توقیف اتومبیل مزاحمین نوامیس (تصویری)

مجموعه : گالری عکس روز
توقیف اتومبیل مزاحمین نوامیس (تصویری)

تصاویری از توقیف خودرو کسانی که مزاحم ناموس مردم شده اند

طرح «تشدید امنیت اخلاقی» از ۲۵ خرداد ماه سال جاری در مناطق گوناگون پایتخت اعم از میادین، بزرگراه‌ها، مراکز خرید، مترو و … آغاز شد. مأموران این طرح با ارایه تذکر زبانی و ارشادی، با افراد بدپوشش و گردانندگان سگ در معابر عمومی برخورد می‌کنند.

در ادامه اجرای طرح «تشدید امنیت اخلاقی»، مأموران پلیس تهران از روز شنبه برخورد با مزاحمین نوامیس را در پایتخت تشدید و به همراه توقیف خودرو و موتورسیکلت این دسته از متخلفان با آنها برابر قانون برخورد کردند.

طرح «تشدید امنیت اخلاقی» از ۲۵ خرداد ماه سال جاری در مناطق گوناگون پایتخت اعم از میادین، بزرگراه‌ها، مراکز خرید، مترو و … آغاز شده است و مأموران این طرح، با تذکر زبانی و ارشادی، با افراد بدپوشش و گردانندگان سگ در معابر عمومی برخورد می‌کنند.

در عین حال برابر اعلام قبلی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، از روز شنبه و در راستای طرح «تشدید امنیت اخلاقی» برخورد با مزاحمین نوامیس در پایتخت تشدید شده است.

از ساعات اولیه روز شنبه در مناطق گوناگون پایتخت، مأموران پلیس با به کارگیری همزمان نیروهای نامحسوس و محسوس خود ضمن شناسایی مزاحمین نوامیس با آنها برخورد کردند که اجرای این طرح تا ساعات پایانی شب نیز ادامه داشت.

از سوی دیگر، در بزرگراه‌های پایتخت نیز گشت‌های موتورسوار طرح «تشدید امنیت اخلاقی» به رانندگان یا سرنشینان بدحجاب خودروها تذکر داده و یا برخورد می‌کردند.

توقیف اتومبیل مزاحمین نوامیس (تصویری)

سردار حسین ساجدی‌نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به این که اجرای این طرح تا رفع دغدغه‌های مردم در حوزه‌هایی همچون بدپوششی و مزاحمین نوامیس ادامه خواهد داشت، به ایسنا گفت: برخورد نیروی انتظامی با عفاف‌ستیزان و اخلالگران امنیت اجتماعی چندوجهی و همه جانبه خواهد بود که در این راستا با ریشه‌ها و واسطه‌ها نیز برخورد خواهد شد.

وی با تأکید بر این که برخورد با موضوع بدپوششی در دو مقوله مصرف‌کننده و تولیدکننده است، بار دیگر هشدار داد: همه مراکز تولیدی و توزیعی در تهران شناسایی شده و تذکرهای لازم در این باره به آنها داده شده است که در صورت رعایت نکردن این موازین از سوی این مراکز با آنها نیز برخورد خواهد شد.

توقیف اتومبیل مزاحمین نوامیس (تصویری)

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به این که برخورد با مزاحمین نوامیس از روز شنبه تشدید شده است، با اشاره به این که تشدید این طرح با استقبال شهروندان روبه رو بوده است، گفت: اجرای این طرح همچنان ادامه دارد و وسیله نقلیه این دسته از افراد یک هفته توقیف و رانندگان آنها به مراجع ذیربط معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به این که پلیس درباره امنیت اخلاقی با تمام توان به میدان آمده است از دستگاه‌های ذیربط دیگر همچون دستگاه‌های فرهنگساز و ناظر نیز خواست به وظایف خود در این باره عمل کنند

توقیف اتومبیل مزاحمین نوامیس (تصویری)
تصاویری از تشییع پیکر زنده یاد ناصر حجازی
دختر ناصر حجازی در سوگ پدرش + عکس
همسر و فرزندان حجازی در سوگ ناصرخان
عکسهای تجمع هواداران حجازی مقابل بیمارستان
ناصر حجازی لحظاتی قبل از مرگ (عکس)
گزارش تصویری غارت گسترده اعضای بدن شهدای بحرینی (18+)
عکس کمیاب از بنی صدر زمانیکه از ایران فرار میکرد !!
هم اندیشی «جهاد اقتصادی» ( تصویری)
اجرای مانور موتورهای سنگین ( تصویری)
گریم كردن آقای رئیس‌جمهور (عکس)
عکسهای دیدنی روز 30 اردیبهشت 1390
تصاویری جالب از مسابقات دوومیدانی بانوان ایران
بازماندگان جنگ داخلی لیبی ( تصویری)
عکسهای دیدنی روز 27 اردیبهشت 1390
عکسهای دیدنی روز 26 اردیبهشت 1390
عکسهای دیدنی روز 25 اردیبهشت 1390
عکس های دیدنی از جشنواره دوقلوها ( قسمت دوم )