آب میوه ای با طعم عجیب قورباغه

آب میوه ای با طعم عجیب قورباغه

 داستان این تخم مرغ ها که یادتان هست یا این گوشت مخصوص، بعد از انتشار این دو تصمیم گرفتم دیگر غذاهای عجیب سایر ملل دنیا را معرفی نکنم ولی چه کنم که این نوشیدنی خاص مرا دوباره مجبور به معرفی یکی دیگر از عجایب ۷ گانه جهان کرد!

به گزارش تکناز : اگر سفری به پرو داشته اید یا مطالب تکناز را دنبال می کنید مطمینا این کشور را به عنوان هشتمین عجایب جهان پذیرفته اید، به نظر من این کشور با این جمعیت کم توانسته هم قدم با چین، برای دنیا شگفتی ساز باشد!

به تازگی رستورانی به نام “خوشمزه” در شهر لیما با آب میوه های خاصش توانسته نظر مردم و گردشگران را به خود جلب کند. این رستوران که ۱۵ سال سابقه کار دارد آب میوه هایش را با قورباغه مخلوط می کند و مشتریان پر و پا قرص محلی هم دارد! محلی ها معتقدند این نوشیدنی به آن ها قدرت می بخشد.

صاحب این رستوران که “کارمن گونزالس” نام دارد می گوید هر روز بیشتر از ۸۰ نوشیدنی می فروشد و روز به روز با وجود توریست ها، فروش اش بهتر می شود. کارمن بیشترین آب میوه را برای صبح ها آماده می کند زیرا مردم معتقد اند با خوردن آب قورباغه در صبح، تا شب پر انرژی باقی می مانند.

هزینه هر لیوان آب قورباغه ۲ دلار است و به گفته توریست ها و مردم محلی، ارزش تک تک پنی هایی را که برایش پرداخت می کنند را دارد!

تکناز  فقط برای رعایت حال شما دستور پخت این نوشیدنی را محرمانه نگه می دارد ولی اگر کسی در نظرات علاقه مند باشد تا آن را درست کند و از سازمان های حمایت از جانوران و … نترسد. آموزش پخت را برایش می نویسم!

 

منبع : فول نت