اخبار ورزشی اسفند ماه 87!

مجموعه : اخبار ورزشی
اخبار ورزشی اسفند ماه 87!

30 هفته استقلال اهواز را از منطقه خطر دور نگه داشتم:

اكبر میثاقیان در گفتگو با خبرگزاری فارس در مورد شكست های‌‌ اخیر استقلال اهواز اظهار داشت: نظر خاصی در این مورد ندارم. فوتبال برد و باخت دارد.

 

من از هر تیمی كه می روم دیگر مسایل آن را تعقیب نمی كنم اما استقلال اهواز را 30 هفته از منطقه خطر دور نگه داشتم.

 

امیدوارم كادر فنی جدید بتواند این تیم را در لیگ برتر حفظ كند.

اخبار ورزشی اسفند ماه 87!

میثاقیان در مورد اینكه چگونه است كه در استقلال اهواز نیز مانند ابومسلم خداداد عزیزی جانشین او شد گفت: این مسایل در مربیگری طبیعی است. این رخداد اتفاقی بوده و از پیش تعیین نشده است.

 

سرمربی اسبق ابومسلم در مورد تشویق شدن از سوی هواداران این تیم در دیدار با ذوب آهن عنوان كرد:ابومسلم را مثل فرزندم دوست دارم و خودم را عضوی از خانواده این تیم می‌دانم

 

همواره برای هواداران پر شور و مدیر عامل باشگاه؛ هر شخصی كه بوده احترام، قائل هستم.

 

وی در مورد قرارداد حنطه با ابومسلم تا سال 1390 گفت:

حنطه در این تیم خوب كار كرده است. من هم هر كاری از دستم بربیاید برای ابومسلم انجام می‌دهم اما تا پایان لیگ برتر هشتم كه فقط 4 هفته از آن باقی

است در خانه مینشینم و بیرون نخواهم آمد.

 

كفاشیان:

با شرایط فعلی هدفمان فراتر از صعود به المپیك است:

به گزارش خبرگزاری فارس علی كفاشیان در جریان تمرین تیم امید اظهار داشت:

 

این تیم برای ما به لحاظ اینكه تیم پایه ای است از اهمیت ویژه ای برخوردار است همان طور كه سایر تیم های‌‌ پایه برای ما اهمیت دارند.

اخبار ورزشی اسفند ماه 87!

وی افزود:

پیش از این در فدراسیون های‌‌ قبلی زمانی كه 5 ماه به تورنمنت‌ها و یا مسابقات انتخابی نزدیك می‌شدیم اردو تشكیل می ‌شد و با توجه به استعدادهای ناب و خوبی در ایران داریم تاسف بر انگیز بود كه نمیتوانیم نتیجه بگیریم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: با توجه به این مسائل 2 سال و نیم تا 3 سال زودتر كارمان را آغاز كردیم و نگاه ویژه ای روی این تیم داریم.

 

هر روز این تیم را آنالیز می‌كنیم و اگر این كار خوب باشد آن را در آینده ادامه می دهیم.

 

كفاشیان تصریح كرد:

در تعطیلات لیگ و فواصلی كه باشگاه ها در برنامه خود استراحت دارند ما این بازیكنان را دعوت می‌كنیم و برایشان اردو و مسابقات تداركاتی در نظر می‌‌گیریم و این كار را تا رسیدن به نتیجه ادامه می دهیم.

 

وی اضافه كرد:

اگر این كار انجام شود دیگر هدف ما رفتن به المپیك نخواهد بود بلكه ما با این روش 100 درصد به المپیك می‌رسیم و نتیجه گرفتن در المپیك هدف ما می شود.

 

كفاشیان در پاسخ به این سئوال كه برای اضافه كردن به كادر فنی از مربی داخلی یا خارجی استفاده می‌شود گفت: خود آقای پیروانی حق انتخاب دارد البته مربیان خارجی و داخلی فرقی نمی‌كند بهتر این است كه آقای پیروانی با سایر مربیان لیگ تعامل فكری داشته باشد.

 

خوردبین:

در صورت شكست الشارجه جریمه بازیكنان از بین می رود:

 

به گزارش خبرگزاری فارس، محمود خوردبین در حاشیه تمرین امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در شرایط بسیار خوبی قرار داریم و از لحاظ روحی روانی آماده برد هستیم.

 

برد در اولین دیدار لیگ قهرمانان آسیا برای ما حیاتی است.

اخبار ورزشی اسفند ماه 87!

وی برخلاف نظر هیئت مدیره كه اعلام كرده بود تنها در صورت صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان جریمه پرسپولیسی ها بخشیده می‌شود، تاكید كرد: در صورتی كه الشارجه را ببریم جریمه 10 درصدی بازیكنان پرسپولیس كسر می‌شود.

 

خوردبین ادامه داد:

بازیكنان ما همیشه برتری خود را نسبت به اماراتی‌ها نشان داده‌اند. امیدواریم فردا از فرصت‌ها استفاده كنند تا در گلزنی ناكام نباشیم.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: