بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه کدامند؟

مجموعه : مجله خبری
بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه کدامند؟

فرانسه به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای اروپایی شناخته می‌شود که هر ساله مهاجران بسیاری را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. تورم کم، دانشگاه‌های معتبر بسیار و فرصت‌های شغلی فراوان باعث می‌شود تا افراد بسیاری تصمیم بگیرند مابقی زندگی خود را در این کشور سپری کنند.

اولین قدم برای مهاجرت و آغاز زندگی در فرانسه، یادگیری زبان فرانسوی می‌باشد. برای مسلط شدن به این زبان استفاده از بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه ضروری است. همین موضوع باعث می‌شود تا دائما این سوال مطرح گردد که بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه کدامند؟

اگر شما نیز به دنبال منابع خوب برای مطالعه زبان فرانسوی هستید و دوست دارید از بهترین کتاب‌های مناسب برای یادگیری این زبان اطلاع یابید، مطالعه کتاب آموزش زبان فرانسه می‌تواند مناسب شما باشد.

 

مجموعه کتاب‌های ادیتو EDITO

یکی دیگر از بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسوی که بیشتر به آموزش نکات پایه و کلیدی می‌پردازد کتاب ادیتو EDITO نام دارد.این کتاب لغات کاربردی، اصطلاحات پرتکرار و گرامر پایه را به صورت یک جا در اختیار خواننده قرار می‌دهد تا به افزایش مهارت‌های زبان فرانسوی وی کمک کند.‌

جالب است بدانید این کتاب‌ها از سطح مبتدی تا پیشرفته در بازار موجودند و نکات آموزشی را از پایه یاد می‌دهند تا شرایطی را فراهم کند که فرد زبان‌آموز در مسیر یادگیری فرانسوی با چالش‌های کمتری روبه‌رو شود. برای خرید کتاب ادیتو ورژن جدید میتوانید با سایت برته در تماس باشید. 

 

کتاب taxi فرانسه

کتاب taxi فرانسه اولین و مهم‌ترین کتاب از لیست بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه است. این کتاب فوق‌العاده با پرداختن به موضوعات متنوع روزمره امکان یادگیری درست و اصولی را برای خوانندگان فراهم می‌کند.

با اینکه کتاب taxi فرانسه یک کتاب برای تقویت چهار مکالمه، نگارش، درک مطلب و شنیداری است اما بیشتر بر روی مهارت مکالمه تاکید دارد.

این کتاب مناسب کسانی است که قصد دارند یادگیری زبان فرانسوی را از سطح A1 آغاز کنند. برای دیدن قیمت کتاب تاکسی فرانسه می‌توانید به فروشگاه‌های معتبری چون برته که در زمینه فروش کتاب‌های زبان خارجه فعالیت دارد، مراجعه کنید.

 کتاب تاکسی فرانسه

کتاب ALTER EGO PLUS

اگر قصد شما از خرید بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه، یادگیری اصول زبان فرانسوی و صحبت کردن در یک بازه زمانی کوتاه است کتاب ALTER EGO PLUS می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

این کتاب یکی از بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسوی بزرگسالان موجود در بازار است که به دلیل دارا بودن دروس متنوع و تمرینات بسیاری می‌تواند در یادگیری زبان فرانسوی بسیار موثر باشد.

آنچه که باعث تمایز این کتاب نسبت به سایر کتاب‌های مشابه می‌شود یاددهی لغات و جملات متنوع در قالب دروس متنوع است. به همین دلیل گفته می‌شود شما می‌توانید با مطالعه این کتاب سطح زبان فرانسوی خود را به طور قابل توجهی ارتقا دهید.

 کتاب آلتر اگو پلاس فرانسه

کتاب VERSIONS ORIGINALES

کتاب VERSIONS ORIGINALES یکی از جالب‌ترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه محسوب می‌شود که هر زبان‌آموزی بهتر است برای مطالعه آن برنامه‌ریزی کند. این کتاب به گونه‌ای طراحی شده تا به شما کمک کند سطح زبان فرانسوی خود را از مبتدی به حرفه‌ای ارتقا دهید.

