اجاره پرادو

اجاره پرادو

پرادو یکی از خودروهای آفرود محبوب در اجاره خودرو است. این ماشین طرفداران پرو پا قرص خود را دارد. امروزه با توجه به قیمت خودروهای خارجی خیلی از آفرود سواران را به‌سوی اجاره خودرو سوق داده است.

پرادو خودرویی سرسخت و مناسب برای سفرهای شما به شهرهای بیابانی که قابلیت آفرود را دارند است.

به این فکر کنید شما با پرداخت هزینه روزانه 900.000 تومان سوار یک شاسی‌بلند لوکس خواهید شد، این فوق‌العاده است!

تویوتا پرادو یک شاسی‌بلند سایز متوسط در اجاره ماشین محسوب می‌شود که به‌عنوان یک رقیب سرسخت لندکروز شناخته می‌شود.

 

قیمت اجاره پرادو

پرادو در لیست خودروهای لوکس رنت ماشین قرار دارد. قیمت اجاره پرادو به‌صورت روزانه از کمترین 900.000 تومان شروع می‌شود. قیمت‌های اجاره خودرو در هر شرکت متفاوت بوده و به نوع خدمات و مدل خودرو بستگی دارد.

 

انواع اجاره خودرو پرادو

اجاره خودرو پرادو به‌صورت با راننده و بدون راننده و برای ماشین عروس موجود می‌باشد. اگر اجاره پرادو را باراننده انتخاب کنید دیگر نیازی به مدرک ندارید. هم‌چنین امکان اجاره خودرو به‌صورت ساعتی برای شما فراهم خواهد بود. در اجاره خودرو با راننده هیچ مسئولیتی جهت تصادفات احتمالی و هزینه‌های سوخت و… بر عهده شما نخواهد بود ازاین‌رو این اجاره خودرو پرادو بسیار به صرفه می‌باشد.

 

ماشین عروس پرادو

اجاره ماشین عروس پرادو یک انتخاب بی‌نظیر برای مراسم شما است. فول آپشن بودن این خودرو در کنار فضای بیرونی لوکس، پرادو را به یک خودرو ایده آل تبدیل کرده است.

 

شرایط اجاره پرادو

خیالتان آسوده باشد اگر قصد اجاره این خودرو را دارید باید گفت که تمامی ماشین‌های اجاره‌ای تحت پوشش بیمه بدنه هستند و در صورت تصادف هزینه بالایی را برای شما در بر نخواهد داشت. این خودرو در رنگ‌های سفید و مشکی در مؤسسات رنتکار اجاره داده می شوند.

 

مشخصات پرادو

در میان خودرو های شاسی بلند سیستم تعلیق این خودرو به طوری باور نکردنی عمل می کند. پرادو دارای سانروف، ABS و آیینه تاشو می باشد، به دلیل همین ویژگی سایز و سواری در بین مردم هنوز اجاره تویوتا پرادو حرف اول را می زند.

اجاره پرادو

مرکز اجاره خودرو پرادو در تهران

اگر می خواهید پرادو اجاره کنید حتما در یک شرکت معتبر این کار را انجام دهید. شرکت هایی که مالک خودروهای خود و دارای قرداد رسمی بوده و تمامی ماشین های آن دارای پوشش کامل بیمه بدنه و شخص ثالث باشند بهترین انتخاب هستند. به عنوان مثال شرکت اجاره خودرو سعادت رنت می تواند گزینه خوبی باشد. البته باید سراغ سایت و مشتری های این موسسات رفته تا از خدمات رسانی آنها مطمئن شوید.