باورنکردنی ترین حرکات بدلکاران جهان (+تصاویر)

باورنکردنی ترین حرکات بدلکاران جهان (+تصاویر)
انسان های شجاع بسیار زیادی در جهان وجود دارند که کارهای خارق العاده انجام میدهند ولی برخی از آنها با توجه به امکاناتی که دارند گاهی اوقات دست به کارهایی میزنند که اصلا قابل باور نیست. بسیاری از بدلکاران افراد شجاعی هستند و کارهای خاصی را انجام میدهند اما در گذاشته این افراد شیرین کاری های خاصی را انجام میدادند و بسیار مورد پسند همه مردم بودند.

قدم زدن میان برج های دوقلو

 
با برج های دو قلو آشناییت دارید و می دانید که این روزها دیگر آن ها وجود ندارند اما در سال 1974 یک بدلکار فرانسوی به نام :فیلیپیه پتیت بین دو ساختمان تنها روی یک سیم راه رفت. او این مسیر را یک بار رفت و بازگشت که در کل 45 دقیقه بین دو ساختمان معلق بود. این درحالی است که او تنها یک چوب تعادل به همراه داشت و هیچ وسیله ایمنی در کنارش وجود نداشت. او پس از یان نمایش به مرد روی سیم معروف شد.

بالا رفتن از برج های مالزی

 
آلین رابرت بدون دلیل به مرد عنکبوتی فرانسوی مشهور نشده است چرا که او واقعا باور نکردنی از دیوارها و ساختمان های معروف بالا می رود و هیچ وسیله ای جز کفش صخره نوردی به همراه ندارد. به گزارش تکناز او در سال 2011 از برخ خلیفه در دبی بالا رفت اما مقداری وسیله ایمنی به همراه داشت اما او سه بار از برج های مالزی بالا رفته است که به خاطر هر سه آن ها مدتی را نیز در زندان گذرانده است.

پرواز در آسمان و در دل کوه

 
جب کورلیس کسی است که می توان او را به یک پرنده و یا یک هواپیما تشبیه کرد اما او تنها یک بدلکار شجاع است که با یک لباس بال دار از یک هلیکوپتر در ارتفاع دو کیلومتری زمین به بیرون پرید و وارد فضای میانی کوه تیمن در چین شد.

آویزان شدن از هواپیما

 
شاید دیدن کسی که از یک هواپیما آویزان شده است ویا روی بال آن راه می رود باور کردنی نباشد اما این دقیقا کاری بود که اورنر لاکلیر انجام می داد. او یک خلبان در جنگ جهاین اول بود و برای تعمیر موتور هواپیما مجبور بود تا روی بال آن حرکت کند تا اینکه این کار به بدلکاری مخصوص خودش تبدیل شد. او از هواپیما آویزان می شد، روی بال آن حرکت می کرد و یا اینکه از هواپیمایی به هواپیمای دیگر میپرید. او در آخر بر اثر سانحه هوایی در حین بدلکاری جانش را از دست داد.

سقوط از ارتفاع 70 متری

 
شاید به نظر ارتفاع خیلی کمی باشد که بتوان از آن به عنوان یک شجاعت نام برد اما نکته ای در دل این سقوط ازاد نهفته است که باید آن را یادآور شویم. دار رابینسون برای بازی در یک صحنه فیلم از ارتفاع 70 متری به پشت و بدون هیچ وسیله ایمنی به پایین پرید و به روی تشک بادی فرود آمد. به گزارش تک ناز این در نوع خود به عنوان یک رکورد به ثبت رسید.

رکورد سرعت بانوان

 
بدلکار خانم حرفه ای کیتی اونیل رکورد سرعت در میان بانوان را در سال 1976 به ثبت رساند و به عنوان یکی از شجاع ترین زنان شناخته می شود. او در یک مسیر رفت و برگشت با خودروی موشکی اش به سرعت 990 کیلومتر برساعت برسد و این رکورد را به نام خودش به ثبت برساند. این درحالی است که در آن زمان خودروها ایمنی زمان حال را نداشته اند.