توطئه شیطانی برای زنان مستاجر

مجموعه : جامعه و سیاست
توطئه شیطانی برای زنان مستاجر

صاحب بنگاه‌ كلید خانه اجاره‌یی را در اختیار پسر جوان قرار داد تا به همراه وی آپارتمان را بازدید كنم. با راهنمایی‌های آن پسر خانه را دیدم. احساس بدی داشتم. می‌خواستم زودتر آنجا را ترك كنم كه ناگهان به سمتم حمله كرد و قصد آزار و اذیت داشت كه با مقاومت من مواجه شد و توانستم از دستش فرار كنم.
ملت ما: یك شیطان كه در قالب كارمند بنگاه مسكن به شكارهای نافرجام دست زده بود از سوی پلیس بازداشت شد.

4 زن وقتی خود را برابر حمله غافلگیرانه این پسر هوسران دیدند با داد و فریاد توانستند از خلوتگاه وی فرار كنند. 

مردادماه سال جاری زن جوانی به دادسرای شهید هاشمی مراجعه كرد و از نقشه شیطانی كارمند بنگاه مسكن پرده برداشت. این زن به بازپرس پرونده گفت: مدتی بود برای اجاره‌خانه به بنگاه‌های مسكن مراجعه می‌كردم. بخاطر گرفتاری كاری كه همسرم داشت مجبور بودم به تنهایی برای بازدید خانه‌ها بروم.

نزدیك ظهر بود كه یكی از بنگاه‌دار‌هایی كه از چند روز پیش شماره تماس خانه‌مان را به او داده بودم، تماس گرفت و گفت یك خانه مناسب پیدا كرده است. بلافاصله به آن بنگاه رفتم كارمند جوانی داشت كه تا آن روز وی را ندیده بودم.

صاحب بنگاه‌ كلید خانه اجاره‌یی را در اختیار پسر جوان قرار داد تا به همراه وی آپارتمان را بازدید كنم. با راهنمایی‌های آن پسر خانه را دیدم. احساس بدی داشتم. می‌خواستم زودتر آنجا را ترك كنم كه ناگهان به سمتم حمله كرد و قصد آزار و اذیت داشت كه با مقاومت من مواجه شد و توانستم از دستش فرار كنم.

با ادعاهای این زن، بازپرس، پرونده را برای رسیدگی تخصصی و شناسایی جوان هوسران در اختیار پلیس آگاهی قرار داد.

ماموران در شاخه نخست به تحقیقات ویژه‌یی دست زدند و متوجه شدند این كارمند تازه‌وارد بطور ناگهانی از بنگاه‌ مسكن رفته و به مكان نامعلومی گریخته است.

در حالی كه تحقیقات برای دستگیری پسر شیطان‌صفت ادامه داشت، شكایت مشابهی پیش روی بازپرس ایلخانی قرار گرفت كه نشان می‌داد كارمند جوان بنگاه املاكی در غرب پایتخت با كشاندن زنان تنها به خانه‌های خالی، قصد داشته نقشه شوم خود را به مرحله اجرا بگذارد كه با مقاومت طعمه‌هایش روبرو شده است.

وقتی این زن، مهر تاییدی بر تصویر چهره فرضی متهم گذاشت، كارآگاهان، بنگاه املاكی را كه پسر شیطان صفت آخرین طعمه‌اش را در آنجا شكار كرده بود شناسایی كردند.

پاتوق سیاه این متهم محاصره شد و كارآگاهان متوجه شدند وی در حال خارج شدن از آژانس املاك است. وقتی شهرام در 7 فروردین ماه سال جاری دستگیر شد و روبروی 4 زن آشنا ایستاد، نتوانست با دروغ‌پردازی خود را بی‌گناه نشان دهد.

با دستگیری شهرام 2 زن دیگر نیز كه طعمه نقشه شوم این كارمند شیطان‌صفت شده بودند به طرح شكایت پرداختند.

متهم كه هنوز باور نداشت در دام پلیس گرفتار شده است ابتدا سعی كرد با ادعاهای گمراه‌كننده، خود را بی‌گناه نشان دهد اما وقتی دید همه او را همان ابلیس می‌شناسند چاره‌یی جز اقرار ندید.

این پسر به بازپرس گفت: بخاطر مشكلاتی كه داشتم از شركت اخراج شدم و مجبور شدم در یك بنگاه املاكی به عنوان كارمند استخدام شوم. وقتی متوجه شدم زنان تنها برای خرید خانه به آژانس املاك می‌آیند نقشه شومی را طراحی كردم.

هرگاه در ساعت‌های خلوت روز برای بازدید خانه‌های اجاره‌یی با زنان تنها می‌رفتم به سمت آنها هجوم می‌بردم ولی هر بار با داد و فریاد این زنان می‌ترسیدم و اجازه می‌دادم از آنجا فرار كنند.

گفت‌وگو با پسر شیطان

چند سال داری؟
29 سال.

آیا برای نیاز مالی به بنگاه‌های املاكی می‌رفتی؟
روزهای نخست بخاطر پول بود ولی وقتی نقشه شیطان را طراحی كردم فقط برای اغفال زنان تنها به آژانس املاك می‌رفتم.

ازدواج كرده‌ای؟
نه، هیچ‌وقت دوست نداشتم با زنی زیر یك سقف زندگی كنم.

با خانواده‌ات زندگی می‌كنی؟
به تنهایی در یك خانه متروكه زندگی می‌كنم.

تا كلاس چندم درس خوانده‌ای؟
تا كلاس سوم راهنمایی بیشتر درس نخواندم. پدر و مادرم با یكدیگر اختلاف داشتند و این موضوع موجب شد ترك تحصیل كنم.

هیچ‌وقت تصور می‌كردی دستگیر شوی؟
هرگز، چون پس از اجرای هر نقشه‌ام آن املاك را ترك می‌كردم و به املاكی دیگر می‌رفتم. ولی آخرین روز قصد داشتم از آنجا فرار كنم كه پلیس محاصره‌ام كرد.

دوست داری دوباره ادامه تحصیل بدهی؟
نه، دوران خوبی نبود.

پشیمان نیستی؟
از كاری كه كرده‌ام پشیمانم، می‌خواهم دوباره در كنار خانواده‌ام لحظه‌های خوبی را داشته باشم.