اولین باغ عقد تخصصی کشور

مجموعه : رپورتاژ آگهی
اولین باغ عقد تخصصی کشور

ایده راه اندازی مجموعه پلاک هفت در سال ۹۶ پایه گذاری شد و در تابستان سال ۹۷ این ایده به مرحله اجرا رسید و اولین باغ تخصصی عقد کشور راه اندازی شد،که خیلی سریع مورد استقبال قرار گرفت در مجموعه باغ پلاک هفت همه ی تلاش ما و همکاران بر این است که مراسم های شما به نحو احسن و مطابق میل و سلیقه شما برگزار شود زیرا روز عقد مهم ترین روز زندگی هر فرد است و طبیعتا سطح انتظار عروس و داماد و خانواده ها بسیار بالاست و انتظار دارند که همه چیز عالی و بدون نقص پیش برود و هزینه ها با بودجه ی مدنظرشان سازگار باشد ، از طرفی تک تک صحنه های مراسم ثبت می شود ،در نتیجه برگزاری مراسم باید به گونه ای باشد که بعد از آن عروس و داماد از انتخاب خود پشیمان نشوند

 

مشاوره و دریافت پیش فاکتور

دریافت مشاوره حضوری است . زیرا شما می توانید فضا را از نزدیک مشاهده کرده و علاوه بر دریافت پیش فاکتور و آشنایی با ریز قیمت ها از نمونه کارهای مختلف هم دیدن فرمایید.

 

اولین باغ عقد تخصصی کشور

اما به دلیل اینکه شاید مراجعه حضوری برای تمام افراد مقدور نباشد تیم پشتیبانی مجموعه پلاک هفت به صورت تلفنی اطلاعات را در اختیار شما می گذارند. خبر خوب اینکه حتی در صورت عدم برقراری ارتباط به صورت ۲۴ ساعته شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق سایت پلاک هفت و  اینستاگرام به صورت آنلاین در قسمت هایلایت ها به دست آورید.

 

اولین باغ عقد تخصصی کشور

در مجموعه باغ پلاک هفت، در هر زمان از شبانه روز از طریق راه های ارتباطی مختلف می توانید با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

اطلاعات تماس باغ عقد پلاک هفت

آدرس : شیراز ، بلوار چمران ، کوچه ۳۸ ، کوچه یاس ، پلاک ۷ ، باغ عقد پلاک ۷

 

تلفن : ۰۹۱۷۲۴۲۴۱۷۳ – ۰۹۱۷۲۴۲۴۱۷۵ –  ۰۹۱۷۹۱۶۴۱۷۳