مجموعه : مجله خبری
در رستوران مجلل زندانی ها غذا بخورید (عکس)

 

اگر روزی وارد یک رستوران شیک شوید ، همه چی آرام پیش برود و ناگهان متوجه شوید که تمام اعضا و کارکنان این رستوران زندانی هایی می باشند که به علت ارتکاب جرم هایی نظیر دزدی ، تجاوز ، قتل و … به زندان افتاده اند ، چه عکس العملی نشان خواهید داد ؟

 

رستوران “کلینک” به تازگی به عنوان بهترین رستوران ولز انتخاب شده است و در میان بهترین رستوران های کل بریتانیا شناخته می شود اما این رستوران یک تفاوت اساسی با دیگر رستوران‌های دنیا دارد.

 

این رستوران تماما توسط زندانی ها اداره می شود و آن ها برای انجام کارهای اجباری خود در این مرکز کار می کنند ولی تحت نظارت هستند تا بهترین سرویس را به مشتری بدهند. زندانی ها نظافت می کنند، صندوق دار هستند و آشپزی می کنند.

 

در این رستوران افراد متخصصی هستند که نظارت بر کار زندانیان دارند. افرادی که وارد این رستوران می شوند همیشه از کار زندانیان رضایت کامل دارند و حتی دستپخت آشپزان زندانی و خلافکار را به ۱۰۰۰ رستوران دیگر ولز ترجیح می دهند.

 

“کلینک” رستورانی است که در سال ۲۰۱۲ باز شده است و ۹۶ صندلی دارد. این رستوران تنها صبحانه و ناهار می دهد چرا که زندانیان باید شب را در سلول های خود و در زندانی نزدیک محل رستوران بگذرانند.

 

در رستوران مجلل زندانی ها غذا بخورید (عکس)

منبع : تکناز

 

تبلیغات