استفتائات مقام معظم رهبری به زبان اندونزیایی

مجموعه : مجله خبری
استفتائات مقام معظم رهبری به زبان اندونزیایی

استفتائات مقام معظم رهبری به زبان اندونزیایی در غرفه مشترک اندونزی و مالزی در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ارائه شده اند.

در بین کشورهای شرکت کننده در نمایشگاه قرآن امسال دو کشور اندونزی و مالزی به طور مشترک در بخش بین الملل این نمایشگاه حضور یافته اند و محصولات فرهنگی قرآنی خود را در معرض عموم به نمایش گذاشته اند.

تفسیر نورالقرآن ۱۰ جلدی عرضه شده در این غرفه مجموعه ای ارزشمند است که ترجمه ای از منتخب تفاسیر علمای اسلامی شیعی است که توسط موسسه "الهدی" شهر جاکارتا پایتخت کشور اندونزی منتشر شده است که به گفته مسئول غرفه اندونزی نمونه های آن در نمایشگاه امسال برای مطالعه در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

2010

غرفه اندونزی کتابهای مختلفی به زبان اندونزیایی به معرض نمایش گذاشته است که در میان آنها می توان به استفتائات رهبری، آیت الله سیستانی، پایان نامه های قرآنی، سیره پیامبر شهید مطهری، عبدالوهاب نوشته آیت الله سبحانی و … اشاره کرد.

در میان کتابهای اسلامی که به زبان اندونزیایی در این غرفه وجود دارد کتابی مصور از فعالیت ها و مراسم شیعیان در این کشور وجود دارد که از استقبال ویژه ای از سوی بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

مسجد استقلال بزرگترین مسجد شهر جاکارتا محسوب می شود که پوستری از آن در کنار موزه اسلامی جاکارتا به نام کلکسیون بیت القرآن در غرفه اندونزی نصب شده است.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار قرآن کتاب زندگی است، از ۱۷ مرداد تا ۱۲ شهریور در تهران از ساعت ۱۷ تا ۲۴ پذیرای بازدیدکنندگان است

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز