باجگیری 70 میلیونی با فیلم سیاه

مجموعه : مجله خبری
2 مرد و یك زن كه با جعل عنوان ماموران انتظامی، مدیر یك شركت خدماتی را ربوده و با تهیه فیلم غیراخلاقی قصد اخاذی 70 میلیون تومانی از او را داشتند در اراك دستگیر شدند.

به گزارش «جام‌جم»، هفته گذشته مردی با حضور در پلیس آگاهی شهرستان خنداب در استان مركزی از 2 مرد و یك زن به اتهام آدم‌ربایی و اخاذی شكایت كرد.

شاكی به پلیس گفت: 2 روز پیش 2 مرد و یك زن با معرفی خود به عنوان ماموران انتظامی وارد محل كارم شده و شروع به بازرسی اتاق‌های شركت كردند. وقتی به آنها اعتراض كردم، مدعی شدند از من شكایت شده و باید برای تحقیقات همراه آنها به مركز پلیس بروم.

شاكی افزود: برای بررسی موضوع با آنها همراه شدم كه پس از طی مسافتی، خودرو مقابل خانه‌ای در جنوب شهر متوقف شد. با ظنین شدن به اوضاع قصد فرار داشتم كه آنها با چاقو مرا تهدید كردند.

تهدید به پخش فیلم غیراخلاقی

شاكی ادامه داد: ماموران قلابی مرا داخل خانه بردند و با گوشی تلفن همراه از من فیلم غیراخلاقی تهیه كردند و روز بعد پس از سرقت پول و گوشی تلفن همراه، مرا در حومه شهر رها كردند و گفتند تا 3 روز دیگر باید 70 میلیون تومان تهیه و به آنها پرداخت كنم و تهدید كردند در غیر این صورت، فیلم را در شهر پخش می‌كنند.

با تشكیل پرونده قضایی و شروع تحقیقات، ماموران ضمن آموزش به شاكی از او خواستند در محل ملاقات با متهمان حاضر شود تا این‌كه روزهای پایانی هفته گذشته شاكی با حضور در مركز پلیس گفت، یكی از آدم‌رباها با من تماس گرفته و خواسته 70 میلیون تومان را در ساكی بگذارم و در یكی از محله‌های جنوبی اراك به آنها تحویل دهم.

این بار نیز ماموران از او خواستند در محل ملاقات با متهم حاضر شود. به این ترتیب ماموران با حضور در محل ملاقات و مشاهده مردی جوان كه در حال تحویل گرفتن ساك بود، او را دستگیر كردند.

اعتراف به آدم‌ربایی و تهیه فیلم سیاه

با انتقال متهم به پلیس آگاهی، وی در بازجویی با اعتراف به تهیه فیلم غیراخلاقی و نیز اخاذی میلیونی از شاكی به پلیس گفت: یك ماه پیش برای كار كردن به دفتر كار شاكی رفته بودم كه به وضعیت مالی مناسب او پی بردم.

متهم اضافه كرد: ماجرا را با دوستم و همسرش در میان گذاشتم و قرار شد با ربودن شاكی، از او اخاذی كنیم. بنابراین روز حادثه هر سه با جعل عنوان مامور انتظامی وارد دفتر كارش شده و او را ربودیم.با انتقال صاحب شركت خدماتی به یك خانه اجاره‌ای در جنوب اراك و تهیه فیلم غیراخلاقی از او و در ادامه با تهدید به پخش این فیلم، از او 70 میلیون تومان خواستیم.

با اعتراف مرد متهم، تحقیقات برای دستگیری 2 همدست فراری وی ادامه یافت تا این‌كه 2 روز پیش زن و شوهر فراری در حال مصرف موادمخدر در یك باغ متروكه در جنوب اراك دستگیر شدند.

سرهنگ رفیعی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مركزی در این زمینه گفت: زن و شوهر متهم در بازجویی اعتراف كردند در ربودن، تهیه فیلم غیراخلاقی و اقدام به اخاذی 70 میلیون تومانی از شاكی با دیگر متهم بازداشت شده، همدست بوده‌اند.

بنابراین گزارش، تحقیقات از متهمان ادامه دارد. در بازرسی از خانه اجاره‌ای متهمان، گوشی تلفن همراهی كه فیلم غیراخلاقی شاكی در آن ثبت شده بود، كشف شد.

 
 
شکنجه رئیس حقوق بشر بحرین +عکس
میزان افزایش قیمت نان در تهران
آکهی فروش خانه 10 میلیاردی در تهران
مادر هانیه کوچولو هم مجرم است +عکس
پر درآمدترین بازیكن فوتبال جهان
پارتی 26 نفره‌ی شبانه ناتمام ماند
سنجابی بازیگوش که معروف شد +عکس
محرومیت دختری از تحصیل کردن به جرم زیبایی
رواج خرید و فروش عروس در هندوستان !!
فروش بی رحمانه دختران به عنوان برده جنسی + عکس
فردا؛ دیدار مردم استان فارس با رهبر معظم انقلاب
خانه‌های تهران در برابر زلزله تا چند ریشتر مقاومند؟
ناپدری شکنجه گر دختر 8 ساله شنبه در دادگاه محاکمه خواهد شد !
هنرمند معلول اما موفق محله دزاشیب + عکس
قیمت واحد برای انواع سکه از فردا
جدید ترین جزییات معافیت خدمت سربازی
پسرمشائی، احمدی نژاد درکنار هم (عکس)
یارانه نقدی مرحله سوم قابل برداشت شد
شکنجه دختر مظلوم 8 ساله تهرانی تا حد مرگ + تصاویر
عکسی که جنجال سیاسی به پا کرد +عکس
قیمت سکه 35 هزار تومان کاهش یافت
ازدواج عجیب با 62 سال تفاوت سنی + عکس
توقیف گرانترین ژاکت ایران + عکس