اخبار ورزشی 25 اسنفد ماه 87

مجموعه : اخبار ورزشی
اخبار ورزشی 25 اسنفد ماه 87

تیم فوتبال استقلال تهران در لحظات پایانی مقابل الاتحاد عربستان شكست خورد:

تیم های‌ فوتبال الاتحاد عربستان و استقلال تهران در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 21 امشب به وقت تهران در ورزشگاه شهر جده به مصاف یكدیگر رفتند و در پایان الاتحاد عربستان با نتیجه 2 بر یك به برتری رسید.

 

این در حالی بود كه اسقلال ابتدا در دقیقه 76 با گل آرش برهانی كه به عنوان بازیكن تعویضی به میدان آمده بود از میزبان پیش افتاد اما عماد متعب در دقیقه 86 و هیچام در دقیقه 90+2 برای الاتحاد گلزنی كردند تا استقلال پیروزی را در دقایق پایانی با شكست عوض كند.

اخبار ورزشی 25 اسنفد ماه 87

در دیگر دیدار این گروه ام صلال قطر با یك گل الجزیره امارات را شكست داد.

 

اخبار ورزشی 25 اسنفد ماه 87

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در پایان بازی با الاتحاد به شدت به عملكرد داوری اعتراض كرد:

تیم فوتبال استقلال تهران امشب برابر الاتحاد عربستان تن به شكست 2 بر یك داد.

 

بلافاصله پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی امیر قلعه نویی به سمت داور رفت و به شدت نسبت به عملكرد این داور ژاپنی اعتراض كرد. پس از لحظاتی داور مسابقه با كمك ماموران امنیتی حاضر در ورزشگاه به سوی رختكن رفت.

اخبار ورزشی 25 اسنفد ماه 87

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:

در صورتیکه کریم باقری بتواند در ماههای آینده به آمادگی کامل برسد، دوباره به تیم ملی دعوت خواهد شد

اخبار ورزشی 25 اسنفد ماه 87

علی دایی عصر امروز با اشاره به انصراف کریم باقری از حضور در تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در پی تماسی که باقری با من گرفت خواستار عدم حضور در تیم ملی شد.

 

او گفت حضور نداشتنم در تیم ملی تنها به خاطر خستگی فراوان و حضور در مسابقات پی درپی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا می‌باشد.سرمربی تیم ملی در ادامه خاطر نشان کرد:

 

باقری در مسابقه تیم ملی با تیم های‌ کویت، کنیا و عربستان در ترکیب تیم ملی نخواهد بود اما در صورت آمادگی در آینده به ترکیب تیم ملی اضافه خواهد شد.

اخبار ورزشی 25 اسنفد ماه 87

دایی خاطر نشان کرد:

باقری در این گفت‌وگو اعلام کرد شادابی لازم را برای حضور در تیم ملی و خدمت به کشور نداشته و با کسب آمادگی در ماههای آینده امیدوار است که بتواند برای ایران اسلامی افتخار آفرین باشد.کریم باقری صبح امروز در تماسی با علی دایی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از حضور در تیم ملی انصراف داد!

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: