تعمیر لباسشویی و ظرفشویی بوش ، میکروسوئیچ درب مایکروفر با 180 روز گارانتی تعمیرات

مجموعه : دانش و فناوری
تعمیر لباسشویی و ظرفشویی بوش ، میکروسوئیچ درب مایکروفر با 180 روز گارانتی تعمیرات

تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش در تهران با بیش از 3 دهه تجربه و استفاده از قطعات درجه 1 توسط برترین تعمیرکاران و کارشناسان کشوری انجام می‍شود. کلیه خدمات با گارانتی 180 روزه انجام خواهند شد.

 

مرکز تعمیر ظرفشویی بوش با سال ها تجربه درخشان و بکارگیری حرفه ای ترین کارشناسان به یکی از مراکز مورد اعتماد تبدیل شده است. خدمات نمایندگی عبارتند از:

فاکتور رسمی نمایندگی

ضمانت 180 روزه

تعمیر ظرفشویی بوش در محل

هزینه های مطابق اتحادیه

تعمیرکاران با تجربه

نصب و سرویس

مشاوره رایگان توسط کارشناس

استفاده از قطعات اصل

تعمیر فوری

گارانتی 180 روزه

 

در صورتی که وظیفه عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بوش خود را به نمایندگی بسپارید، گارانتی 6 ماهه دریافت خواهید کرد. ضمانت نامه در پایان کار تعمیرات خدمت مشتریان تقدیم می‌شود.

 

تعمیر ظرفشویی بوش در محل

مشتریان با درخواست تعمیرکار در محل میتوانند از مزیت های این روش استفاده نمایند. از جمله این مزیت ها عبارتند از:

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در هزینه ها

کاهش هزینه ها تا 30 درصد

جلوگیری از مشکلات جا به جایی

جلوگیری از آسیب ظرفشویی بوش حین جا به جایی

هزینه تعمیر ظرفشویی بوش

دستمزد تعمیرکاران در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش کاملا بر اساس نرخنامه اتحادیه محاسبه می‌گردد. با این وجود نرخ قطعات ممکن است متغیر باشد و بر اساس نرخ روز محاسبه گردد.

 

تعمیر لباسشویی و ظرفشویی بوش ، میکروسوئیچ درب مایکروفر با 180 روز گارانتی تعمیرات

نصب و سرویس ظرفشویی بوش

علاوه بر تعمیرات، نصب و سرویس انواع ظرفشویی بوش با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. خدمات نصب و سرویس با نرخ  بسیار مناسب و طبق لیست محاسبه میگردد.

 

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش با جدیدترین تجهیزات و قطعات اصل کمپانی و توسط تعمیرکاران و کارشناسان برتر کشوری در تعمیرگاه مجاز و مرکزی گلدن سرویس ایران انجام می‌شود.

 

خدماتی که در مرکز تعمیر لباسشویی بوش به مشتریان ارائه میشود شامل موارد زیر است:

گارانتی 180 روزه

تعرفه های معقول و مطابق با نرخ اتحادیه

پشتیبانی 24 ساعته

بکارگیری نیروهای متخصص

استفاده از قطعات اصل و درجه اول

دارای شعب مختلف در سراسر استان تهران

تعمیر در منزل و محل کار

تخفیف های ویژه

هزینه تعمیر لباسشویی بوش

 

هزینه و تعرفه های دستمزد تعمیرکاران در نمایندگی، تغییرات زیادی نداشته و نسبتا ثابت است. با اینحال نرخ قطعات در بازه های زمانی کوتاه ممکن است تغییراتی را تجربه نماید.

 

تعمیر در محل

در صورتی که قصد صرفه جویی در هزینه و زمان را دارید و میخواهید از دردسر های جا به جایی لباسشویی بوش رهایی یابید، از خدمات تعمیر در محل استفاده نمایید.

 

تعمیر لباسشویی و ظرفشویی بوش ، میکروسوئیچ درب مایکروفر با 180 روز گارانتی تعمیرات

میکروسوئیچ درب مایکروفر

میکروسوئیچ درب مایکروفر چیست؟ ماکروفر یکی از لوازم خانگی کوچک اما پرکاربردی است که امروزه برای طبخ و گرم کردن غذاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. عملکرد مایکروفر به گونه ای است که از نوعی تشعشع برای پختن و گرم کردن غذا استفاده می کند. این تشعشعات برای انسان بسیار مضر است. به همین دلیل داشتن در مایکروویو قوی برای جلوگیری از ورود تشعشعات به بدن انسان بسیار مهم است.

 

میکروسوئیچ درب مایکروویو یکی از مهم ترین قطعات مایکروفر است که وظیفه ایمن سازی درب را افزایش داده و ایمنی این دستگاه را در هنگام استفاده افزایش می دهد. در این مقاله به بررسی نحوه خرابی میکروسوئیچ درب و علائم خرابی میکروسوئیچ درب مایکروویو می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

کاربرد میکروسوئیچ در ماکروفر چیست؟

میکروسوئیچ یکی از قطعات مایکروویو است که درب مایکروفر را قفل می کند. در داخل درب هر مایکروفر نوعی قلاب وجود دارد که با استفاده از میکرو سوئیچ درب مایکروفر را قفل می کند. در واقع با بسته شدن درب مایکروویو، قلاب و میکرو سوئیچ درب مایکروویو به هم متصل شده و باعث قفل شدن درب مایکروویو شده و از برخورد تشعشعات این دستگاه به افراد جلوگیری می کند. معمولاً در هر مایکروفر 3 نوع میکرو سوئیچ وجود دارد. عملکرد اصلی میکروسوئیچ درب مایکروویو اطمینان از بسته بودن درب مایکروویو است.

 

چه عواملی باعث خرابی میکروسوئیچ درب مایکروویو می شود؟

چه عواملی باعث خرابی میکروسوئیچ درب مایکروویو می شود؟ عوامل متعددی وجود دارد که باعث آسیب درب مایکروویو می شود. استفاده نادرست از مایکروفر و نگهداری نادرست از این دستگاه، علاوه بر خرابی مایکروفر، به میکروسوئیچ درب مایکروویو آسیب می رساند. بر این اساس برخی از عواملی که باعث خرابی میکروسوئیچ درب مایکروویو می شوند عبارتند از:

 

باز کردن ناگهانی در مایکروفر

بسته شدن محکم درب مایکروویو

ضربه شدید به درب مایکروویو و آسیب به میکرو سوئیچ

تماس سوئیچ مایکروویو در با آب