تبلیغات

آتش گرفتگی شکم این زن در حین عمل سزارین

آتش گرفتگی شکم این زن در حین عمل سزارین

آتش گرفتگی شکم این زن در حین عمل

 
با شکایت این زن به دادگاه و در پی بررسی اتفاق که در اتاق عمل رخ داده بود متوجه شدن این سانحه به علت گرمایی بیش از حد بدن بیمار رخ داده.
 
 
هیئت منصفه یک دادگاه در نیویورک پزشک متخصصی که را که هنگام انجام عمل سزارین شکم یک زن را به آتش کشیده بود بیگناه اعلام کرد. به گزارش تکناز و به گفته بازرسین این پرونده این آتش سوزی نتیجه استفاده از الکل به عنوان ضد عفونی کننده تجهیزات جراحی و تماس آن با بدن گرم این زن اعلام شده است.
 
 
خانم کایرا رید ۴۳ ساله اوایل امسال هنگام عمل سزارین در اتاق عمل دچار این سانحه شد و بعد از ترخیص شدن از بیمارستان از پزشک جراحش شکایت کرد. هیئت منصفه دادگاه تشکیل شده به منظور رسیدگی به این پرونده پس از بررسی استانداردهای موجود در بیمارستان و اتاق عمل این پزشک را بیگناه تشخیص دادند.
 
آتش گرفتگی شکم این زن در حین عمل سزارین
 
آتش گرفتگی شکم این زن در حین عمل سزارین 
 

چهار پرستار و متخصص بیهوشی حاضر در اتاق عمل هنگام جراحی این خانم در دادگاه اعلام کردند هیچ آموزشی به منظور جلوگیری از آتش سوزی هنگام جراحی به آنها داده نشده است و حتی کارخانه سازنده مواد ضد عفونی کننده نیز هیچ هشداری در این رابطه روی محصول ذکر نکرده اند.

 

گفته میشود هنگام بروز این حادثه پزشک سریعا آتش را خاموش کرده است و فرزند این خانم را صحیح و سالم به دنیا آورده است اما این خانم علیرغم تلاشهای تیم پزشکی برای خاموش کردن سریع آتش دچار سوختگی درجه سه در ناحیه شکم شد.

 

تبلیغات