ازدواج ساده عروس و داماد میلیاردر ! (+عکس)

ازدواج ساده عروس و داماد میلیاردر ! (+عکس)

به گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: فرق آنها با عروس و دامادهای معمولی در این است که آنها از وارثان دو سرمایه گذار بزرگ تجاری هستند و دو فرد بسیار متمول محسوب میشوند. اما آنها به جای صرف هزینه های گزاف و اقامت در هتلهای گرانقیمت آنها شب ازدواجشان را در یک کلبه کاهگلی با اجاره بهای شبی 50 پوند سپری کردند.

 

 

"زک لگدن اسمیت" و "الیس روثچالید" اخیرا ازدواج کرده اند ، این در حالی است که هرکدام از آنها دارای ثروتی بیش از 300 میلیون پوند هستند. در مراسم ازدواج ساده این زوج 42 میهمان حضور داشتند که شامل خانواده و دوستان نزدیک آنها بود. این مراسم نیم ساعته در کنار یک تالاب طبیعی در جنوب غربی لندن برگزار شد.

آقای اسمیت یک عاشق طبیعت و سردبیر سابق یک مجله اکولوژیستی خانوادگی است و چندان دور از تصور نبود که او برای مهمترین روز زندگی اش یک فضای ساده روستایی را انتخاب کند.

آقای اسمیت یک بار دیگر در سال 1999 ازدواج کرد و حاصل آن سه فرزند است . او و همسرش در سال 2010 از هم جدا شدند و او مجبور به پرداخت بیش از 20 میلیون پوند از این ثروت به همسر اولش شد. عروس خانم وارث یک ثروت 1.8 میلیارد پوندی است که بعد از خودکشی پدر 48 ساله اش در سال 2008 به آن رسید و داماد نیز بعد از فوت پدرش در سال 1997 به یک ثروت 1.2 میلیارد پوندی دست پیدا کرد.

 

ازدواج ساده عروس و داماد میلیاردر ! (+عکس)

 

ازدواج ساده عروس و داماد میلیاردر ! (+عکس)

 

منبع : پرداد