برای ماندن یا انصراف از حضور، خاتمی بیانیه می دهد

مجموعه : مجله خبری
برای ماندن یا انصراف از حضور، خاتمی بیانیه می دهد

جام جم آنلاین:

“سیدمحمد خاتمی” احتمالا امشب با صدور بیانیه ای موضع رسمی خود را در باره تداوم حضور در عرصه دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در خردادماه آینده اعلام می كند.

 

بسیاری از ناظران بر این باورند كه او در این بیانیه به نفع “میرحسین موسوی” نخست وزیر دوران دفاع مقدس از صحنه كنار خواهد كشید.

برای ماندن یا انصراف از حضور، خاتمی بیانیه می دهد

پایگاه خبری قلم كه نزدیك به میرحسین موسوی به شمار میرود، گزارش داد كه همزمان با میلاد مسعود حضرت محمد «ص» عصر امروز مهندس میرحسین موسوی با حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی رییس‌جمهور پیشین کشورمان دیدار و گفت‌و‌گو میکند.

 

خبرگزاری كار ایران «ایلنا» كه یك رسانه نزدیك به اصلاح طلبان به شمار میرود، هم گفت كه عصر امروز هم جلسه ای با حضور خاتمی و میر حسین موسوی برگزار خواهد شد و احتمال میرود در پایان این جلسه یکی از این دو تدوام حضور خود در عرصه انتخابات را اعلام کنند.

برای ماندن یا انصراف از حضور، خاتمی بیانیه می دهد

به گزارش ایلنا، در پی اعلام کاندیداتوری میر حسین موسوی و انتشار برخی شایعات مبنی بر انصراف سید محمد خاتمی از عرصه انتخابات، وی تاکنون هیچگونه موضع رسمی در این خصوص اعلام نکرده است و بر اساس گزارشات رسیده، رئیس دولت اصلاحات حداكثر تا پایان هفته جاری در خصوص ماندن یا انصراف از تداوم حضور در عرصه انتخابات بیانیه ای را منتشر خواهد کرد.

 

بر اساس این گزارش، ظهر امروز حامیان سید محمد خاتمی با وی دیداری داشته و در این دیدار رئیس دولت اصلاحات با ترسیم فضای فعلی تاکید کرده است که در عرصه انتخابات آینده مطمئنا مردم شاهد دوگانه میر حسین و خاتمی نخواهند بود.

برای ماندن یا انصراف از حضور، خاتمی بیانیه می دهد

در پایان این جلسه حاضرین مصرانه از خاتمی خواستند تا در عرصه انتخابات باقی بماند. جمعی از وبلاگ نویسان نیز با تاسیس وبلاگی از خاتمی خواستد تا از عرصه انتخابات کنار نکشد.

 

خاتمی خود قبلا تاكید كرده بود كه از میان او یا میرحسین موسوی یك نفر نامزد خواهد شد و اكنون كه موسوی آمادگی خود را برای شركت در انتخابات بطور رسمی اعلام كرده است، انتظار میرود خاتمی به گفته خویش عمل كند.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: