تولد خواننده محبوب«محمد علیزاده»

تولد خواننده محبوب«محمد علیزاده»

جشن تولد 2000 نفری محمد علیزاده

 

محمد علیزاده در ۲۳ دی سال ۱۳۶۰ در اشتهارد کرج به دنیا آمد.وی در حال حاضر در تهران زندگی می‌کند و برای اولین بار در ۴ سالگی خوانده است.محمد علیزاده خواننده پر کاری که تازگیا جشنواره موسیقی فجر به دلیل استقبال بسیار اجراهای او را در جشنواره افزایش داد. اغراق نیست بگوییم او حالا یکی از پرطرفدارترین خواننده های موسیقی پاپ ایران است.

 

به گزارش تکناز:محمد علیزاده قرار بود همزمان با تولدش آلبوم تازه اش یعنی «گفتم نرو» را هم منتشر کند که به احترام درگذشت آیت الله هاشمی انتشار این آلبوم را به تعویق انداخت.محمد علیزاده خواننده محبوب کشورمان 35 ساله شد , تولد محمد علیزاده همزمان شد با کنسرتش در سمنان که طرفدارانش تولد غافلگیر کننده ای برای او گرفتند.

 

این روزها « محمد علیزاده » مشغول برگزاری تور کنسرت هایش در نقاط مختلف ایران است و او در جدیدترین مقصد خود به حاشیه کویر ایران سفر کرد. شهر «سمنان» جدیدترین مقصد این خواننده بود و او برای اولین بار کنسرتش در این شهر را روی صحنه برد.

 

سالن «هلال احمر» میعادگاه دیدار محمد علیزاده و دوستدارانش بود و مخاطبانش یک میزبانی تمام و کمال از این خواننده به عمل آوردند.

 

چون کنسرت های او در سمنان با سالروز تولد 35 سالگی اش مقارن شده بود و به همین دلیل اجراهایش حال و هوای متفاوتی داشت.

 

از یک سو به دلیل تقارن کنسرت با تولد علیزاده در سالن اتفاقات جالبی رخ داد. از سویی دیگر به دلیل اتمام تمامی 1800 بلیت این کنسرت در مدت کمتر از دو روز، خیلی ها بیرون سالن منتظر بودند تا بلکه بتوانند راهی به داخل برای تماشای برنامه پیدا کنند.

تولد خواننده محبوب«محمد علیزاده»

جشن تولد 35 سالگی محمد علیزاده

 

تولد خواننده محبوب«محمد علیزاده»

جشن تولد محمد علیزاده در سمنان

 

اولین شب کنسرت های محمد علیزاده 23 دی و دقیقاً در روز تولدش برگزار شد و پس از اتمام هر سانس جمعیتی زیادی در جلوی بک استیج سالن تجمع می کردند. هواداران این خواننده با تعداد زیادی دسته گل و هدایا تولدش را تبریک می گفتند.

 

همچنین در طول برنامه هم یک دختر خردسال با هدیه اش روی صحنه آمد و به محمد علیزاده تبریک گفت.این اتفاق، تشویق های زیاد حضار و همچنین توجه دوربین های عکاسان در سالن را به دنبال داشت.

 

پس از اتمام سانس دوم کنسرت جمع زیادی از طرفداران محمد علیزاده خودشان را به هتل محل اقامت این خواننده و گروهش رسانده بودند.

تولد خواننده محبوب«محمد علیزاده»

تولد غافلگیر کننده محمد علیزاده 

 

تولد خواننده محبوب«محمد علیزاده»

جشن تولد محمد علیزاده در سمنان

 

محمد علیزاده و نوازندگان ارکسترش به رهبری «امیرحسین اویسی» در این برنامه منتخبی از قطعات آلبوم «دلت با منه» و تک آهنگ های خاطره انگیز و همچنین قطعه «عشقم این روزا» از آلبوم «گفتم نرو» را اجرا کردند.

 

علی شهبازی (نوازنده گیتار الکتریک و گیتار اسپانیش)، محمد شعبانی (نوازنده پرکاشن)، اشکان موسوی (نوازنده ویولن)،ایمان ذاکری (نوازنده درامز)، بهمن میرزازاده (نوازنده بوزوکی و گیتار)، اشکان صدیق آذر (لانچ پد)، داود اریکه (نوازنده فلوت و ساکسفون) و علی پورنگهبان (گیتاربیس) اعضای ارکستر محمد علیزاده بودند.

 

هومن و هورنگ حیات داوودی تیم نورپرداز این برنامه بودند و داریوش اسدالله پور هم وظیفه صدابرداری را بر عهده داشت

 

تولد خواننده محبوب«محمد علیزاده»

 تولد محمد علیزاده 

 

تولد خواننده محبوب«محمد علیزاده»

جشن تولد محمد علیزاده با طرفدارانش

 

اعضای گروه این خواننده جوان در هنگام ورود به هتل با جمع حدوداً 200 نفره ای مواجه شدند که جلوی در ورودی تجمع کرده بودند و تقاضای ثبت عکس یادگاری با خواننده محبوبشان را داشتند.

 

در ابتدا این زمزمه وجود داشت که به دلیل خستگی گروه و همچنین تعداد زیاد نفرات امکان حضور آنها در داخل هتل وجود ندارد.اما محمد علیزاده با وجود سپری شدن چند ساعت، با تک تک دوستدارانش عکس گرفت.

 

آنها پس ورود به داخل هتل و ثبت عکس یادگاری ، هدایای تولدشان را به علیزاده تقدیم می کردند و از در دیگری خارج می شدند.محمد علیزاده سپس رو به روی دوربین «سعید عبداللهی» قرار گرفتو ضمن صحبت کوتاهی با دوستدارانش در قالب یک پیام ویدئویی،

 

کیک تولد خود را جلوی دوربین سایت «موسیقی ما» برید. کیکی که بخشی از آن تصویر خودش و بخشی از آن تصویر دوران کودکی اش بود!

 

تولد خواننده محبوب«محمد علیزاده»

جشن تولد 35 سالگی محمد علیزاده

 

تولد خواننده محبوب«محمد علیزاده»

جشن تولد محمد علیزاده 

 

آلبوم «گفتم نرو» با صدای محمد علیزاده هم روز 26 دی ماه به تهیه کنندگی شرکت «ایران گام » به مدیریت «صدرالدین حسین خانی» در بازار منتشر می شود.

 

نکته حائز اهمیت آلبوم جدید علیزاده هم این استکه از مدتی قبل پیش فروش این اثر در سایت «بیپ تونز» شروع شده و اکنون در صدر جدول پرفروش ترین آثار این خواننده پاپ قرار دارد. این در حالی است که معمولاً آلبوم ها معمولاً پس از انتشار به جدول پرفروش ترین ها راه پیدا می کنند.

 

و این اتفاق باعث پیش بینی فروش بالایی برای آلبوم محمد علیزاده شده است.

 

تولد خواننده محبوب«محمد علیزاده»

جشن تولد محمد علیزاده در سمنان