تبلیغات

تبلیغات

زنان عاشق که با گنجشک های مرده فریب خوردند!

مجموعه : اخبار حوادث
زنان عاشق که با گنجشک های مرده فریب خوردند!
زنان عاشق که با گنجشک های مرده فریب خوردند!  مدتی بود كه محبت شوهرم به من كم شده بود تا اینكه یكی از دوستانم مرا با زن رمالی آشنا كرد و گفت، تجویزهایش حرف ندارد و محبت همسرت دوباره بر می گردد، در همان جلسه اول او چهارگنجشك مرده را به مبلغ 600 هزار تومان به من فروخت و….
 
 

سرهنگ” ستار خسروی” رییس پلیس آگاهی استان اصفهان در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران، گفت: متاسفانه علی رغم توصیه ها و هشدارهای پلیس به دلیل اعتمادی كه مردم به افراد رمال و فالگیر پیدا می كنند و به سمت آنان می روند این موضوع باعث فعالیت پنهانی این گونه افراد در جامعه ما می شود و منجر شده تا عده ای با سوء استفاده از اعتماد مردم به كلاهبرداری از آنان بپردازند و از این راه به درآمد های كلانی دست پیدا كنند.

 
وی افزود: در این رابطه كارآگاهان پلیس آگاهی استان به دنبال شكایت تعدادی از شهروندان اقدام به دستگیری زن رمال و فالگیری در یكی از محله های شهر اصفهان كردند كه این شخص توانسته بود با طرفند های خاص خود از مشتریان خود كلاهبرداری كند.

 

 
تکناز: این مقام مسئول با بیان اینكه این زن برای هر فالگیری و رمالی مبلغ 200 هزارتومان از مشتریانش دریافت می كرد اظهار داشت: هنگام دستگیری متهم ،مبلغ 69 میلیون تومان در حساب بانكی وی موجود و طبق اعترافات او بالغ بر یك میلیارد ریال كلاهبرداری از مردم صورت داده بود.

 
گفتنی است، یكی از شاكیان این پرونده كه یك خانم بود در شكایت خود از این زن رمال گفت: مدتی بود كه محبت شوهرم به من كم شده بود و كم كم داشت زندگیمان به سردی می گرایید تا اینكه یكی از دوستانم مرا با زن رمالی آشنا كرد و گفت، تجویزهای این زن حرف ندارد و محبت همسرت دوباره بر می گردد.

 
– من هم به نزد او رفتم و این شخص در همان جلسه اول چهارگنجشك مرده را به مبلغ 600 هزار تومان به من فروخت و گفت: یكی از آن ها را بسوزان و دود آن را در اتاق خواب و لباس های همسرت بچرخان و سه تای دیگرش را كه دعایی به آنها خوانده ام را بپز و آبش را به همسرت بده و مطمئن باش بزودی رابطه همسرت با تو خوب می شود.

 
– من هم پول را به این زن كلاهبردار دادم و طبق دستور او اقدام كردم اما رفتار همسرم با من بهتر كه نشد هیچ بلكه به دلیل خوردن گوشت آلوده گنجشك ها همسرم مسموم و روانه بیمارستان شد و تا حد مرگ هم پیش رفت و نزدیك بود زندگیم نابود شود.

 
سرهنگ خسروی به مردم در خصوص كلاهبرداری افراد رمال و فالگیر گفت: اعتماد كردن به این افراد برای رفع مشكلات زندگی، گشایش در كار، بخت گشایی، پیداشدن اشیاء و افراد گمشده و ….كار بسیار اشتباه و حتی خطرناكی است و نه باعث از دست دادن سرمایه ها می شود بلكه ممكن است اثرات جبران ناپذیری برای كسانی به این گونه افراد مراجعه می كنند داشته باشد.

 
رییس پلیس آگاهی استان اصفهان اظهار داشت: توصیه ما به شهروندان این است كه در صورت برخورد با فعالیت افراد رمال و فالگیر موضوع را سریعاً از طریق شماره تلفن 110 به اطلاع پلیس برسانند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی و با این گونه كلاهبرداری ها مقابله جدی صورت گیرد.

 

 

تبلیغات