این کتاب چهار سطحی همچنین دارای لغات فراوانی است که مهارت درک مطلب خواننده را ارتقا می‌دهد و باعث می‌شود تا وی کلمات بیشتری را از زبان فرانسوی درک کند.

 

کتاب VITE ET BIEN

اگر به دنبال یکی از بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه هستید تا بتوانید از طریق آن دایره لغت فرانسوی خود را افزایش دهید، توصیه می‌شود از کتابهای دو سطحی VITE ET BIEN استفاده کنید.

این کتاب که در دو سطح مبتدی و پیشرفته در بازار یافت می‌شود با پرداختن به موضوعات متنوع امکان یادگیری بهتر کلمات در جمله را فراهم می‌کند. جالب است بدانید این کتاب دارای تمریناتی است که به شما کمک می‌کند مهارت‌های خود را در زبان فرانسوی ارتقا دهید.

 

کتاب ENTRE NOUS

کتاب ENTRE NOUS به عنوان یکی از شاهکارهای آموزش زبان فرانسوی محسوب می‌شود.

استفاده از لغات متنوع در متون دارای بیان ساده با قرارگیری کنار تصاویر گرافیکی فوق‌العاده توانسته توجه بسیاری از زبان‌آموزان را جذب کند. به گونه‌ای که گفته می‌شود ماندگاری نکات آموزشی این کتاب بسیار زیاد است. 

این کتاب چهار سطحی به ارائه دقیق نکات ساختاری می‌پردازد تا به شما در یادگیری بهتر و اصولی‌تر کمک کند.

کتاب REFLETS

از دیگر کتاب‌های قرار گرفته در لیست بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه می‌توان به کتاب REFLETS  اشاره کرد. این کتاب فوق‌العاده هر آنچه را که نیاز است یک فرد در رابطه با اصول نگارشی، گرامر، لغت، مکالمه و مهارت خواندن متن بداند تا بتواند به زبان فرانسوی مسلط شود، در اختیار او قرار می‌دهد. مدرسان زبان فرانسه استفاده از این کتاب را به تمامی افراد علاقه‌مند به زبان فرانسوی توصیه می‌کنند.‌

انتشارات برته امکان خرید کتاب REFLETS

 با قیمتی باور نکردنی را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید این محصول را خریداری کرده و با مطالعه آن گرامر خود را تقویت کنید.

 

کتاب NOUVEAU PIXEL

کتاب NOUVEAU PIXEL یکی از بهترین کتاب‌های آموزش فرانسوی مختص نوجوانان است که به دلیل داشتن دروس منسجم، کلمات متنوع، تمرینات مختلف به تقویت 4 مهارت اصلی شما می‌پردازد.

تصاویر حرفه‌ای این کتاب باعث می‌شود تا نکات آموزشی بیشتر در ذهن خواننده ماندگار بماند. کتاب NOUVEAU PIXEL مناسب نوجوانان علاقه‌مند به یادگیری فرانسوی از مبتدی تا پیشرفته است.

 

کتاب L’ATELIER

کتاب L’ATELIER یک کتاب فوق‌العاده برای آموزش گام به گام زبان فرانسوی است که در چهار سطح A1، A2، B1 و B2 یافت می‌شود. این کتاب دارای دروس متنوعی است که به آموزش لغات و اصطلاحات در قالب متونی در رابطه با تاریخ و فراهنگ فرانسه می‌پردازد تا از این طریق اطلاعات عمومی شما را نیز ارتقا دهد. تمرینات متنوع و نکات آموزشی مطابق با آخرین متدهای روز دنیا باعث می‌شود تا مسیر یادگیری برای شما بسیار آسان شود. این کتاب فوق‌العاده مخصوص جوانان می‌تواند به شما کمک کند که سطح زبان فرانسوی خود را از مبتدی به پیشرفته برسانید که در سایت نشر برته میتوانید قیمت کتاب فرانسه l’atelier را مشاهده نمایید. 

