آخرین عکس عبدالله صالح رونمایی شد + تصویر

مجموعه : مجله خبری
آخرین عکس عبدالله صالح رونمایی شد + تصویر
انتشار تصویر جدیدی از «علی عبدالله صالح» رئیس‌جمهور یمن كه در بیمارستان نظامی در عربستان سعودی بستری است، امروز جزء مهم‌ترین اخبار پایگاه‌های خبری یمنی بود.

به گزارش مشرق، در این تصویر جدید كه نزدیك به واقع به نظر می رسد سوختگی‌های صورت عبدالله صالح بخوبی نشان داده می‌شود و این در حالی است كه رسانه‌های یمنی همچنان سعی دارند علت تأخیر در حضور رسانه‌ای صالح را به علت پیشنهاد پزشكان معرفی كنند.

آخرین عکس عبدالله صالح رونمایی شد + تصویر
احمد الصوفی در این زمینه می‌گوید كه در این باره با پزشكان صحبت كرده و استودیویی را نیز برای اجرای این گفت وگو آماده كرده‌اند، اما پزشكان پیشنهاد كرده‌اند كه وی در شرایط كنونی كه چندین عملیات جراحی زیبایی انجام داده، نباید از بیمارستان خارج شود.

وی البته به این موضوع اشاره‌ای نكرد كه چرا قبل از وعده دادن به مردم برای حضور صالح در رسانه‌ها در 48 ساعت آینده با پزشكان معالج وی مشورت نكرده است.

این در حالی است كه روزنامه الشرق الاوسط دیروز به نقل از برخی منابع از كناره‌گیری علی عبدالله صالح از ریاست جمهوری خبر ‌داده و اعلام كرده‌اند عملیات مسالمت‌آمیز انتقال قدرت به زودی در یمن انجام خواهد شد.آخرین عکس عبدالله صالح رونمایی شد + تصویر

برخی كارشناسان بر این عقیده‌اند كه مخالفت صالح با آمریكا در طرح این كشور برای انتقال قدرت به یكی دیگر از مهره‌های واشنگتن در یمن علت اصلی هدف قرار گرفتن وی بوسیله موشك‌های آمریكایی بوده است.

الشرق الاوسط می‌افزاید كه در حال حاضر مقدمات انتقال آرام قدرت در یمن در دست اجراست و مقامات این كشور سعی دارند از كشیده شدن كشور به سوی جنگ داخلی در آینده جلوگیری كنند.

 
 
 
گاردین چهره بدل بن لادن را منتشر كرد +عكس
راز قتل دختر جوان در لباس های سوخته کشف شد
زنی که به بن لادن پیشنهاد رابطه نامشروع داد
فتوای آیت الله مكارم درباره پارازیت ماهواره ای
بررسی گرافیکی تصویر جنازه بن لادن !!!
تصویر منتشر شده از جسد بن لادن
مکان ‌کشته شدن ‌بن‌لادن در‌ نقشه گوگل ! + عکس
تكذیب قتل به دست مرد آهنین
ماجرای ربودن دختر 16 ساله توسط مزاحمان خیابانی
حمایت کامل احمدی نژاد از رهبری
ورزش صبحگاهی خانم وزیر (عکس)
دروازه غار در قرق اراذل و اوباش پارک محلی + تصاویر
هر 2 برادر قویترین مرد ایران در قتل شرکت داشتند +عکس
عروس جدید ملکه انگلیس یهودی است + عکس
سپرده زرین بانک صادرات برای دور اندیشان