 

کتاب OH LA LA

کتاب OH LA LA یکی از متفاوت‌ترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسوی مختص نوجوانان بالای 11 سال محسوب می‌شود. این کتاب در چهار سطح مختلف تدوین شده تا افراد با مطالعه آن‌ها بتوانند زبان فرانسوی را به خوبی بیاموزند. آنچه که باعث تمایز این کتاب نسبت به سایر کتاب‌های مشابه می‌شود، دارا بودن فایل صوتی و تمرینات متنوع برای سرعت بخشیدن به یادگیری و مرور بهتر است.

کتاب سزون SAISON

کتاب سزون SAISON مناسب آن دسته از دوستانی است که به دنبال یادگیری سریع زبان فرانسوی هستند و می‌خواهند هم زمان مهارت‌های گفتاری، شنیداری، نگارشی و خواندن خود را تقویت کنند.

مطالعه این کتاب خواننده را با واژگان و لغات ضروری فرانسوی آشنا می‌کند و باعث می‌شود تا وی بتواند در موقعیت‌های حساس در صورت نیاز صحبت کرده و با اطرافیان ارتباط برقرار کند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب سزون SAISON برخورداری از تصاویری فوق‌العاده برای ارائه نکات آموزشی است. این ویژگی باعث می‌شود تا نکات آموزشی در ذهن فرد ماندگاری بیشتری داشته باشد.

افراد علاقه‌مند به خرید کتاب سزون SAISON می‌توانند این محصول را به راحتی از برته خریداری کنند.

کتاب تانداس TENDANCES

اگر صحبت کردن به زبان فرانسوی برای شما دشوار است، مطالعه کتاب تانداس TENDANCES به عنوان یکی از بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسوی برای شما مناسب خواهد بود. این کتاب بزرگسال دارای دروسی متنوع و مکالمه محور  است که کمک می‌کند تا شما واژگان و اصطلاحات بسیاری را بیاموزید و در مکالمه استفاده کنید.

مطالعه این کتاب کاربردی ممکن است زمان کوتاهی از شما زمان بگیرد اما قطعا معجزه خواهد کرد.

 

مهم ترین نکات راهنمای خرید بهترین کتاب آموزش زبان فرانسوی

حالا که لیستی از بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسه را در اختیار دارید، ممکن است با این سوال روبه‌رو شوید که چگونه می‌توان بهترین کتاب مختص خود را یافت؟

برای یافتن بهترین کتاب مختص خود ضروری است به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • در ابتدا باید مشخص شود که سطح زبان فرانسوی شما چیست و چقدر در رابطه با این زبان اطلاعات دارید.‌ اگر یک فرد مبتدی هستید، مطالعه کتاب‌های پیشرفته فرانسوی مناسب شما نیست.
  • نکات ضعف خود را تعیین کنید. باید به صورت دقیق مشخص شود که در کدام مهارت ضعف دارید، سپس کتاب‌هایی را خریداری کنید که برای تقویت همان مهارت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • مشخص کنید آیا می‌خواهید به صورت خودخوان مطالعه کنید یا همراه با کلاس؟ در طول روز چند ساعت را می‌توانید به مطالعه اختصاص دهید؟
  • سن خود را در نظر بگیرید و سعی کنید کتاب‌هایی را خریداری کنید که متناسب با شرایط سنی شما است.

 

خرید اینترنتی کتاب آموزش زبان فرانسوی با تخفیف ویژه

اگر زمان کافی برای گشت‌وگذار در بازار و خرید بهترین کتاب آموزش زبان فرانسه را ندارید، ثبت سفارش محصول مورد نظر به صورت اینترنتی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

برته به عنوان یکی از معتبرترین انتشارات کتاب‌های زبان خارجه در ایران شرایطی را فراهم کرده است تا علاقه‌مندان به راحتی و بدون هیچ چالشی بتوانند کتاب خود را با اعمال تخفیف 30 تا 50 درصد خریداری کنند.

اگر شما نیز به دنبال سفارش بهترین کتاب‌های آموزش زبان فرانسوی هستید و می‌خواهید از تخفیفات ویژه برته برخوردار شوید، کافی است همین حالا به‌ وب سایت این مجموعه مراجعه کرده و فرایند خرید را تکمیل کنید.

 

برچسب‌ها: